Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
SameJudo Cup 5- 2009
Marki, 08.05.2021
 

SameJudo Cup 5
SameJudo Cup 5- 2011 SameJudo Cup 5- 2010 SameJudo Cup 5- 2008
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW
 WYNIKI ZAWODÓW
mężczyĽni: -30 kg
1
Viktor Perevoznyuk
UKS SameJudo
2
Gabriel JóĽwiak
UKS SameJudo
mężczyĽni: -32 kg
1
Albert PAK
UKS SameJudo
2
Antoni Kmuk
UKS SameJudo
mężczyĽni: -34 kg
1
Bartłomiej Dobrowolski
UKS SameJudo
2
Maciej Pec
UKJ Yuko Józefów
3
Fabian Maksimowicz
UKS SameJudo
4
Michał Kamiński
Kuma Judo Warszawa
mężczyĽni: -36 kg
1
Marcel Pasiuk
KS Gwardia Białystok
2
Michał Krasnodębski
UKJ Meiyo Warszawa
3
Tomasz Kamiński
UKS SameJudo
4
Szymon Kowalczyk
UKS SameJudo
5
Antoni Janiec
UKS SameJudo
mężczyĽni: -39 kg
1
Dawid Mazurek
Judo MIZUKA Sp. z o.o. Opole
2
Rafał Brysiak
UKS SameJudo
3
Bogusław Maszynkiewicz
MMKS Wojownik Skierniewice
4
Ernest Pawiłojć
Hachi Judo Warszawa
5
Damian Laksa
UKS Feniks Bytom
mężczyĽni: -42 kg
1
Leon Wodzyński
UKS SameJudo
2
Dawid Wi¶niewski
UKS Feniks Bytom
3
Kacper Wierzbicki
Hachi Judo Warszawa
3
IGOR ŁUTAJ
MOS Zatoka Braniewo
5
Kacper Kożuchowski
UKS SameJudo
5
Jakub Smagała
UKS Yuukan Warszawa
7
Szymon Zięba
UKS Piranie Grodzisk Mazowiecki
7
Mateusz Albinowski
UKJ Meiyo Warszawa
mężczyĽni: -46 kg
1
Julian Brzozowski
UKS SameJudo
2
Michał Małota
GKS Czarni Bytom
3
Maksymilian Kaczmarek
KS AZS-AWF Warszawa
3
Patryk Sumiński
UKJ Meiyo Warszawa
5
Jakub Łagowski
UKS Chojrak Warszawa
5
Damian Nizioł
UKS SameJudo
7
Roch Rogulski
Hato Judo Warszawa
mężczyĽni: -50 kg
1
Szymon Konior
Judo MIZUKA Sp. z o.o. Opole
2
Oliwier Spychalski
MKS Olimpijczyk Włocławek
3
Filip Bancarzewski
UKS SameJudo
3
Igor Staszuk
UKS SameJudo
5
Witold Naskręt
Hachi Judo Warszawa
5
Jakub Sawicki
Kuma Judo Warszawa
7
Bartłomiej Kosycarz
UKS Piranie Grodzisk Mazowiecki
7
Mateusz Krause
Klub Judo Shamo Ełk Ełk
mężczyĽni: -55 kg
1
Timo Neef
UKS SameJudo
2
Cyryl Tkaczow
Hato Judo Warszawa
3
Szymon Zaj±czkowski
Judo MIZUKA Sp. z o.o. Opole
3
Nikodem Kucisz
UKJ Meiyo Warszawa
5
Bartłomiej Majewski
KS AZS-AWF Warszawa
5
Jan Klukowski
UKS SameJudo
7
Jan Kozłowski
Kuma Judo Warszawa
7
Konrad Stefańczyk
GKS Czarni Bytom
mężczyĽni: -60 kg
1
Aleksy Wi¶niewski
UKS SameJudo
2
Igor Szcze¶niak
UKS Feniks Bytom
3
Julian Wadych
UKJ Yuko Józefów
4
Ja¶ Marczuk
KS AZS-AWF Warszawa
mężczyĽni: -66 kg
1
Michał Bojanowski
Hato Judo Warszawa
2
Wiktor Woł±sewicz
Judo MIZUKA Sp. z o.o. Opole
3
Antoni Sikorski
UKS SameJudo
3
Julian Fornal
UKS SameJudo
5
Sebastian Opiłka
UKS Sadyba Warszawa
5
Antoni Gajewski
MKS Olimpijczyk Włocławek
7
Igor Lignowski
UKS Kosai Judo Elbląg
7
Maksim Chopyak
UKJ Champion Warszawa
mężczyĽni: -90 kg
1
Bartosz Zwoliński
Hato Judo Warszawa
2
Stanisław Gruszczyński
Kuma Judo Warszawa
3
Jakub Żmijewski
UKS SameJudo
4
Michał Jeremin
UKJ Meiyo Warszawa
5
Bartosz Midura
UKS SameJudo
mężczyĽni: +90 kg
1
Kacper Polski
GKS Czarni Bytom
2
Aleksander Jusiński
UKS SameJudo
kobiety: -30 kg
kobiety: -33 kg
1
Zuzanna Kruża
GKS Czarni Bytom
2
Ania Gontarz
UKS SameJudo
3
Maria Marczak
UKS SameJudo
kobiety: -36 kg
1
Nicola Spychalska
MKS Olimpijczyk Włocławek
2
Emilia Dobrzyńska
UKJ Champion Warszawa
3
Zuzanna Cie¶lak
GKS Czarni Bytom
3
Liliana Warzyńska
MKS Olimpijczyk Włocławek
5
Maja Kaszycka
UKJ Orzeł Warszawa
5
Emilia Kowalik
MMKS Wojownik Skierniewice
kobiety: -40 kg
1
Antonina Gleń
UKS SameJudo
2
Liliana Jachymek
UKS SameJudo
3
Patrycja Burzyńska
UKS 10 Bydgoszcz
3
Zofia Przybylska
UKS Judo Fight Club Warszawa
5
Karolina Kononiuk
UKS SameJudo
5
Oliwia Gawłowska
UKJ Yuko Józefów
7
Aurelia Karpińska
UKJ Meiyo Warszawa
7
Oliwia Dworczynska
MMKS Wojownik Skierniewice
kobiety: -44 kg
1
Maja Morawska
UKS SameJudo
2
LENA DANELCZYK
Klub Judo Shamo Ełk Ełk
3
Agata Prymas
GKS Czarni Bytom
3
Blanka Borcz
UKJ Yuko Józefów
5
Matylda Karpińska
UKJ Meiyo Warszawa
5
Patrycja Albinowska
UKJ Meiyo Warszawa
7
Ula Żółtowska
Kuma Judo Warszawa
7
Ida Stefańska
Hachi Judo Warszawa
kobiety: -48 kg
1
Paulina Perz
UKS SameJudo
2
Zuzanna Jurczak
MKS Olimpijczyk Włocławek
3
Roksana Sobucka
MKS Olimpijczyk Włocławek
4
Maja Resiak
UKS SameJudo
5
Maja Dachowska
UKS Siódemka Sochaczew
kobiety: -53 kg
1
Gabriela Filipiak
KS Gwardia Białystok
2
Lena Swęd
Hato Judo Warszawa
3
OTYLIA SOSNOWSKA
Klub Judo Shamo Ełk Ełk
4
Adrianna Utrata
Hato Judo Warszawa
5
Zuzanna Kozłowska
MMKS Wojownik Skierniewice
kobiety: +53 kg
1
Milena Marek
UKS 10 Bydgoszcz
2
Nikola Nowicka
UKS 10 Bydgoszcz
3
KINGA ANTOSIEWICZ
Klub Judo Shamo Ełk Ełk

Polityka prywatności Judostat.pl