Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Warszawska Olimpiada Młodzieży-Junior młodszy (2004-2005)
Warszawa, 23.05.2021
 

Warszawska Olimpiada Młodzieży
Warszawska Olimpiada Młodzieży- Młodzik (2006-2007) Warszawska Olimpiada Młodzieży-Junior (2003-2001)
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW
 WYNIKI ZAWODÓW
mężczyĽni: -46 kg
mężczyĽni: -55 kg
1
Stanisław Piechota
UKS Judo Panda Warszawa
2
Nikodem Gajcy
UKJ Meiyo Warszawa
3
Franciszek Lipiński
UKS SameJudo
3
Marcel Derkacz
UKJ Ryś Warszawa
5
Wiktor Gajęcki
UKS Safari 152 Warszawa
5
Jakub Zreda
KS Sakana Legionowo
7
Adam Hadj-Henni
Klub Sportowy Nastula Club Warszawa
mężczyĽni: -60 kg
1
Adrian Pieni±żek
UKJ Meiyo Warszawa
2
Eryk Zdanowski
UKJ Arcus Warszawa
3
Paweł Jakubowski
UKJ Champion Warszawa
3
Jan Polkowski
Hato Judo Warszawa
5
Adam Nowakowski
UKS Judo Sensei Płock
5
Kilas Passhaev
KS Start Radom
7
Konrad Mamiński
UKS Safari 152 Warszawa
7
Mateusz Tański
KS AZS-AWF Warszawa
mężczyĽni: -66 kg
1
Marcin ¦widwa
UKJ Lemur Warszawa
2
Adam Kazimierczak
KS Yawara Warszawa
3
Filip Skórka
UKS Judo Panda Warszawa
3
Aleksander Jagielski
UKJ Ryś Warszawa
5
Jakub Resiak
UKS SameJudo
5
Jakub Golędzinowski
UKJ Lemur Warszawa
7
Hubert Bardian
UKJ Lemur Warszawa
7
Tomasz Jaskuła
Uczniowski Klub Judo "ASzWoj Warszawa" Warszawa
mężczyĽni: -73 kg
1
Kamil Bouatia
UKJ Ryś Warszawa
2
Stanisław Dr±g
UKJ Ryś Warszawa
3
Bartosz Lepianka
UKJ Lemur Warszawa
3
Jakub Wawrzonek
UKJ Lemur Warszawa
5
Maciej Filipek
Kuma Judo Warszawa
5
Jan Zakroczymski
Kuma Judo Warszawa
7
Antonii Anuszkiewicz
UKS Judo Fight Club Warszawa
7
Juliusz Zieliński
UKJ 225 Warszawa
mężczyĽni: -81 kg
1
Maciej Lutomski
UKJ Yuko Józefów
2
Maksymilian Żakowski
UKS Orkan Judo Sochaczew
3
Kacper W±tkowski
UKS Orkan Judo Sochaczew
3
Wiktor Wenerski
UKJ Arcus Warszawa
5
Jan Jesiołowski
UKS Orkan Judo Sochaczew
5
Sebastian Rybicki
UKS Judo Sensei Stare Proboszczewice
7
Kajetan Feliksiak
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno
7
Bartosz Arkuszewski
UKJ Arcus Warszawa
mężczyĽni: -90 kg
1
Jakub Kielesiński
Hato Judo Warszawa
2
Dawid Łoboda
KS Start Radom
3
Ksawery Niewiadomy
Hato Judo Warszawa
4
Jakub Karasiewicz
UKJ Lemur Warszawa
5
Bartosz Bartnicki
UKS Safari 152 Warszawa
mężczyĽni: +90 kg
1
Antoni Nojek
UKJ Champion Warszawa
2
Jan Kurowski
TS Gwardia Warszawa Warszawa
3
Brajan Le¶niewski
ULKS Judo Kowala
kobiety: -40 kg
kobiety: -44 kg
kobiety: -48 kg
1
Lidia Jędrzejek
UKJ Lemur Warszawa
2
Julia Walendzik
UKJ Lemur Warszawa
3
Dominika Markiewicz
UKS Siódemka Sochaczew
kobiety: -52 kg
1
Karolina Siennicka
UKS Safari 152 Warszawa
2
Alicja Wałęsa
UKJ Lemur Warszawa
3
Małgorzata WoĽniak
UKS Kata Pruszków
kobiety: -57 kg
kobiety: -63 kg
1
Marta PrzeĽdziecka
UKS Safari 152 Warszawa
2
Natalia Łukaszewicz
AZS UW Warszawa
3
Amelia Adamska
UKS Sakura Judo Płock
4
Halina Szczykutowicz
UKS SameJudo
5
Agnieszka Załuska
AZS UW Warszawa
kobiety: -70 kg
1
Aleksandra Kowalewska
Klub Sportowy Nastula Club Warszawa
2
Hanna Czajkowska
UKS Ronin-Team Warszawa
3
Zuzanna Chodorowska
UKS Sakura Judo Płock
kobiety: +70 kg
1
Dorota Nyga
Kuma Judo Warszawa
2
Zuzanna Buż
UKS Safari 152 Warszawa

Polityka prywatności Judostat.pl