Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
III Turniej o Puchar Wójt Gminy Michałowice U12 (2010-2011)
Nowa Wie¶, 16.10.2021
 

III Turniej o Puchar Wójt Gminy Michałowice
III Turniej o Puchar Wójt Gminy Michałowice U10 (2012-2013) III Turniej o Puchar Wójt Gminy Michałowice U14 (2008-2009)
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW
 WYNIKI ZAWODÓW
mężczyĽni: -31 kg
1
Piotr Nowak
UKS SameJudo
2
Patryk Rylski
UKS Chojrak Warszawa
3
Karol Burba
UKJ Bushido Piaseczno
3
Ksawery Sta¶kiewicz
UKS Chojrak Warszawa
5
Dominik Oleksy
UKS Judo Victoria Międzyborów
5
Milan Dzwonkowski
UKS SameJudo
7
Wiktor Wnęt
Hato Judo Warszawa
7
Bartosz KROC
ASW Tiger Skierniewice
mężczyĽni: -33 kg
1
Mikołaj Mazurek
UKJ Champion Warszawa
2
Kajetan Friemann
UKJ Champion Warszawa
3
Jeremi Sapogow
UKS Czerwone Smoki Toshi Brwinów
3
Natan Lewandowski
UKS Chojrak Warszawa
5
Miłosz Oszczepaliński
UKS Chojrak Warszawa
5
Karol Dzierżęga
UKS Judo Fight Club Warszawa
7
Dawid Kujawski
UKS SameJudo
7
Patryk Chotkowski
UKS Chojrak Warszawa
mężczyĽni: -36 kg
1
Kamil Hawryluk
UKS Judo Panda Warszawa
2
Markus Burchardt
UKS Judo Panda Warszawa
3
Jędrzej Staniszkis
UKS Judo Victoria Międzyborów
3
Maciek Owczarek
Kuma Judo Warszawa
5
Julian Hiller
UKS Chojrak Warszawa
5
Jakub Baczewski
UKS Czerwone Smoki Toshi Brwinów
7
Szymon Piotrowski
UKS Chojrak Warszawa
7
Krystian MAGDZIARZ
ASW Tiger Skierniewice
mężczyĽni: -38 kg
1
Marcel Kudlicki
Hato Judo Warszawa
2
Kacper Skup
UKS SameJudo
3
Krzysztof Kochański
UKS Chojrak Warszawa
3
Mariusz Witkowski
Hato Judo Warszawa
5
Mateusz Urysiak
UKS Chojrak Warszawa
5
Aleksander Buss
MUKS Kokoro Łódź
7
Franciszek Cudny
Klub Sportowy Nastula Club Warszawa
mężczyĽni: -39 kg
1
Krzysztof Warowny
UKS Judo Panda Warszawa
2
Krzysztof Sta¶kiewicz
UKS Chojrak Warszawa
3
Antoni Wojtysiak
Hato Judo Warszawa
3
Aleksander FARAT
ASW Tiger Skierniewice
5
Ignacy Banasiak
UKS SameJudo
5
IGOR ŻUK
ASW Tiger Skierniewice
7
Borys Rangosz-Kalinowski
UKS Piranie Grodzisk Mazowiecki
7
Antoni MIELCZAREK
ASW Tiger Skierniewice
mężczyĽni: -42 kg
1
Konrad Kostrzewa
UKS Judo Panda Warszawa
2
Jerzyk Dański
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno
3
Kacper Grzymek
UKS Chojrak Warszawa
3
Tymon Koshelnyk
UKS Chojrak Warszawa
5
Michał Ręczyn
Klub Sportowy Nastula Club Warszawa
5
Igor Kobyliński
UKS Chojrak Warszawa
7
Władysław Nikiticz
UKS Chojrak Warszawa
7
Wojtek Kasprzyszak
UKJ Champion Warszawa
mężczyĽni: -46 kg
5
Adam Długołęcki
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno
5
Jakub Durjasz
UKS SameJudo
7
Patryk Prusik
UKS Chojrak Warszawa
mężczyĽni: -50 kg
1
Mikołaj B±kowski
LKS "Szubinianka" Szubin Szubin
2
Michał WoĽniak
UKS Chojrak Warszawa
3
Borys SUSZKOWSKI
ASW Tiger Skierniewice
mężczyĽni: -55 kg
1
Szymon Zawadzki
UKJ Bushido Piaseczno
2
Maksymilian Wierzbicki
UKJ Bushido Piaseczno
3
Mateusz PIETRZYK
ASW Tiger Skierniewice
3
Filip RECZULSKI
ASW Tiger Skierniewice
5
Michał Pogorzelski
UKS Chojrak Warszawa
5
Bartek Szuliński
UKS Chojrak Warszawa
7
Fabian MORAWSKI
ASW Tiger Skierniewice
mężczyĽni: -60 kg
1
Szymon Gałan
UKS Judo Panda Warszawa
2
Dominik Pikuła
UKS Judo Panda Warszawa
3
Michał D±bkowski
UKS Chojrak Warszawa
4
Aleksander Sztylko
UKJ Champion Warszawa
mężczyĽni: -66 kg
1
Karol Nowak
Kuma Judo Warszawa
2
Mateusz KRZEMIŃSKI
ASW Tiger Skierniewice
3
Jan Kotusiewicz
MUKS Kokoro Łódź
mężczyĽni: +66 kg
1
Aleksander Jusiński
UKS SameJudo
2
Grzegorz Koprianiuk
UKS Chojrak Warszawa
3
Wiktor PYREK
ASW Tiger Skierniewice
kobiety: -31 kg
1
Aleksandra Zielińska
MUKS Kokoro Łódź
2
Lena Gut
Klub Sportowy Nastula Club Warszawa
3
Ludwika Rutkowska
Klub Sportowy Nastula Club Warszawa
4
Milena ¦wiesilska
UKS Piranie Grodzisk Mazowiecki
kobiety: -34 kg
1
Anastazja Kalisz
UKS Judo Panda Warszawa
2
Maria Marczak
UKS SameJudo
kobiety: -37 kg
1
Jagoda Rymarz
Klub Sportowy Nastula Club Warszawa
2
Wiktoria WOJENKA
ASW Tiger Skierniewice
3
Sabina Brzozowska
UKS Piranie Grodzisk Mazowiecki
4
Ala Kulig
UKS Piranie Grodzisk Mazowiecki
kobiety: -40 kg
kobiety: -44 kg
kobiety: -48 kg
kobiety: -52 kg
1
Celina Nowakowska
UKS Piranie Grodzisk Mazowiecki
2
Emilia Studzińska
UKS Piranie Grodzisk Mazowiecki
3
Emilia Byszuk
UKS SameJudo
3
Anna PIORUN
ASW Tiger Skierniewice
5
Natalka Skuaba
UKS Piranie Grodzisk Mazowiecki
5
Julia Wikariak
UKS SameJudo
kobiety: -57 kg
kobiety: -63 kg
kobiety: +63 kg

Polityka prywatności Judostat.pl