Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporzšdzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyœmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatnoœci Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibš we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujšcych . Oœwiadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczšcymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastšpić przez przesłanie korespondencji pocztš za poœrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
III Turniej o Puchar Wójt Gminy Michałowice U10 (2012-2013)
Nowa Wieś, 16.10.2021
 

III Turniej o Puchar Wójt Gminy Michałowice
III Turniej o Puchar Wójt Gminy Michałowice U12 (2010-2011) III Turniej o Puchar Wójt Gminy Michałowice U14 (2008-2009)
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW
 WYNIKI ZAWODÓW
mężczyźni: M-01
1
Wojciech Szczegłow
UKJ Bushido Piaseczno
2
Kodie Wielądek
UKJ Bushido Piaseczno
3
Tytus Rzepecki
UKS SameJudo
4
Michał Górzyński
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno
5
Eryk Liszewski
UKS Chojrak Warszawa
mężczyźni: M-02
1
Bruno Muller
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno
2
Filip Jujka
UKJ Champion Warszawa
3
Maciej Jankowski
UKS SameJudo
4
Krzysztof Sułek
UKS Mokotovia Warszawa
5
Filip Kopycki
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno
mężczyźni: M-03
1
Szymon Bąkowski
LKS "Szubinianka" Szubin Szubin
2
Marek Parys
UKS SameJudo
3
Gabriel Puławski
UKS SameJudo
4
Jerzy Jaremczuk
UKS Chojrak Warszawa
5
Janek Broniek
UKS Chojrak Warszawa
mężczyźni: M-04
1
Kazimierz KASZKUR
ASW Tiger Skierniewice
2
Jeremi Brzozowski
UKS Piranie Grodzisk Mazowiecki
3
Adam Wąsik
UKS Judo Panda Warszawa
4
Jerzy Sarwas
Hato Judo Warszawa
5
Sebastian Borowski
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno
mężczyźni: M-05
1
Aleksander Burchardt
UKS Judo Panda Warszawa
2
Igor Bazela-Gójski
UKJ Bushido Piaseczno
3
Tomasz Danilewicz
UKJ Champion Warszawa
4
Adrian Kielesiński
UKS Chojrak Warszawa
5
Damian MAGDZIARZ
ASW Tiger Skierniewice
mężczyźni: M-06
1
Sebastian Kołodziej
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno
2
Jan Bazela-Gójski
UKJ Bushido Piaseczno
3
Borys Bełc
UKS Chojrak Warszawa
4
Antoni Rećko
Hato Judo Warszawa
5
Kajetan Skorza
UKS SameJudo
mężczyźni: M-07
1
Antoni Dąbrowa
UKS Judo Panda Warszawa
2
Antek Korman
UKS Judo Victoria Międzyborów
3
Nikodem Mikusek
UKS Piranie Grodzisk Mazowiecki
4
Karol Halbina
MUKS Kokoro Łódź
5
Piotr Palkiewicz
UKS Judo Victoria Międzyborów
mężczyźni: M-08
1
Witold Kamiński
Hato Judo Warszawa
2
Marek Głodkiewicz
UKS Chojrak Warszawa
3
Witold Stępień
UKS SameJudo
4
Witold Knazowski
UKS Chojrak Warszawa
5
Witold Senczyna
UKS Judo Panda Warszawa
mężczyźni: M-09
1
Leon Kwiecień
UKS Chojrak Warszawa
2
Jakub Trusz
UKS SameJudo
3
Maciej Gotowicki
UKS SameJudo
4
Mikołaj Kowalewski
MUKS Kokoro Łódź
5
Kuba Oleksy
UKS Judo Victoria Międzyborów
mężczyźni: M-10
1
Antek Jarocki
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno
2
Marcel Ścibor
UKS SameJudo
3
Szymon Rudnik
UKS SameJudo
3
Jerzy Wilk
UKS Chojrak Warszawa
5
Szymon Matsuda
Hato Judo Warszawa
5
Leon Krzyżąnowski
UKJ Bushido Piaseczno
mężczyźni: M-11
1
Bruno Nakielski
UKS Chojrak Warszawa
2
Oskar Zujewycz
UKS Chojrak Warszawa
3
Dawid Kierdelewicz
UKS SameJudo
4
Nikodem Bieniek
UKS Chojrak Warszawa
5
Dawid Sadurski
UKS SameJudo
mężczyźni: M-12
1
Ksawery Staśkiewicz
UKS Chojrak Warszawa
2
Feliks Kaniecki
UKS Chojrak Warszawa
3
Tymoteusz Nowak
Hato Judo Warszawa
4
Ludwik Ptaszyński
Hato Judo Warszawa
5
Oskar Apanas
UKS SameJudo
mężczyźni: M-13
1
Mikołaj Hajkowicz
UKS Judo Panda Warszawa
2
Widenski Aleksander
Hato Judo Warszawa
3
Maciej Ciostek
UKS Judo Panda Warszawa
4
Dobrogniew Rogulski
UKS Chojrak Warszawa
5
Emil Strzyżewski
MUKS Kokoro Łódź
mężczyźni: M-14
1
Daniel Bieżuński
UKS Chojrak Warszawa
2
Michał Ząbkowski
Hato Judo Warszawa
3
Michał Pierlejewski
UKS Chojrak Warszawa
4
Marcel Starowieyski-Zick
Hato Judo Warszawa
5
Paweł Bogucki
UKS Chojrak Warszawa
mężczyźni: M-15
1
Aleksaner Zieliński
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno
2
Alex Trębicki
UKJ Champion Warszawa
3
Wiktor Jędrysiak
UKS SameJudo
4
Jakub Banach
UKS SameJudo
5
Piotr Dobromyslawski
UKS Judo Victoria Międzyborów
mężczyźni: M-16
1
Oliwier Kalinowski
Hato Judo Warszawa
2
Wojciech Grzęda
UKS Judo Panda Warszawa
3
Franciszek Szczepański
UKS Judo Panda Warszawa
4
Filip Bartoszewicz
UKS SameJudo
5
Antoni Łowicki
MUKS Kokoro Łódź
mężczyźni: M-17
1
Sebastian Pióro
Hato Judo Warszawa
2
Jan Długoń
Hato Judo Warszawa
3
Stanisław Jarecki
UKJ Champion Warszawa
4
Aleksander Sotowski
UKS Judo Victoria Międzyborów
5
Alek Gałecki
UKS Chojrak Warszawa
mężczyźni: M-18
1
Paweł Kubka
MUKS Kokoro Łódź
2
Stanisław Gołąbek
UKS SameJudo
3
Bruno Żeberski
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno
4
Stanisław Kołbuk
UKS SameJudo
5
Tomasz Jusiński
Hato Judo Warszawa
mężczyźni: M-19
1
Maciej Sikorski
UKS Judo Panda Warszawa
2
Filip Paciorek
UKS SameJudo
3
Aleksander Dej
UKS SameJudo
4
Julian Cygan
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno
5
Filip SZCZEPANIAK
ASW Tiger Skierniewice
mężczyźni: M-20
1
Aleksander Uzdowski
UKJ Champion Warszawa
2
Dawid Śliz
UKS SameJudo
3
Bartłomiej Sokołowski
UKS SameJudo
4
Mieszko Podwysocki
UKS SameJudo
5
Wiktor Gajek
UKS Judo Panda Warszawa
mężczyźni: M-21
1
Filip Nogalski
UKS Chojrak Warszawa
2
Krzysztof Stępniewski
UKS Judo Panda Warszawa
3
Borys Rotuski
UKS SameJudo
kobiety: K-01
1
Maja Rymarz
Klub Sportowy Nastula Club Warszawa
2
Aleksandra Rek
UKS SameJudo
3
Debora Jagiełło
Hato Judo Warszawa
kobiety: K-02
1
Kaja Wanielista
UKS SameJudo
2
Lena Czarkowska
UKS SameJudo
3
Natalia Szczurek
UKS SameJudo
kobiety: K-03
1
Zuzanna Reda
UKS Judo Victoria Międzyborów
2
Kornelia Niemyjska
UKS SameJudo
3
Zuzanna Sejbuk
UKS SameJudo
4
Róża Rdzanek
UKS SameJudo
kobiety: K-04
1
Agata Strąk
UKS SameJudo
2
Helena Pielaszek
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno
3
Róża Korman
UKS Judo Victoria Międzyborów
4
Wiktoria Michalska
UKS SameJudo
kobiety: K-05
1
Weronika Zimna
UKS Chojrak Warszawa
2
Hanna Słoniewska
Hato Judo Warszawa
3
Róża Czerwińska
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno
4
Zuzanna Żelazna
UKS SameJudo
kobiety: K-06
1
Liliana TARTANUS
ASW Tiger Skierniewice
2
Natalia Antolak
UKJ Champion Warszawa
3
Kornelia Sikora
UKS Sadyba Warszawa
4
Oliwia Jastrzębska
UKS SameJudo
kobiety: K-07
1
Paulina Kaźmierczak
Hato Judo Warszawa
2
Zofia Szczygielska
UKS Piranie Grodzisk Mazowiecki
3
Liliana Turkowska
UKS SameJudo
4
Hanna Obrębska
UKS SameJudo
kobiety: K-08
1
Alicja Badowska
UKS Piranie Grodzisk Mazowiecki
2
Maja Komorowska
Hato Judo Warszawa
3
Pastewka Justyna
Hato Judo Warszawa
4
Adela Slisz
UKS Piranie Grodzisk Mazowiecki
kobiety: K-09
1
Beata Kwaśnik
UKS SameJudo
2
Jagpda Klepacka
Hato Judo Warszawa
3
Patrycja Rybak
UKS SameJudo
kobiety: K-10
1
Julia Wodyńska
UKJ Champion Warszawa
2
Lena Skoczek
UKS SameJudo
3
Kalina Grzesiak
UKJ Champion Warszawa
kobiety: K-11
1
Magda Solan
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno
2
Wiktoria Wilk
UKS Piranie Grodzisk Mazowiecki
3
Laura Florczak
UKS Czerwone Smoki Toshi Brwinów
kobiety: K-12
1
Zofia Domańska
UKS Sadyba Warszawa
2
Joanna Lewińska
UKJ Champion Warszawa
kobiety: K-13
1
Anna Seliga
UKS SameJudo
2
Helena Pyszczak
UKS Piranie Grodzisk Mazowiecki

Polityka prywatności Judostat.pl