Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Andrzej Kucharczyk
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
porażka Zeganek Michał WKS Śląsk Wrocław 06.09.2003 OTK Seniorek i Seniorów Wrocław +100 kg I runda  
porażka Wolszczak Mirosław WKS Śląsk Wrocław 10-12.10.2002 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole +100 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Borkowski Hubert WKS Gwardia Warszawa 10-12.10.2002 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole +100 kg repasaże - finał  
porażka Malowaniec Paweł KS Gwardia Opole 10-12.10.2002 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole +100 kg o III miejsce  
porażka Sakwiński Jacek GKS Olimpia Grudziądz 07.09.2002 OTK Seniorek i Seniorów Gdańsk +100 kg    
porażka Kwieciński Ireneusz KŚ AZS Gliwice 07.09.2002 OTK Seniorek i Seniorów Gdańsk +100 kg    
porażka Eitel Grzegorz WKS Gwardia Warszawa 07.09.2002 OTK Seniorek i Seniorów Gdańsk +100 kg    
porażka Wolszczak Mirosław WKS Śląsk Wrocław 13-14.04.2002 OTK Seniorek i Seniorów Opole +100 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Ujejski Szymon KJ Koka Jastrzębie-Zdrój 13-14.04.2002 OTK Seniorek i Seniorów Opole +100 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Ruciński Jarosław WKS Śląsk Wrocław 13-14.04.2002 OTK Seniorek i Seniorów Opole +100 kg repasaże - finał  
porażka Smoter Józef WKS Śląsk Wrocław 13-14.04.2002 OTK Seniorek i Seniorów Opole +100 kg o III miejsce  
porażka Wojnarowicz Janusz GKS Czarni Bytom 16-17.02.2002 OTK Seniorek i Seniorów Rybnik +100 kg ćwierćfinał  
porażka Borkowski Hubert WKS Gwardia Warszawa 16-17.02.2002 OTK Seniorek i Seniorów Rybnik +100 kg repasaże - finał  
porażka Szpiglewski Marek OPKS Gwardia Olsztyn 05-07.10.2001 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Gdynia +100 kg I runda  
porażka Wolszczak Mirosław WKS Śląsk Wrocław 08.09.2001 OTK Seniorek i Seniorów Gdańsk +100 kg I runda  
zwycięstwo Fabiański Tomasz TS Wisła Kraków 08.09.2001 OTK Seniorek i Seniorów Gdańsk +100 kg repasaże - I runda  
porażka Szpiglewski Marek OPKS Gwardia Olsztyn 08.09.2001 OTK Seniorek i Seniorów Gdańsk +100 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Chlewicki Krystian MKS Zryw Toruń 01-02.09.2001 Mistrzostwa Polski Młodzieży Rybnik +100 kg    
porażka Wojnarowicz Janusz GKS Czarni Bytom 01-02.09.2001 Mistrzostwa Polski Młodzieży Rybnik +100 kg    
porażka Eitel Grzegorz WKS Gwardia Warszawa 01-02.09.2001 Mistrzostwa Polski Młodzieży Rybnik +100 kg półfinał  
porażka Wojnarowicz Janusz GKS Czarni Bytom 07-08.04.2001 OTK Seniorek i Seniorów Wrocław +100 kg I runda  
porażka Smoter Józef WKS Śląsk Wrocław 07-08.04.2001 OTK Seniorek i Seniorów Wrocław +100 kg repasaże - I runda  
porażka Mi¶ Paweł TS Wisła Kraków 10-11.03.2001 OTK Młodzieży Bytom +100 kg    
porażka Rutkowski Rafał AZS AWF Gdańsk 10-11.03.2001 OTK Młodzieży Bytom +100 kg    
zwycięstwo Tryk Krzysztof KS AZS-AWF Wrocław 10-11.03.2001 OTK Młodzieży Bytom +100 kg    
porażka Borkowski Hubert WKS Gwardia Warszawa 10-11.03.2001 OTK Młodzieży Bytom +100 kg    
porażka Szpiglewski Marek OPKS Gwardia Olsztyn 17-18.02.2001 OTK Seniorek i Seniorów Rybnik +100 kg I runda  
zwycięstwo Kwieciński Ireneusz KŚ AZS Gliwice 17-18.02.2001 OTK Seniorek i Seniorów Rybnik +100 kg repasaże - I runda  
porażka Jańczak Jarosław GKS Wybrzeże Gdańsk 17-18.02.2001 OTK Seniorek i Seniorów Rybnik +100 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Mozer Wojciech KS AZS-AWF Warszawa 26.11.2000 Mistrzostwa Polski OPEN Bytom +75 kg II runda  
porażka Matyjaszek Przemysław GKS Czarni Bytom 26.11.2000 Mistrzostwa Polski OPEN Bytom +75 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Kwieciński Ireneusz KŚ AZS Gliwice 26.11.2000 Mistrzostwa Polski OPEN Bytom +75 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Misztal Eugeniusz GKS Czarni Bytom 26.11.2000 Mistrzostwa Polski OPEN Bytom +75 kg repasaże - finał  
porażka Krawczyk Robert GKS Czarni Bytom 26.11.2000 Mistrzostwa Polski OPEN Bytom +75 kg o III miejsce  
porażka Klotz Maciej WKS Śląsk Wrocław 04-05.11.2000 Grand Prix Seniorów Wrocław +100 kg ćwierćfinał  
porażka Wojnarowicz Janusz GKS Czarni Bytom 04-05.11.2000 Grand Prix Seniorów Wrocław +100 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Koszewski Paweł AZS AWF Gdańsk 9-10.09.2000 Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Młodzieży Opole +100 kg    
zwycięstwo Wa¶kowiak Jacek UKS Dwunastka Leszno 9-10.09.2000 Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Młodzieży Opole +100 kg    
porażka Wojnarowicz Janusz GKS Czarni Bytom 9-10.09.2000 Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Młodzieży Opole +100 kg    
porażka Rutkowski Rafał AZS AWF Gdańsk 9-10.09.2000 Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Młodzieży Opole +100 kg    
porażka Malowaniec Paweł WKS Śląsk Wrocław 03-04.06.2000 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Rybnik +100 kg II runda  
porażka Pituła Marek GKS Czarni Bytom 03-04.06.2000 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Rybnik +100 kg repasaże - II runda  
porażka Wojnarowicz Janusz GKS Czarni Bytom 08-09.04.2000 Mistrzostwa Polski Młodzieży Wrocław +100 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Haak Marcin KS Gwardia Wrocław 08-09.04.2000 Mistrzostwa Polski Młodzieży Wrocław +100 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Wilczyński Krzysztof WKS Śląsk Wrocław 08-09.04.2000 Mistrzostwa Polski Młodzieży Wrocław +100 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Mystkowski Bolesław OPKS Gwardia Olsztyn 08-09.04.2000 Mistrzostwa Polski Młodzieży Wrocław +100 kg o III miejsce  
porażka Rutkowski Rafał AZS AWF Gdańsk 01-02.04.2000 Grand Prix Seniorów Gdańsk +100 kg I runda  
porażka Wolszczak Mirosław WKS Śląsk Wrocław 01-02.04.2000 Grand Prix Seniorów Gdańsk +100 kg repasaże - I runda  
porażka Wolszczak Mirosław WKS Śląsk Wrocław 04-05.03.2000 Grand Prix Seniorów Rybnik +100 kg I runda  
zwycięstwo Mi¶ Paweł TS Wisła Kraków 30.10.1999 Mistrzostwa Polski Open Kraków +75 kg I runda  
porażka Matyjaszek Przemysław GKS Czarni Bytom 30.10.1999 Mistrzostwa Polski Open Kraków +75 kg II runda  
zwycięstwo ¦roda Tomasz KS Gwardia Bielsko-Biała 30.10.1999 Mistrzostwa Polski Open Kraków +75 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Lewandowski Jarosław WTJ Włocławek 30.10.1999 Mistrzostwa Polski Open Kraków +75 kg repasaże - III runda  
porażka Sitarski Paweł WKS Gwardia Warszawa 30.10.1999 Mistrzostwa Polski Open Kraków +75 kg repasaże - finał  
porażka Bodziacki Artur TS Wisła Kraków 16-18.04.1999 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Wrocław +100 kg II runda  
porażka Bogacki Andrzej WKS Gwardia Warszawa 16-18.04.1999 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Wrocław +100 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Skarżyński Karol MKS Żak Ełk 06-07.03.1999 Mistrzostwa Polski Młodzieży Gdańsk +100 kg ćwierćfinał  
porażka Wolszczak Mirosław WKS Śląsk Wrocław 06-07.03.1999 Mistrzostwa Polski Młodzieży Gdańsk +100 kg półfinał  
zwycięstwo Mi¶ Paweł TS Wisła Kraków 06-07.03.1999 Mistrzostwa Polski Młodzieży Gdańsk +100 kg o III miejsce  
porażka Pituła Marek GKS Czarni Bytom 29-30.05.1998 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Bytom +100 kg II runda  
porażka Eitel Grzegorz WKS Gwardia Warszawa 27-28.03.1998 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Grudzi±dz +100 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Gorzelak Jarosław KS Gwardia Łódź 27-28.03.1998 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Grudzi±dz +100 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Ratajski Michał KS AZS-AWF Warszawa 27-28.03.1998 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Grudzi±dz +100 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Wojnarowicz Janusz GKS Czarni Bytom 27-28.03.1998 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Grudzi±dz +100 kg o III miejsce  
porażka Eitel Grzegorz WKS Gwardia Warszawa 19-21.09.1997 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Gdańsk +95 kg I runda  
porażka Rusiecki Tomasz PKS Olimpia Poznań 19-21.09.1997 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Gdańsk +95 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Krauze Tadeusz KS Gwardia Bielsko-Biała 13-14.09.1996 Mistrzostwa Polski Juniorów Bielsko-Biała +95 kg II runda  
porażka Guzowski Piotr GKS Olimpia Grudziądz 13-14.09.1996 Mistrzostwa Polski Juniorów Bielsko-Biała +95 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Ratajski Michał KS AZS-AWF Warszawa 13-14.09.1996 Mistrzostwa Polski Juniorów Bielsko-Biała +95 kg repasaże - II runda  
porażka Rutkowski Rafał MMKS Jutrzenka Płock 13-14.09.1996 Mistrzostwa Polski Juniorów Bielsko-Biała +95 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Wójcik Michał GKS Czarni Bytom 11-12.05.1996 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kadeci) Bytom +95 kg I runda  
zwycięstwo Wilczyński Maciej TS Wisła Kraków 11-12.05.1996 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kadeci) Bytom +95 kg II runda  
zwycięstwo Hajkowski Michał WKS Śląsk Wrocław 11-12.05.1996 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kadeci) Bytom +95 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Eitel Grzegorz WKS Gwardia Warszawa 11-12.05.1996 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kadeci) Bytom +95 kg półfinał  
porażka Rutkowski Rafał MMKS Jutrzenka Płock 11-12.05.1996 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kadeci) Bytom +95 kg finał  
zwycięstwo Rutkowski Rafał MMKS Jutrzenka Płock 08-10.09.1995 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Koszalin +95 kg I runda  
porażka Siemiński Robert OPKS Gwardia Olsztyn 08-10.09.1995 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Koszalin +95 kg ćwierćfinał  
porażka Wróbel Marek AZS AWF Gdańsk 08-10.09.1995 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Koszalin +95 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Grze¶kowski Sebastian WKS Gwardia Warszawa 12-14.05.1995 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Wrocław +95 kg ćwierćfinał  
porażka Zimol±g Grzegorz KS Budowlani Sosnowiec 12-14.05.1995 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Wrocław +95 kg półfinał  
zwycięstwo Krzywdziński Adam MKS Zryw Toruń 12-14.05.1995 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Wrocław +95 kg o III miejsce  
zwycięstwo Baran Patryk TS Wisła Kraków 14-15.05.1994 Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Włocławek +95 kg I runda  
zwycięstwo Rutkowski Rafał MMKS Jutrzenka Płock 14-15.05.1994 Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Włocławek +95 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo ¦roda Tomasz KS Gwardia Bielsko-Biała 14-15.05.1994 Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Włocławek +95 kg półfinał  
porażka Hetmańczyk Sławomir ULKS Ippon Jarocin 14-15.05.1994 Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Włocławek +95 kg finał  

Polityka prywatności Judostat.pl