Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporzšdzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyœmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatnoœci Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibš we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujšcych . Oœwiadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczšcymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastšpić przez przesłanie korespondencji pocztš za poœrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Mariusz Krueger
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
zwycięstwo Pękala Miłosz KS Gwardia Wrocław 22-23.09.2017 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole -100 kg II runda  
zwycięstwo Moskal Daniel KS AZS-AWF Wrocław 22-23.09.2017 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole -100 kg ćwierćfinał  
porażka Wójcik Jakub (6) WKS Śląsk Wrocław 22-23.09.2017 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole -100 kg półfinał  
zwycięstwo Niedziela Kamil (2) KŚ AZS Gliwice 22-23.09.2017 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole -100 kg o III miejsce  
zwycięstwo Kejza Paweł (20) KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik 27.05.2017 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń k/Poznań -100 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Majowski Dominik (15) GKS Czarni Bytom 27.05.2017 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń k/Poznań -100 kg półfinał  
porażka Lysenko Oleksii (7) KS AZS-AWF Warszawa 27.05.2017 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń k/Poznań -100 kg finał  
zwycięstwo Majowski Dominik GKS Czarni Bytom 22-23.10.2016 Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Katowice -100 kg I runda  
zwycięstwo Marek Leszek (7) WKS Flota Gdynia 22-23.10.2016 Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Katowice -100 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Larem Kacper (8) Judo Legia Warszawa 22-23.10.2016 Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Katowice -100 kg półfinał  
zwycięstwo Niedziela Kamil (3) KŚ AZS Gliwice 22-23.10.2016 Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Katowice -100 kg finał  
zwycięstwo Pękala Miłosz KS Gwardia Wrocław 01.10.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Liga Indywidualno-Drużynowa Oleśnica -100 kg I runda  
porażka Lakhin Lev KS AZS-AWF Warszawa 01.10.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Liga Indywidualno-Drużynowa Oleśnica -100 kg ćwierćfinał  
porażka Słabiak Grzegorz (7) GKS Czarni Bytom 01.10.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Liga Indywidualno-Drużynowa Oleśnica -100 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Głowacki Michał KŚ AZS Gliwice 19.06.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów - Liga Indywidualno-Drużynowa Suchy Las -100 kg I runda  
porażka Broniec Patryk (12) KS AZS-AWF Warszawa 19.06.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów - Liga Indywidualno-Drużynowa Suchy Las -100 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Mączyński Rafał (15) KJ Koka Jastrzębie-Zdrój 19.06.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów - Liga Indywidualno-Drużynowa Suchy Las -100 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Moskal Daniel UKS Kodokan Toruń 19.06.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów - Liga Indywidualno-Drużynowa Suchy Las -100 kg repasaże - finał  
porażka Lysenko Oleksii (10) KS AZS-AWF Warszawa 19.06.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów - Liga Indywidualno-Drużynowa Suchy Las -100 kg o III miejsce  
zwycięstwo Moskal Daniel UKS Kodokan Toruń 07.05.2016 Mistrzostwa Polski Młodzieży Mosina k/Poznań -100 kg    
zwycięstwo Kempiak Bartosz UKS Junior Lipno 07.05.2016 Mistrzostwa Polski Młodzieży Mosina k/Poznań -100 kg    
zwycięstwo Marek Leszek WKS Flota Gdynia 07.05.2016 Mistrzostwa Polski Młodzieży Mosina k/Poznań -100 kg    
zwycięstwo Gołębiowski Mateusz MMKS Wojownik Skierniewice 07.05.2016 Mistrzostwa Polski Młodzieży Mosina k/Poznań -100 kg półfinał  
zwycięstwo Marek Leszek WKS Flota Gdynia 07.05.2016 Mistrzostwa Polski Młodzieży Mosina k/Poznań -100 kg finał  
zwycięstwo Banaszek Sebastian UKJ 225 Warszawa 09.05.2015 Mistrzostwa Polski Młodzieży Kąty Wrocławskie -90 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Szczepaniak Tomasz Klub Judo AZS Opole 09.05.2015 Mistrzostwa Polski Młodzieży Kąty Wrocławskie -90 kg półfinał  
porażka Majewski Piotr UKS Tomita Elbląg 09.05.2015 Mistrzostwa Polski Młodzieży Kąty Wrocławskie -90 kg finał  
zwycięstwo Maglewski Hubert GKS Czarni Bytom 24-25.04.2015 Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek Kielce -90 kg II runda  
zwycięstwo Dzierżanowski Igor (3) UKJ AON Rembertów 24-25.04.2015 Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek Kielce -90 kg ćwierćfinał  
porażka Kozłowski Rafał (7) KS Gwardia Wrocław 24-25.04.2015 Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek Kielce -90 kg półfinał  
porażka Trześniewski Mikołaj (10) WKS Gwardia Warszawa 24-25.04.2015 Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek Kielce -90 kg o III miejsce  
zwycięstwo Maglewski Hubert GKS Czarni Bytom 07.03.2015 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń -90 kg I runda  
zwycięstwo Kozłowski Rafał (8) KS Gwardia Wrocław 07.03.2015 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń -90 kg ćwierćfinał  
porażka Dzierżanowski Igor (3) UKJ AON Rembertów 07.03.2015 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń -90 kg półfinał  
zwycięstwo Majewski Piotr UKS Tomita Elbląg 07.03.2015 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń -90 kg o III miejsce  
zwycięstwo Ciechomski Patryk MMKS Jutrzenka Płock 03-04.10.2014 Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek Katowice -90 kg II runda  
porażka Kuczera Piotr KS Polonia Rybnik 03-04.10.2014 Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek Katowice -90 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Płoński Paweł KS AZS-AWF Warszawa 03-04.10.2014 Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek Katowice -90 kg repasaże - II runda  
porażka Kozłowski Rafał KS Gwardia Wrocław 03-04.10.2014 Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek Katowice -90 kg repasaże - finał  
porażka Mróz Paweł MMKS Wojownik Skierniewice 10.05.2014 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Suchy Las -90 kg I runda  
porażka Kusza Patryk UKS Gimnazjon Suchy Las 10.05.2014 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Suchy Las -90 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Głowacki Michał KŚ AZS Gliwice 12-13.04.2014 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Kielce -90 kg I runda  
zwycięstwo Pańko Michał KS Gwardia Wrocław 12-13.04.2014 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Kielce -90 kg ćwierćfinał  
porażka Gmurek Marcin KS AZS-AWF Warszawa 12-13.04.2014 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Kielce -90 kg półfinał  
zwycięstwo Kozłowski Rafał KS Gwardia Wrocław 12-13.04.2014 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Kielce -90 kg o III miejsce  
zwycięstwo Adamiak Lubomir KS AZS AWFiS Gdańsk 04-06.10.2013 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Gdańsk -90 kg I runda  
porażka Szarek Piotr KS AZS AWF Katowice 04-06.10.2013 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Gdańsk -90 kg II runda  
porażka Nenartavičius Rokas Litwa 28-29.09.2013 OPP Juniorek i Juniorów - Warsaw Judo Open Warszawa -90 kg II runda  
zwycięstwo Suchecki Bogusz MMKS Wojownik Skierniewice 07.09.2013 OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -90 kg I runda  
zwycięstwo Maglewski Hubert HKS Żubr Hajnówka 07.09.2013 OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -90 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Ozimek Jakub KS AZS-AWF Warszawa 07.09.2013 OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -90 kg półfinał  
porażka Banaszek Dominik UKJ 225 Warszawa 07.09.2013 OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -90 kg finał  
porażka Jabłoński Michał KS AZS AWFiS Gdańsk 26.05.2013 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Juniorów i Juniorek Łódź -90 kg I runda  
porażka Dzierżanowski Igor UKJ AON Rembertów 28.04.2013 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń -90 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Kusza Patryk UKS Gimnazjon Suchy Las 28.04.2013 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń -90 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Szyprowski Bartosz KS AZS-AWF Warszawa 28.04.2013 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń -90 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Mróz Paweł MMKS Wojownik Skierniewice 28.04.2013 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń -90 kg o III miejsce  
zwycięstwo Rybczyński Robert UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki 13-14.04.2013 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Piła -90 kg I runda  
zwycięstwo Kroc Kamil MMKS Wojownik Skierniewice 13-14.04.2013 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Piła -90 kg II runda  
zwycięstwo Pańko Michał KS Gwardia Wrocław 13-14.04.2013 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Piła -90 kg ćwierćfinał  
porażka Ciechomski Patryk MMKS Jutrzenka Płock 13-14.04.2013 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Piła -90 kg półfinał  
zwycięstwo Majewski Piotr UKS Tomita Elbląg 13-14.04.2013 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Piła -90 kg o III miejsce  
porażka Partyka Marcin GKS Czarni Bytom 19-21.10.2012 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Luboń -90 kg I runda  
zwycięstwo Górecki Marcin KS AZS-AWF Warszawa 29-30.09.2012 Puchar Polski Juniorek i Juniorów - Warsaw Judo Open Warszawa -90 kg II runda  
zwycięstwo Marek Leszek WKS Flota Gdynia 29-30.09.2012 Puchar Polski Juniorek i Juniorów - Warsaw Judo Open Warszawa -90 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Labalaukis Mantas Litwa 29-30.09.2012 Puchar Polski Juniorek i Juniorów - Warsaw Judo Open Warszawa -90 kg półfinał  
zwycięstwo Kuczera Piotr KS Polonia Rybnik 29-30.09.2012 Puchar Polski Juniorek i Juniorów - Warsaw Judo Open Warszawa -90 kg finał  
porażka Koźlik Mateusz GKS Czarni Bytom 08-09.09.2012 OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -90 kg I runda  
zwycięstwo Bazela Filip MKS Olimpijczyk Włocławek 03.06.2012 OPP Juniorek i Juniorów Opole -90 kg I runda  
zwycięstwo Horosin Karol TS Wisła Kraków 03.06.2012 OPP Juniorek i Juniorów Opole -90 kg ćwierćfinał  
porażka Moskal Daniel UKS Kodokan Toruń 03.06.2012 OPP Juniorek i Juniorów Opole -90 kg półfinał  
porażka Majewski Piotr UKS Tomita Elbląg 03.06.2012 OPP Juniorek i Juniorów Opole -90 kg o III miejsce  
zwycięstwo Maglewski Hubert HKS Żubr Hajnówka 27.05.2012 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Juniorek i Juniorów Łódź -90 kg II runda  
zwycięstwo Krzymiński Michał SGKS Wybrzeże Gdańsk 27.05.2012 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Juniorek i Juniorów Łódź -90 kg ćwierćfinał  
porażka Gmurek Marcin KS AZS-AWF Warszawa 27.05.2012 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Juniorek i Juniorów Łódź -90 kg półfinał  
zwycięstwo Lesiak Damian MMKS Wojownik Skierniewice 27.05.2012 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Juniorek i Juniorów Łódź -90 kg o III miejsce  
porażka Szarek Piotr GKS Czarni Bytom 29.04.2012 OPP Seniorek i Seniorów Luboń -90 kg II runda  
zwycięstwo Gali Aleksander KS Gwardia Wrocław 14-15.04.2012 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Jastrzębie - Zdrój -90 kg I runda  
porażka Gmurek Marcin KS AZS-AWF Warszawa 14-15.04.2012 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Jastrzębie - Zdrój -90 kg II runda  
zwycięstwo Grabowski Patryk UKS Grot Kraków 14-15.04.2012 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Jastrzębie - Zdrój -90 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Rekowski Orest KS AZS AWFiS Gdańsk 14-15.04.2012 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Jastrzębie - Zdrój -90 kg repasaże - II runda  
porażka Kroc Kamil MMKS Wojownik Skierniewice 14-15.04.2012 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Jastrzębie - Zdrój -90 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Górecki Marcin KS AZS-AWF Warszawa 10-11.03.2012 OPP Juniorek i Juniorów Kąty Wrocławskie -90 kg II runda  
porażka Ciechomski Patryk MMKS Jutrzenka Płock 10-11.03.2012 OPP Juniorek i Juniorów Kąty Wrocławskie -90 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Czarnecki Michał KS Judo Czechowice-Dziedzice 10-11.03.2012 OPP Juniorek i Juniorów Kąty Wrocławskie -90 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Lesiak Damian MMKS Wojownik Skierniewice 10-11.03.2012 OPP Juniorek i Juniorów Kąty Wrocławskie -90 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Łukasik Rafał UKJ Millenium Rzeszów 10-11.03.2012 OPP Juniorek i Juniorów Kąty Wrocławskie -90 kg o III miejsce  
zwycięstwo Czarnecki Michał KS Judo Czechowice-Dziedzice 03-04.09.2011 OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -90 kg I runda  
porażka Kowalski Jarosław MOSiR Bochnia 03-04.09.2011 OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -90 kg II runda  
zwycięstwo Kozłowski Adam KU AZS UKW Bydgoszcz 29.05.2011 OPP Juniorek i Juniorów Łódź -90 kg I runda  
porażka Gmurek Marcin KS AZS-AWF Warszawa 29.05.2011 OPP Juniorek i Juniorów Łódź -90 kg ćwierćfinał  
porażka Pańko Michał KS Gwardia Wrocław 29.05.2011 OPP Juniorek i Juniorów Łódź -90 kg repasaże - finał  
porażka Ciechomski Patryk MMKS Jutrzenka Płock 01-02.04.2011 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Wrocław -90 kg I runda  
zwycięstwo Czarnecki Michał KS Judo Czechowice-Dziedzice 01-02.04.2011 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Wrocław -90 kg repasaże - I runda  
porażka Gmurek Marcin KS AZS-AWF Warszawa 01-02.04.2011 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Wrocław -90 kg repasaże - II runda  
porażka Gadaj Tomasz MKS Truso Elbląg 05-06.03.2011 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Bochnia -90 kg I runda  
zwycięstwo Mazur Patryk UKS Wolania Wola Rzędzińska 05-06.03.2011 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Bochnia -90 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Ziółkowski Przemysław MMKS Jutrzenka Płock 05-06.03.2011 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Bochnia -90 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Czarnecki Michał KS Judo Czechowice-Dziedzice 05-06.03.2011 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Bochnia -90 kg repasaże - finał  
porażka Niedziela Kamil KŚ AZS Gliwice 05-06.03.2011 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Bochnia -90 kg o III miejsce  
zwycięstwo Kroc Piotr MMKS Wojownik Skierniewice 13-14.11.2010 OPP - Bytom Cup - Juniorek i Juniorów Młodszych Bytom -90 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Moskal Daniel UKS Kodokan Toruń 13-14.11.2010 OPP - Bytom Cup - Juniorek i Juniorów Młodszych Bytom -90 kg półfinał  
zwycięstwo Strohschein Robert Niemcy 13-14.11.2010 OPP - Bytom Cup - Juniorek i Juniorów Młodszych Bytom -90 kg finał  
zwycięstwo Adamus Marcin UKJ 225 Warszawa 02.10.2010 OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów Młodszych Warszawa -81 kg I runda  
zwycięstwo Dąbrowski Michał AZS UW Warszawa 02.10.2010 OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów Młodszych Warszawa -81 kg II runda  
porażka Kozłowski Rafał MKS Juvenia Wrocław 02.10.2010 OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów Młodszych Warszawa -81 kg ćwierćfinał  
porażka Grimalauskas Justas Litwa 02.10.2010 OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów Młodszych Warszawa -81 kg repasaże - II runda  
porażka Szczepaniak Tomasz Klub Judo AZS Opole 04-05.09.2010 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Mława -81 kg I runda  
porażka Pryszło Mateusz GKS Olimpia Grudziądz 04-05.09.2010 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Mława -81 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Grabowski Patryk UKS Grot Kraków 05.06.2010 Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -81 kg I runda  
zwycięstwo Kral Adam GKS Czarni Bytom 05.06.2010 Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -81 kg II runda  
zwycięstwo Dziewicki Damian AZS UW Warszawa 06.06.2010 Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Opole -81 kg II runda  
zwycięstwo Gmurek Marcin KS AZS-AWF Warszawa 06.06.2010 Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Opole -81 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Kozłowski Rafał MKS Juvenia Wrocław 05.06.2010 Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -81 kg ćwierćfinał  
porażka Wawrzyniak Piotr PKS Olimpia Poznań 06.06.2010 Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Opole -81 kg półfinał  
zwycięstwo Paszkowski Norbert KSJ Gwardia Koszalin 05.06.2010 Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -81 kg półfinał  
zwycięstwo Gmurek Marcin KS AZS-AWF Warszawa 05.06.2010 Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -81 kg finał  
porażka Trześniewski Mikołaj WKS Gwardia Warszawa 06.06.2010 Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Opole -81 kg o III miejsce  
zwycięstwo Zalewski Dominik KJ Politechniki Białostockiej Białystok 01-04.05.2010 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Warszawa / Józefów -81 kg I runda  
zwycięstwo Karkosz Patryk KS Budowlani Sosnowiec 01-04.05.2010 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Warszawa / Józefów -81 kg II runda  
zwycięstwo Brzezik Przemysław UKJ Siódemka Mława 01-04.05.2010 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Warszawa / Józefów -81 kg ćwierćfinał  
porażka Pańko Michał MKS Juvenia Wrocław 01-04.05.2010 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Warszawa / Józefów -81 kg półfinał  
zwycięstwo Świątek Kamil KU AZS UKW Bydgoszcz 01-04.05.2010 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Warszawa / Józefów -81 kg o III miejsce  
zwycięstwo Słabiak Grzegorz KS Judo Czechowice-Dziedzice 14-15.11.2009 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Bytom -81 kg II runda  
zwycięstwo Staszczak Wojciech MKS CM Jordan Kraków 14-15.11.2009 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Bytom -81 kg ćwierćfinał  
porażka Pańko Michał MKS Juvenia Wrocław 14-15.11.2009 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Bytom -81 kg półfinał  
zwycięstwo Kłoczko Grzegorz GKS Czarni Bytom 14-15.11.2009 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Bytom -81 kg o III miejsce  
porażka Gmurek Marcin KS AZS-AWF Warszawa 02-03.05.2009 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (mężczyźni) Kielce -73 kg I runda  
zwycięstwo Gali Aleksander MKS Juvenia Wrocław 02-03.05.2009 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (mężczyźni) Kielce -73 kg repasaże - I runda  
porażka Rajmoniak Mariusz KJ Koka Jastrzębie-Zdrój 02-03.05.2009 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (mężczyźni) Kielce -73 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Lota Tomasz KS Gwardia Łódź 28-29.03.2009 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Piła -73 kg I runda  
zwycięstwo Świątek Kamil KU AZS UKW Bydgoszcz 28-29.03.2009 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Piła -73 kg II runda  
zwycięstwo Długosz Piotr KS Gwardia Opole 28-29.03.2009 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Piła -73 kg ćwierćfinał  
porażka Witkowski Marcin UKJ 225 Warszawa 28-29.03.2009 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Piła -73 kg półfinał  
porażka Lesiak Damian MMKS Wojownik Skierniewice 28-29.03.2009 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Piła -73 kg o III miejsce  

Polityka prywatności Judostat.pl