Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporzšdzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyœmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatnoœci Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibš we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujšcych . Oœwiadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczšcymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastšpić przez przesłanie korespondencji pocztš za poœrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
RANKINGI
 

SENIORZY JUNIORZY JUNIORZY MŁODSI MŁODZICY

Ranking juniorów
(zasady rankingu)
Data publikacji rankingu: 2019-08-20
-55kg.
1(1)Zaborowski PiotrUKJ ASzWoj Warszawa105.0
2(2)Zielski TomaszUKS Galeon Gdynia65.0
3(3)Szleja GracjanMKS Truso Elbląg49.0
4(4)Pieczyński HubertUKS Górnik Judo Konin28.0
5(5)Wójcik JakubKS Judo Czechowice-Dziedzice21.0
6(6)Alwaqedi OmarMKS Truso Elbląg14.0
6(6)Waniszewski ArkadiuszMKS Juvenia Wrocław14.0
6(6)Wójcik MichałUKS Spartakus Lublin14.0
9(9)Shulha VitaliiMUKS Kokoro Łódź7.0
9(9)Kubicki JakubUKS Olimp Nowa Sól7.0
-60kg.
1(1)Biedrzycki JakubUKS Conrad Gdańsk80.5
2(2)Kozak KrzysztofMOSiR Bochnia49.0
3(3)Matusiak IgorUKJ Yuko Józefów35.0
4(4)Tylek PawełTS Wisła Kraków17.5
5(5)Jesionek JanKlub Judo AZS Opole14.5
6(6)Przybyłowicz SzymonTS Gwardia Olsztyn11.0
7(7)Cwek EmilMKS Juvenia Wrocław10.5
8(8)Korzeniewski KacperUKS Sakura Judo Płock7.0
8(8)Zgrajka KacperUKS Spartakus Lublin7.0
8(8)Zielski TomaszUKS Galeon Gdynia7.0
8(8)Papke PrzemysławPTS Gwardia Bydgoszcz7.0
-66kg.
1(1)Kaczor KacperGKS Czarni Bytom130.5
2(2)Litwin PrzemysławKS AZS-AWF Wrocław49.0
3(3)Makowski SebastianUKS Olimpia-Judo Elbląg38.5
4(4)Pawlicki BartoszGKS Olimpia Grudziądz35.0
5(5)Pazdaj OskarUKS 3 Piła28.0
6(6)Flejma BolesławGKS Czarni Bytom17.5
7(7)Papke PrzemysławPTS Gwardia Bydgoszcz14.0
8(8)Kocima FilipKS AZS AWF Katowice11.0
9(9)Kokosza PiotrKS Budowlani Sosnowiec10.5
10(10)Plombon AleksanderTSJ Gryf Słupsk9.5
-73kg.
1(1)Stodolski AdamUKS Leśnik Kaczory42.0
2(2)Stodolski AdamUKS Leśnik Kaczory28.0
3(3)Nawrot JakubTSJ Gryf Słupsk25.0
4(4)Kumidor WiktorSGKS Wybrzeże Gdańsk23.0
4(4)Szołtysek FilipKS AZS AWF Katowice23.0
6(6)Pankowski JakubKlub Judo AZS Opole10.5
7(7)Kokosza PiotrKS Budowlani Sosnowiec7.0
7(7)Wala ŁukaszKS "Kejza Team" Rybnik Rybnik7.0
9(9)Adamczyk MaciejTS Wisła Kraków3.5
10(10)Ryguła PawełKS AZS AWF Katowice3.0
-81kg.
1(1)Hoppe AleksanderKSJ Gwardia Koszalin38.5
2(2)Szaniawski BartoszTSJ Gryf Słupsk17.0
3(3)Leśniak PatrykKS Gwardia Łódź14.5
4(4)Widuch KacperKS Polonia Rybnik14.0
5(5)Szatkowski KonradKS Gwardia Wrocław11.0
6(6)Bolimowski MateuszMMKS Wojownik Skierniewice10.5
7(7)Sokół DawidUKS Judo Wolbrom7.0
8(8)Korgol JakubTS Wisła Kraków3.5
8(8)Kuckowski IgorUKJ Ryś Warszawa3.5
10(10)Karkotka MichałTS Gwardia Olsztyn3.0
10(10)Stanuszek KonradMOSiR Bochnia3.0
-90kg.
1(1)Ołdak SebastianUKJ Arcus Warszawa41.0
2(2)Zajączkowski ŁukaszAKS Strzegom40.5
3(3)Zajączkowski ŁukaszWKS Gwardia Warszawa28.0
4(4)Bolimowski MateuszMMKS Wojownik Skierniewice21.5
5(5)Maćkowski BartoszUKJ 225 Warszawa14.0
6(6)Węsierski JakubGKS Olimpia Grudziądz11.0
7(7)Kubiak KacperKS Akademia Judo Poznań3.5
7(7)Strojec SzymonMKS Juvenia Wrocław3.5
7(7)Przyborek KrystianKSJ Gwardia Koszalin3.5
10(10)Sadło KacperKS AZS-AWF Wrocław3.0
-100kg.
1(1)Ołdak SebastianUKJ Arcus Warszawa52.5
2(2)Szewczyk MateuszGKS Czarni Bytom35.0
3(3)Ślusarz NorbertKJ Koka Jastrzębie-Zdrój17.5
4(4)Michałkiewicz MichałKS Judo Koch Szczecin15.5
5(5)Sadło KacperKS AZS-AWF Wrocław14.0
5(5)Grzegorzek MiłoszKS Gwardia Bielsko-Biała14.0
7(7)Surma PrzemysławUKS Sparta Sława11.0
8(8)Sowa AlbertUKJ ASzWoj Warszawa7.0
9(9)Popko PiotrUKS Tomita Elbląg3.5
9(9)Kućmierz AdamKlub Judo AZS Opole3.5
+100kg.
1(1)Mazurczak WiktorUMKS Żak Kielce56.0
2(2)Pietras MichałUKS Arashi Łódź49.0
3(3)Grodecki ArturGKS Czarni Bytom14.0
3(3)Jaworski DominikKlub Judo AZS Opole14.0
5(5)Szefer SzymonKJ Koka Jastrzębie-Zdrój10.5
6(6)Raszewski SzymonULKS Ippon Jarocin7.0
6(6)Sworowski FilipGKS Olimpia Grudziądz7.0
8(8)Stachowski ArkadiuszUKS Szóstka Rawicz5.5
8(8)Tomczak KrystianKS Akademia Judo Łódź5.5
-44kg.
1(1)Polkowska AleksandraUKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki75.0
2(2)Olejnik IzabelaKS Akademia Judo Poznań70.0
3(3)Brzezińska KatarzynaMKS Juvenia Wrocław42.0
3(3)Brągiel OliwiaUKS ASW-Judo Jasło42.0
5(5)Olejnik IzabelaKS AZS-AWF Poznań40.5
6(6)Reśkiewicz BeataUKS Górnik Judo Konin14.0
7(7)Alwaqedi NadaMKS Truso Elbląg10.5
7(7)Gowarzewska AlicjaUKS Judo Mysłowice10.5
9(9)Stokłosa NataliaMUKS Kokoro Łódź7.0
10(10)Pietrzak ZuzannaUKS Olimp Nowa Sól3.5
-48kg.
1(1)Kuraś MartaUKS Judo Wolbrom105.0
2(2)Szlachta PaulinaUKS Judo Wolbrom56.0
3(3)Janeczko AleksandraUKJ Arcus Warszawa33.5
4(4)Olczyk MonikaUKS Sakura Judo Płock14.0
4(4)Nocula JoannaUKS ASW-Judo Jasło14.0
6(6)Szlachta NikolaUKS Judo Wolbrom7.0
-52kg.
1(1)Kostyra MarylaUKS Narew Łapy56.0
2(2)Tąta JagodaKJ Koka Jastrzębie-Zdrój38.5
3(3)Ukuś AgnieszkaGKS Czarni Bytom21.0
4(4)Kobierzycka KlaudiaMKS Zryw Łowicz11.0
5(5)Kuraś MartaUKS Judo Wolbrom10.5
6(6)Tąta JagodaUKS Judo Pawłowice7.0
-57kg.
1(1)Szymańska AndżelikaMKS Olimpijczyk Włocławek37.0
2(2)Przyczyna KatarzynaUKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki36.5
3(3)Obal ŁucjaUKS Halinów Team Halinów31.5
4(4)Walczyk WiktoriaGKS Czarni Bytom28.0
5(5)Kolbusz KatarzynaGKS Czarni Bytom21.5
6(6)Kozłowska NataliaUKS Judo Wolbrom14.0
7(7)Kropska NataliaGKS Czarni Bytom7.0
8(8)Szatan AleksandraUKS Judo Wolbrom6.5
9(9)Ropińska JoannaKS Yawara Warszawa3.5
9(9)Ukuś AgnieszkaGKS Czarni Bytom3.5
-63kg.
1(1)Kropska NataliaGKS Czarni Bytom70.0
2(2)Butlewska AleksandraSGKS Wybrzeże Gdańsk65.0
3(3)Jarkowska MagdalenaMUKS Kokoro Łódź60.0
4(4)Fałtynowicz BarbaraSGKS Wybrzeże Gdańsk46.0
5(5)Szymańska AndżelikaMKS Olimpijczyk Włocławek37.5
6(6)Tomczak WiktoriaMKS Olimpijczyk Włocławek37.0
7(7)Kaleta AnnaUKS Judo Wolbrom30.5
8(8)Kuczera WiolettaKS "Kejza Team" Rybnik Rybnik21.0
8(8)Szafran AgataKS Akademia Judo Poznań21.0
10(10)Zygmunt AgataUKJ Legion Zamość14.0
-70kg.
1(1)Wróblewska ElizaKS Akademia Judo Poznań224.0
2(2)Szota PatrycjaUKS Olimp Nowa Sól59.5
3(3)Marciniak WiktoriaGKS Czarni Bytom58.0
4(4)Jaśkiewicz JuliaSGKS Wybrzeże Gdańsk25.0
5(5)Tomczak WiktoriaMKS Olimpijczyk Włocławek20.0
6(6)Dudek AlicjaSGKS Wybrzeże Gdańsk18.0
7(7)Bączek MariaWKS Gwardia Warszawa14.0
8(8)Sieradzan LauraKS Judo Koch Szczecin7.0
9(9)Licznerska NelBKS Judo Bydgoszcz5.5
10(10)Kędzierska AleksandraTKS Judo Toruń3.5
10(10)Paś AnnaUKS Judo Wolbrom3.5
10(10)Sokołowska AleksandraKJ Politechniki Białostockiej Białystok3.5
10(10)Martynów RozaliaUKS Olimp Nowa Sól3.5
10(10)Dyba AnnaKS MaKo Judo Wrocław3.5
-78kg.
1(1)Woźniak OliwiaGKS Czarni Bytom86.0
2(2)Gaj AleksandraGKS Czarni Bytom73.5
3(3)Tomczak WiktoriaMKS Olimpijczyk Włocławek70.0
4(4)Kędzierska AleksandraTKS Judo Toruń28.0
5(5)Pietraszewska AlicjaUKS Ronin-Team Warszawa23.5
6(6)Chojnowska JuliaUKS Drako 79 Warszawa21.0
7(7)Orzechowska KajaKS Budowlani Sosnowiec19.5
8(8)Czarniecka KarolinaKS Gwardia Bielsko-Biała14.0
9(9)Kotlarska DominikaUMKS Żak Kielce7.0
9(9)Głogowska KarolinaGKS Czarni Bytom7.0
+78kg.
1(1)Świątkiewicz JuliaUKJ Lemur Warszawa116.0
2(2)Sokołowska AlicjaUKJ Yuko Józefów28.0
3(3)Zawidzka AgnieszkaKS Gwardia Bielsko-Biała14.0
4(4)Księżyk JuliaPałac Młodzieży Katowice10.5
5(5)Księżyk JuliaKS AZS AWF Katowice7.0
5(5)Woźny KamilaUKJ Millenium Rzeszów7.0
7(7)Demska KatarzynaMKS Juvenia Wrocław5.5

Polityka prywatności Judostat.pl