Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów
Bielsko-Biała, 23-26.05.1990
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -60 kg -65 kg -71 kg -78 kg -86 kg -95 kg +95 kg
Kobiety -48 kg -52 kg -56 kg -61 kg -66 kg -72 kg +72 kg

kategoria: -86 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 13
Liczba startujących zawodników 20
Liczba walk 28
Liczba reprezentowanych województw 7
Startujące roczniki 1963 - 1971
Średnia wieku zawodników 21 lat 317 dni
Średnia wieku medalistów 23 lat 122 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 21 lat 317 dni
Najmłodszy zawodnik Maciej Klotz (18 lat 341 dni)
Najstarszy zawodnik Waldemar Legień (26 lat 275 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników WKS Śląsk Wrocław (3 zawodników)
GKS Czarni Bytom (3 zawodników)
TS Wisła Kraków (2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk WKS Śląsk Wrocław (5 walk)
GKS Czarni Bytom (5 walk)
KS AZS-AWF Warszawa (4 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Waldemar Legień
GKS Czarni Bytom
2
Andrzej Grzegorzek
KS Gwardia Bielsko-Biała
3
Adam Maj
WKS Flota Gdynia
3
Paweł Nastula
KS AZS-AWF Warszawa
5
Andrzej Grzywacz
AZS UW Warszawa
5
Gerard WoĽniak
AZS UW Warszawa
7
Maciej Klotz
WKS Śląsk Wrocław
7
Maciej Pyszka
WKS Śląsk Wrocław

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaWaldemar LegieńGKS Czarni BytomKrzysztof KluczkaPKS Olimpia Poznań5:0  
I rundaPiotr PawłowskiKS Gwardia Bielsko-BiałaGrzegorz LechTS Wisła Kraków1:0  
I rundaPiotr TomeckiWKS Śląsk WrocławPiotr BanaszkiewiczRKS Radomiak Radom10:0  
I rundaBogdan BembenekKS Gwardia WrocławAndrzej PęcikiewiczTS Wisła Kraków10:0  
II rundaWaldemar LegieńGKS Czarni BytomPaweł NastulaKS AZS-AWF Warszawa10:0  
II rundaAndrzej KoniecznyKS Gwardia KatowiceSławomir Fr±czekGKS Wybrzeże Gdańsk5:0  
II rundaMaciej KlotzWKS Śląsk WrocławPiotr PawłowskiKS Gwardia Bielsko-Biała10:0  
II rundaGerard WoĽniakAZS UW WarszawaAdam DemskiGKS Czarni Bytom10:0  
II rundaPiotr TomeckiWKS Śląsk WrocławMirosław ŁęgowiakGKS Czarni Bytom3:0  
II rundaAndrzej GrzegorzekKS Gwardia Bielsko-BiałaMaciej PyszkaWKS Śląsk Wrocław5:0  
II rundaAdam MajWKS Flota GdyniaBogdan BembenekKS Gwardia Wrocław5:0  
II rundaAndrzej GrzywaczAZS UW WarszawaKrzysztof JaniszewskiKS AZS AWF Gorzów Wlk.10:0  
ćwierćfinałWaldemar LegieńGKS Czarni BytomAndrzej KoniecznyKS Gwardia Katowice10:0  
ćwierćfinałGerard WoĽniakAZS UW WarszawaMaciej KlotzWKS Śląsk Wrocław10:0  
ćwierćfinałAndrzej GrzegorzekKS Gwardia Bielsko-BiałaPiotr TomeckiWKS Śląsk Wrocław10:0  
ćwierćfinałAndrzej GrzywaczAZS UW WarszawaAdam MajWKS Flota Gdynia10:0  
półfinałWaldemar LegieńGKS Czarni BytomGerard WoĽniakAZS UW Warszawa5:0  
półfinałAndrzej GrzegorzekKS Gwardia Bielsko-BiałaAndrzej GrzywaczAZS UW Warszawa1:0  
finałWaldemar LegieńGKS Czarni BytomAndrzej GrzegorzekKS Gwardia Bielsko-Biała5:0  
repasaże - I rundaPaweł NastulaKS AZS-AWF WarszawaKrzysztof KluczkaPKS Olimpia Poznań10:0  
repasaże - II rundaPaweł NastulaKS AZS-AWF WarszawaAndrzej KoniecznyKS Gwardia Katowice10:0  
repasaże - II rundaMaciej KlotzWKS Śląsk WrocławAdam DemskiGKS Czarni Bytom10:0  
repasaże - finałPaweł NastulaKS AZS-AWF WarszawaMaciej KlotzWKS Śląsk Wrocław10:0  
o III miejscePaweł NastulaKS AZS-AWF WarszawaAndrzej GrzywaczAZS UW Warszawa10:0  

Repasaże II
repasaże - II rundaMaciej PyszkaWKS Śląsk WrocławPiotr TomeckiWKS Śląsk Wrocław7:0  
repasaże - II rundaAdam MajWKS Flota GdyniaKrzysztof JaniszewskiKS AZS AWF Gorzów Wlk.10:0  
repasaże - finałAdam MajWKS Flota GdyniaMaciej PyszkaWKS Śląsk Wrocław5:0  
o III miejsceAdam MajWKS Flota GdyniaGerard WoĽniakAZS UW Warszawa5:0  

Polityka prywatności Judostat.pl