Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Warszawska Olimpiada Młodzieży (Młodzicy)
Warszawa, 12.03.2016
 

Warszawska Olimpiada Młodzieży
Warszawska Olimpiada Młodzieży (Juniorzy Młodsi)
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -35 kg -38 kg -42 kg -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg +81 kg
Kobiety -32 kg -36 kg -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg +70 kg

kategoria: -66 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 9
Liczba startujących zawodników 9
Liczba walk 12
Liczba reprezentowanych województw 1
Startujące roczniki 2002 - 2003
Średnia wieku zawodników 13 lat 115 dni
Średnia wieku medalistów 13 lat 138 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 13 lat 114 dni
Najmłodszy zawodnik Rafał Mamot (12 lat 127 dni)
Najstarszy zawodnik Bartosz Jakubasek (14 lat 106 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników UKJ 225 Warszawa (1 zawodników)
UKS Chojrak Warszawa (1 zawodników)
UKJ AON Rembertów (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk UKS Mokotovia Warszawa (3 walk)
ULKS Judo Kowala (3 walk)
UKJ 225 Warszawa (2 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Alessio Le¶niewski
ULKS Judo Kowala
2
Patryk Kosnowicz
UKJ AON Rembertów
3
Jakub Bogdaniuk
UKS Halinów Team Halinów
3
Kamil Kos
UKS Mokotovia Warszawa
5
Michał Klimczak
UKJ Ryś Warszawa
5
Piotr Flis
UKJ 225 Warszawa
7
Maksymilian Gil
UKS Chojrak Warszawa

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaKamil KosUKS Mokotovia WarszawaBartosz JakubasekKS AZS-AWF Warszawa1:0  
ćwierćfinałKamil KosUKS Mokotovia WarszawaPiotr FlisUKJ 225 Warszawa1:0  
ćwierćfinałAlessio Le¶niewskiULKS Judo KowalaMaksymilian GilUKS Chojrak Warszawa1:0  
ćwierćfinałPatryk KosnowiczUKJ AON RembertówMichał KlimczakUKJ Ryś Warszawa1:0  
ćwierćfinałJakub BogdaniukUKS Halinów Team HalinówRafał MamotUKJ Lemur Warszawa1:0  
półfinałAlessio Le¶niewskiULKS Judo KowalaKamil KosUKS Mokotovia Warszawa1:0  
półfinałPatryk KosnowiczUKJ AON RembertówJakub BogdaniukUKS Halinów Team Halinów1:0  
finałAlessio Le¶niewskiULKS Judo KowalaPatryk KosnowiczUKJ AON Rembertów1:0  
repasaże - I rundaPiotr FlisUKJ 225 WarszawaBartosz JakubasekKS AZS-AWF Warszawa1:0  
repasaże - finałPiotr FlisUKJ 225 WarszawaMaksymilian GilUKS Chojrak Warszawa1:0  
o III miejsceJakub BogdaniukUKS Halinów Team HalinówPiotr FlisUKJ 225 Warszawa1:0  

Repasaże II
o III miejsceKamil KosUKS Mokotovia WarszawaMichał KlimczakUKJ Ryś Warszawa1:0  

Polityka prywatności Judostat.pl