Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U14
Warszawa, 03.11.2018
 

V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki
V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U10 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U12
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -30 kg -33 kg -36 kg -39 kg -42 kg -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -67 kg +67 kg
Kobiety -31 kg -34 kg -37 kg -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -56 kg -64 kg +64 kg

kategoria: -42 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 12
Liczba startujących zawodników 22
Liczba walk 33
Liczba reprezentowanych województw 3
Startujące roczniki 2005 - 2008
Średnia wieku zawodników 12 lat 334 dni
Średnia wieku medalistów 13 lat 153 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 13 lat 112 dni
Najmłodszy zawodnik Michał Kuciński (10 lat 121 dni)
Najstarszy zawodnik Svyatoslav Gavrilyuk (13 lat 341 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników Ukraine Kiev (5 zawodników)
UKJ Lemur Warszawa (4 zawodników)
UKS Judo Panda Warszawa (3 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk Ukraine Kiev (10 walk)
UKS Judo Panda Warszawa (4 walk)
SC TORNADO SHATSK (4 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
TIGRAN KRYVYTSKYI
Judo Club Tiger Odessa
2
ROMAN SAMOLIUK
SC TORNADO SHATSK
3
Adam Hryniewicz
Judo MIZUKA Sp. z o.o. Opole
3
Svyatoslav Gavrilyuk
Ukraine Kiev
5
Stanisław Piechota
UKS Judo Panda Warszawa
5
Maksim Maksimchuk
Ukraine Kiev
7
DAVLATZHON MAMADOV
Sport Club KIEV REGION TEAM KIEV REGION
7
Jan Heine
UKJ Lemur Warszawa

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaStanisław SalwinUKJ Meiyo WarszawaMichał MarkiewiczUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
I rundaROMAN SAMOLIUKSC TORNADO SHATSKTomass ManfeldsJC Kyodai Riga0.5:0  
I rundaNikola OtreshkoUkraine KievMichal KulkaJudo Club Bardejov Bardejov0.5:0  
I rundaStanisław PiechotaUKS Judo Panda WarszawaJan HeineUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
I rundaKarol MijasUKS Judo Panda WarszawaMichał KucińskiUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
I rundaSvyatoslav GavrilyukUkraine KievAdam HryniewiczJudo MIZUKA Sp. z o.o. Opole0.5:0  
I rundaDAVLATZHON MAMADOVSport Club KIEV REGION TEAM KIEV REGIONBogdan UshakovUkraine Kiev0.5:0  
II runda Maksim MaksimchukUkraine KievStanisław SalwinUKJ Meiyo Warszawa0.5:0  
II rundaROMAN SAMOLIUKSC TORNADO SHATSKDMYTRO VDOVENKOSport Club KIEV REGION TEAM KIEV REGION0.5:0  
II rundaNikola OtreshkoUkraine KievJakub DzięciołowskiUKJ ASzWoj Warszawa0.5:0  
II rundaStanisław PiechotaUKS Judo Panda WarszawaMarcel DominiczakUKJ Ryś Warszawa0.5:0  
II rundaAndrii BazanovUkraine KievKarol MijasUKS Judo Panda Warszawa0.5:0  
II rundaSvyatoslav GavrilyukUkraine KievIlia VolginSdushor KALININGRAD0.5:0  
II rundaDAVLATZHON MAMADOVSport Club KIEV REGION TEAM KIEV REGIONDawid ManowskiUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
II rundaTIGRAN KRYVYTSKYIJudo Club Tiger OdessaSzymon SzarowiczUKS Judo Panda Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałROMAN SAMOLIUKSC TORNADO SHATSK Maksim MaksimchukUkraine Kiev0.5:0  
ćwierćfinałStanisław PiechotaUKS Judo Panda WarszawaNikola OtreshkoUkraine Kiev0.5:0  
ćwierćfinałSvyatoslav GavrilyukUkraine KievAndrii BazanovUkraine Kiev0.5:0  
ćwierćfinałTIGRAN KRYVYTSKYIJudo Club Tiger OdessaDAVLATZHON MAMADOVSport Club KIEV REGION TEAM KIEV REGION0.5:0  
półfinałROMAN SAMOLIUKSC TORNADO SHATSKStanisław PiechotaUKS Judo Panda Warszawa0.5:0  
półfinałTIGRAN KRYVYTSKYIJudo Club Tiger OdessaSvyatoslav GavrilyukUkraine Kiev0.5:0  
finałTIGRAN KRYVYTSKYIJudo Club Tiger OdessaROMAN SAMOLIUKSC TORNADO SHATSK0.5:0  
repasaże - I rundaTomass ManfeldsJC Kyodai RigaDMYTRO VDOVENKOSport Club KIEV REGION TEAM KIEV REGION0.5:0  
repasaże - I rundaJan HeineUKJ Lemur WarszawaMarcel DominiczakUKJ Ryś Warszawa0.5:0  
repasaże - II runda Maksim MaksimchukUkraine KievTomass ManfeldsJC Kyodai Riga0.5:0  
repasaże - II rundaJan HeineUKJ Lemur WarszawaNikola OtreshkoUkraine Kiev0.5:0  
repasaże - finał Maksim MaksimchukUkraine KievJan HeineUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
o III miejsceSvyatoslav GavrilyukUkraine Kiev Maksim MaksimchukUkraine Kiev0.5:0  

Repasaże II
repasaże - I rundaAdam HryniewiczJudo MIZUKA Sp. z o.o. OpoleIlia VolginSdushor KALININGRAD0.5:0  
repasaże - II rundaAdam HryniewiczJudo MIZUKA Sp. z o.o. OpoleAndrii BazanovUkraine Kiev0.5:0  
repasaże - II rundaDAVLATZHON MAMADOVSport Club KIEV REGION TEAM KIEV REGIONSzymon SzarowiczUKS Judo Panda Warszawa0.5:0  
repasaże - finałAdam HryniewiczJudo MIZUKA Sp. z o.o. OpoleDAVLATZHON MAMADOVSport Club KIEV REGION TEAM KIEV REGION0.5:0  
o III miejsceAdam HryniewiczJudo MIZUKA Sp. z o.o. OpoleStanisław PiechotaUKS Judo Panda Warszawa0.5:0  

Polityka prywatności Judostat.pl