Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U14
Warszawa, 03.11.2018
 

V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki
V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U10 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U12
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -30 kg -33 kg -36 kg -39 kg -42 kg -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -67 kg +67 kg
Kobiety -31 kg -34 kg -37 kg -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -56 kg -64 kg +64 kg

kategoria: -55 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 9
Liczba startujących zawodników 18
Liczba walk 24
Liczba reprezentowanych województw 2
Startujące roczniki 2005 - 2006
Średnia wieku zawodników 13 lat 25 dni
Średnia wieku medalistów 13 lat 53 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 13 lat 101 dni
Najmłodszy zawodnik Stepan Pisarenko (11 lat 355 dni)
Najstarszy zawodnik Myhailo Svyrydov (13 lat 341 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników Ukraine Kiev (5 zawodników)
UKJ Lemur Warszawa (4 zawodników)
UKJ Ryś Warszawa (2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk Ukraine Kiev (7 walk)
UKJ Ryś Warszawa (5 walk)
UKJ Lemur Warszawa (4 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Jakub Wawrzonek
UKJ Lemur Warszawa
2
Bartosz Krawczyk
UKS Judo Panda Warszawa
3
Mykhailo Sidlovskyi
Ukraine Kiev
3
Kamil Bouatia
UKJ Ryś Warszawa
5
Ihor Loskutov
Ippon Kiev
5
Illya Kashpruk
Ukraine Kiev
7
Daniil Glushko
Ukraine Kiev
7
Vladislavs Murans
Judo Club KIN Jelgava/Latvia

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaKamil BouatiaUKJ Ryś WarszawaARTEM SVERDANSport Club KIEV REGION TEAM KIEV REGION0.5:0  
II rundaKamil BouatiaUKJ Ryś WarszawaAleksander ColinSdushor KALININGRAD0.5:0  
II rundaMykhailo SidlovskyiUkraine KievPatryk WiteckiUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
II rundaBartosz KrawczykUKS Judo Panda WarszawaDaniil GlushkoUkraine Kiev0.5:0  
II rundaStepan PisarenkoUkraine KievMiłosz PaterekUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
II rundaTymoteusz WieczorekUKS Siódemka SochaczewMyhailo SvyrydovUkraine Kiev0.5:0  
II rundaJakub WawrzonekUKJ Lemur WarszawaVladislavs MuransJudo Club KIN Jelgava/Latvia0.5:0  
II rundaIllya KashprukUkraine KievIhor LoskutovIppon Kiev0.5:0  
II rundaARTEM DEBENKOSport Club KIEV REGION TEAM KIEV REGIONJędrzej PietraszewskiUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałMykhailo SidlovskyiUkraine KievKamil BouatiaUKJ Ryś Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałBartosz KrawczykUKS Judo Panda WarszawaStepan PisarenkoUkraine Kiev0.5:0  
ćwierćfinałJakub WawrzonekUKJ Lemur WarszawaTymoteusz WieczorekUKS Siódemka Sochaczew0.5:0  
ćwierćfinałIllya KashprukUkraine KievARTEM DEBENKOSport Club KIEV REGION TEAM KIEV REGION0.5:0  
półfinałBartosz KrawczykUKS Judo Panda WarszawaMykhailo SidlovskyiUkraine Kiev0.5:0  
półfinałJakub WawrzonekUKJ Lemur WarszawaIllya KashprukUkraine Kiev0.5:0  
finałJakub WawrzonekUKJ Lemur WarszawaBartosz KrawczykUKS Judo Panda Warszawa0.5:0  
repasaże - II rundaKamil BouatiaUKJ Ryś WarszawaPatryk WiteckiUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
repasaże - II rundaDaniil GlushkoUkraine KievStepan PisarenkoUkraine Kiev0.5:0  
repasaże - finałKamil BouatiaUKJ Ryś WarszawaDaniil GlushkoUkraine Kiev0.5:0  
o III miejsceKamil BouatiaUKJ Ryś WarszawaIllya KashprukUkraine Kiev0.5:0  

Repasaże II
repasaże - II rundaVladislavs MuransJudo Club KIN Jelgava/LatviaTymoteusz WieczorekUKS Siódemka Sochaczew0.5:0  
repasaże - II rundaIhor LoskutovIppon KievARTEM DEBENKOSport Club KIEV REGION TEAM KIEV REGION0.5:0  
repasaże - finałIhor LoskutovIppon KievVladislavs MuransJudo Club KIN Jelgava/Latvia0.5:0  
o III miejsceMykhailo SidlovskyiUkraine KievIhor LoskutovIppon Kiev0.5:0  

Polityka prywatności Judostat.pl