Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Międzynarodowy Puchar Polski Młodziczek i Młodzików SOLANIN CUP 2016 "Młoda Europa"
Nowa Sól, 18.06.2016
 

Międzynarodowy Puchar Polski SOLANIN CUP 2016
Międzynarodowy Puchar Polski SOLANIN CUP 2016 U9 Międzynarodowy Puchar Polski SOLANIN CUP 2016 U11 Międzynarodowy Puchar Polski SOLANIN CUP 2016 U13
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -38 kg -42 kg -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg +81 kg
Kobiety -36 kg -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg +70 kg

kategoria: -60 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 18
Liczba startujących zawodników 24
Liczba walk 29
Liczba reprezentowanych województw 8
Startujące roczniki 2002 - 2004
Średnia wieku zawodników 13 lat 210 dni
Średnia wieku medalistów 14 lat 83 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 14 lat 50 dni
Najmłodszy zawodnik Brajan Le¶niewski (11 lat 192 dni)
Najstarszy zawodnik Kacper Jarosik (14 lat 167 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników UKJ Ryś Warszawa (3 zawodników)
ULKS Judo Kowala (2 zawodników)
MKS Żak Ełk (2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk Azerbejdżan (7 walk)
UKJ Ryś Warszawa (6 walk)
UKS Nakano Pogwizdów (4 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Bartosz Borzęcki
UKJ Ryś Warszawa
2
Sylwester Mazurek
UKS Nakano Pogwizdów
3
Murad Mir abdullayev
Azerbejdżan
3
Wiktor Zielaskowski
TKS Judo Toruń
5
Galib Gurbanov
Azerbejdżan
5
Artur Olaszek
KS Akademia Judo Łódź
7
Filip Salkiewicz
Judo MIZUKA Sp. z o.o. Opole
7
Václav Vondráček
Czechy

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaMurad Mir abdullayev AzerbejdżanWiktor ZielaskowskiTKS Judo Toruń  
I rundaVáclav Vondráček CzechyBrajan Le¶niewskiULKS Judo Kowala100:0  
I rundaSylwester MazurekUKS Nakano PogwizdówNikodem StachowiakLKS Szubinianka Szubin100:0  
I rundaPiotr DygaUKJ Ryś WarszawaDawid DutkiewiczKS Budowlani Sosnowiec1200:>0  
II rundaMurad Mir abdullayev AzerbejdżanKacper JarosikMUKS Kokoro Łódź100:0  
II rundaDominik ZakowiczLKS Szubinianka SzubinBartosz KuklińskiMKS Żak Ełk100:0  
II rundaVáclav Vondráček CzechyIgnacy StudnickiKS AZS AWF Gorzów Wlk.100:0  
II rundaBartosz BorzęckiUKJ Ryś WarszawaBartosz KowalczykUKS Orkan Judo Sochaczew100:0  
II rundaSylwester MazurekUKS Nakano PogwizdówFilip SalkiewiczJudo MIZUKA Sp. z o.o. Opole10:0  
II rundaJan ZawidzkiUKJ Ryś WarszawaPatryk LaskowskiMKS Żak Ełk10:0  
II rundaArtur OlaszekKS Akademia Judo ŁódźPiotr DygaUKJ Ryś Warszawa1400:0  
II rundaGalib Gurbanov AzerbejdżanBartosz KopyckiULKS Judo Kowala100:0  
ćwierćfinałMurad Mir abdullayev AzerbejdżanDominik ZakowiczLKS Szubinianka Szubin100:0  
ćwierćfinałBartosz BorzęckiUKJ Ryś WarszawaVáclav Vondráček Czechy100:0  
ćwierćfinałSylwester MazurekUKS Nakano PogwizdówJan ZawidzkiUKJ Ryś Warszawa100:0  
ćwierćfinałArtur OlaszekKS Akademia Judo ŁódźGalib Gurbanov Azerbejdżan100:0  
półfinałBartosz BorzęckiUKJ Ryś WarszawaMurad Mir abdullayev Azerbejdżan100:0  
półfinałSylwester MazurekUKS Nakano PogwizdówArtur OlaszekKS Akademia Judo Łódź10:L0  
finałBartosz BorzęckiUKJ Ryś WarszawaSylwester MazurekUKS Nakano Pogwizdów100:0  
repasaże - I rundaWiktor ZielaskowskiTKS Judo ToruńKacper JarosikMUKS Kokoro Łódź  
repasaże - II rundaWiktor ZielaskowskiTKS Judo ToruńDominik ZakowiczLKS Szubinianka Szubin100:0  
repasaże - II rundaVáclav Vondráček CzechyBartosz KowalczykUKS Orkan Judo Sochaczew100:0  
repasaże - finałWiktor ZielaskowskiTKS Judo ToruńVáclav Vondráček Czechy100:0  
o III miejsceWiktor ZielaskowskiTKS Judo ToruńArtur OlaszekKS Akademia Judo Łódź100:0  

Repasaże II
repasaże - I rundaFilip SalkiewiczJudo MIZUKA Sp. z o.o. OpoleNikodem StachowiakLKS Szubinianka Szubin100:0  
repasaże - II rundaFilip SalkiewiczJudo MIZUKA Sp. z o.o. OpoleJan ZawidzkiUKJ Ryś Warszawa100>:0  
repasaże - II rundaGalib Gurbanov AzerbejdżanPiotr DygaUKJ Ryś Warszawa100:0  
repasaże - finałGalib Gurbanov AzerbejdżanFilip SalkiewiczJudo MIZUKA Sp. z o.o. Opole10:0  
o III miejsceMurad Mir abdullayev AzerbejdżanGalib Gurbanov Azerbejdżan100:0  

Polityka prywatności Judostat.pl