Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików
Opole, 08-09.10.2016
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -38 kg -42 kg -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg +81 kg
Kobiety -36 kg -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg +70 kg

kategoria: -73 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 22
Liczba startujących zawodników 23
Liczba walk 33
Liczba reprezentowanych województw 9
Startujące roczniki 2002 - 2003
Średnia wieku zawodników 13 lat 337 dni
Średnia wieku medalistów 13 lat 349 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 14 lat 21 dni
Najmłodszy zawodnik Hubert B±czkowski (12 lat 309 dni)
Najstarszy zawodnik Bartosz Jakubasek (14 lat 315 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników KSJ Gwardia Koszalin (2 zawodników)
KS Judo Czechowice-Dziedzice (1 zawodników)
UKS Olimp Nowa Sól (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk KS Judo Czechowice-Dziedzice (5 walk)
KSJ Gwardia Koszalin (4 walk)
UKS Halinów Team Halinów (4 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Wojciech Gr±dzki
KS Judo Czechowice-Dziedzice
2
Damian Białecki
KSJ Gwardia Koszalin
3
Miłosz Baca
UKS Kodokan Toruń
3
Jakub Bogdaniuk
UKS Halinów Team Halinów
5
Kacper Daniłowski
UKS 10 Bydgoszcz
5
Jan Sosnowski
KS AZS AWFiS Gdańsk
7
Norbert Ratajczak
UKS Junior Lipno
7
Filip Karczyk
UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaJan SosnowskiKS AZS AWFiS GdańskBartosz JakubasekKS AZS-AWF Warszawa10:0  
I rundaDominik PopielarzUKS Feniks BytomPatryk KrawczykUKS Dwunastka Leszno10:0  
I rundaFilip KarczykUKS Praskie Centrum Sportu WarszawaKacper BonanatyKS Gwardia Bielsko-Biała10:0  
I rundaWojciech Gr±dzkiKS Judo Czechowice-DziedzicePiotr MullerTS Gwardia Opole  
I rundaIgor BłeszyńskiULKS Judo KowalaMateusz WyrzykowskiTSJ Gryf Słupsk10:0  
I rundaDamian BiałeckiKSJ Gwardia KoszalinJakub BogdaniukUKS Halinów Team Halinów10:0  
I rundaNorbert RatajczakUKS Junior LipnoMichał KlimczakUKJ Ryś Warszawa10:0  
II rundaJan SosnowskiKS AZS AWFiS GdańskKacper DaniłowskiUKS 10 Bydgoszcz10:0  
II rundaDominik PopielarzUKS Feniks BytomGracjan PoterałaAKS Strzegom7:0  
II rundaFilip KarczykUKS Praskie Centrum Sportu WarszawaHubert B±czkowskiKSJ Gwardia Koszalin10:0  
II rundaWojciech Gr±dzkiKS Judo Czechowice-DziedziceSzymon MarkowskiUKS Olimp Nowa Sól10:0  
II rundaJan GrzelakMKS Juvenia WrocławIgor BłeszyńskiULKS Judo Kowala10:0  
II rundaDamian BiałeckiKSJ Gwardia KoszalinBartosz TokarskiKS MaKo Judo Wrocław10:0  
II rundaNorbert RatajczakUKS Junior LipnoWojciech SosnaKS Budowlani Sosnowiec10:0  
II rundaMiłosz BacaUKS Kodokan ToruńŁukasz CzarnikWSS Winner Wrocław10:0  
ćwierćfinałJan SosnowskiKS AZS AWFiS GdańskDominik PopielarzUKS Feniks Bytom10:0  
ćwierćfinałWojciech Gr±dzkiKS Judo Czechowice-DziedziceFilip KarczykUKS Praskie Centrum Sportu Warszawa5:0  
ćwierćfinałDamian BiałeckiKSJ Gwardia KoszalinJan GrzelakMKS Juvenia Wrocław10:0  
ćwierćfinałMiłosz BacaUKS Kodokan ToruńNorbert RatajczakUKS Junior Lipno10:0  
półfinałWojciech Gr±dzkiKS Judo Czechowice-DziedziceJan SosnowskiKS AZS AWFiS Gdańsk7:0  
półfinałDamian BiałeckiKSJ Gwardia KoszalinMiłosz BacaUKS Kodokan Toruń10:0  
finałWojciech Gr±dzkiKS Judo Czechowice-DziedziceDamian BiałeckiKSJ Gwardia Koszalin10:0  
repasaże - I rundaKacper DaniłowskiUKS 10 BydgoszczBartosz JakubasekKS AZS-AWF Warszawa10:0  
repasaże - I rundaSzymon MarkowskiUKS Olimp Nowa SólPiotr MullerTS Gwardia Opole  
repasaże - II rundaKacper DaniłowskiUKS 10 BydgoszczDominik PopielarzUKS Feniks Bytom10:0  
repasaże - II rundaFilip KarczykUKS Praskie Centrum Sportu WarszawaSzymon MarkowskiUKS Olimp Nowa Sól10:0  
repasaże - finałKacper DaniłowskiUKS 10 BydgoszczFilip KarczykUKS Praskie Centrum Sportu Warszawa5:0  
o III miejsceMiłosz BacaUKS Kodokan ToruńKacper DaniłowskiUKS 10 Bydgoszcz7:0  

Repasaże II
repasaże - I rundaJakub BogdaniukUKS Halinów Team HalinówBartosz TokarskiKS MaKo Judo Wrocław10:0  
repasaże - II rundaJakub BogdaniukUKS Halinów Team HalinówJan GrzelakMKS Juvenia Wrocław10:0  
repasaże - II rundaNorbert RatajczakUKS Junior LipnoŁukasz CzarnikWSS Winner Wrocław10:0  
repasaże - finałJakub BogdaniukUKS Halinów Team HalinówNorbert RatajczakUKS Junior Lipno10:0  
o III miejsceJakub BogdaniukUKS Halinów Team HalinówJan SosnowskiKS AZS AWFiS Gdańsk10:0  

Polityka prywatności Judostat.pl