Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików
Opole, 08-09.10.2016
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -38 kg -42 kg -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg +81 kg
Kobiety -36 kg -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg +70 kg

kategoria: -57 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 22
Liczba startujących zawodników 24
Liczba walk 35
Liczba reprezentowanych województw 9
Startujące roczniki 2002 - 2015
Średnia wieku zawodników 13 lat 139 dni
Średnia wieku medalistów 13 lat 300 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 14 lat 18 dni
Najmłodszy zawodnik Liwia Tarkowska (1 lat 13 dni)
Najstarszy zawodnik Katarzyna Sobierajska (14 lat 280 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników KS Gwardia Bielsko-Biała (2 zawodników)
UKS Halinów Team Halinów (2 zawodników)
KS Judo Hejnał Kęty (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk MOSiR Bochnia (5 walk)
Klub Judo AZS Opole (5 walk)
KJ Samuraj Koszalin (4 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Wiktoria Żabczyńska
MOSiR Bochnia
2
Julia Ko¶lak
KJ Samuraj Koszalin
3
Amelia Konfisz
Klub Judo AZS Opole
3
Karina Kwiatek
TKS Judo Toruń
5
Natalia Nowaczyk
KS Akademia Judo Poznań
5
Katarzyna Sobierajska
UKS Pohl Judo Przemęt
7
Jowita Szpakowska
KSJ Gwardia Koszalin
7
Nina WoĽnicka
UKS Halinów Team Halinów

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaKatarzyna SobierajskaUKS Pohl Judo PrzemętKornelia SawickaMKS Juvenia Wrocław10:0  
I rundaAnna SternalAZS-WSPiA PoznańAnna ŁukaszewiczUKS Halinów Team Halinów10:0  
I rundaWiktoria PawlakTS Gwardia OpoleOliwia KuberskaUKS Olimp Nowa Sól10:0  
I rundaJulia Ko¶lakKJ Samuraj KoszalinJowita SzpakowskaKSJ Gwardia Koszalin5:0  
I rundaKarina KwiatekTKS Judo ToruńMonika KleczyńskaKS Gwardia Bielsko-Biała10:0  
I rundaAmelia KonfiszKlub Judo AZS OpoleŻaneta GubałaGKS Czarni Bytom10:0  
I rundaWiktoria ŻabczyńskaMOSiR BochniaAleksandra KonopkaKS AZS AWF Katowice10:0  
I rundaZuzanna BanaszekUKS Judo Fight Club WarszawaAlicja DoboszKS Judo Hejnał Kęty10:0  
II rundaKatarzyna SobierajskaUKS Pohl Judo PrzemętNatalia NowaczykKS Akademia Judo Poznań10:0  
II rundaAnna SternalAZS-WSPiA PoznańNina CiesielskaUKS Sparta Sława10:0  
II rundaPatrycja BykowskaKS Start RadomWiktoria PawlakTS Gwardia Opole10:0  
II rundaJulia Ko¶lakKJ Samuraj KoszalinZuzanna Pi±tekKS Gwardia Bielsko-Biała10:0  
II rundaKarina KwiatekTKS Judo ToruńLiwia TarkowskaUKS Okay Opole10:0  
II rundaAmelia KonfiszKlub Judo AZS OpoleHanna FedyczkowskaAKS Strzegom10:0  
II rundaWiktoria ŻabczyńskaMOSiR BochniaJulia TomaszekUKJ Lemur Warszawa10:0  
II rundaNina WoĽnickaUKS Halinów Team HalinówZuzanna BanaszekUKS Judo Fight Club Warszawa10:0  
ćwierćfinałKatarzyna SobierajskaUKS Pohl Judo PrzemętAnna SternalAZS-WSPiA Poznań10:0  
ćwierćfinałJulia Ko¶lakKJ Samuraj KoszalinPatrycja BykowskaKS Start Radom10:0  
ćwierćfinałKarina KwiatekTKS Judo ToruńAmelia KonfiszKlub Judo AZS Opole10:0  
ćwierćfinałWiktoria ŻabczyńskaMOSiR BochniaNina WoĽnickaUKS Halinów Team Halinów10:0  
półfinałJulia Ko¶lakKJ Samuraj KoszalinKatarzyna SobierajskaUKS Pohl Judo Przemęt10:0  
półfinałWiktoria ŻabczyńskaMOSiR BochniaKarina KwiatekTKS Judo Toruń10:0  
finałWiktoria ŻabczyńskaMOSiR BochniaJulia Ko¶lakKJ Samuraj Koszalin10:0  
repasaże - I rundaNatalia NowaczykKS Akademia Judo PoznańKornelia SawickaMKS Juvenia Wrocław  
repasaże - I rundaJowita SzpakowskaKSJ Gwardia KoszalinZuzanna Pi±tekKS Gwardia Bielsko-Biała10:0  
repasaże - II rundaNatalia NowaczykKS Akademia Judo PoznańAnna SternalAZS-WSPiA Poznań10:0  
repasaże - II rundaJowita SzpakowskaKSJ Gwardia KoszalinPatrycja BykowskaKS Start Radom10:0  
repasaże - finałNatalia NowaczykKS Akademia Judo PoznańJowita SzpakowskaKSJ Gwardia Koszalin10:0  
o III miejsceKarina KwiatekTKS Judo ToruńNatalia NowaczykKS Akademia Judo Poznań10:0  

Repasaże II
repasaże - I rundaLiwia TarkowskaUKS Okay OpoleMonika KleczyńskaKS Gwardia Bielsko-Biała10:0  
repasaże - I rundaAleksandra KonopkaKS AZS AWF KatowiceJulia TomaszekUKJ Lemur Warszawa10:0  
repasaże - II rundaAmelia KonfiszKlub Judo AZS OpoleLiwia TarkowskaUKS Okay Opole10:0  
repasaże - II rundaNina WoĽnickaUKS Halinów Team HalinówAleksandra KonopkaKS AZS AWF Katowice10:0  
repasaże - finałAmelia KonfiszKlub Judo AZS OpoleNina WoĽnickaUKS Halinów Team Halinów10:0  
o III miejsceAmelia KonfiszKlub Judo AZS OpoleKatarzyna SobierajskaUKS Pohl Judo Przemęt1:0  

Polityka prywatności Judostat.pl