Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Judo Baltic Cup - U15
Gdynia, 19.11.2016
 

Judo Baltic Cup
Judo Baltic Cup - U20 Judo Baltic Cup - U17 Judo Baltic Cup - U11 Judo Baltic Cup - U23 Judo Baltic Cup - U13
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -38 kg -42 kg -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg +81 kg
Kobiety -36 kg -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg +70 kg

kategoria: -57 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 11
Liczba startujących zawodników 11
Liczba walk 17
Liczba reprezentowanych województw 6
Startujące roczniki 2002 - 2004
Średnia wieku zawodników 13 lat 295 dni
Średnia wieku medalistów 13 lat 343 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 13 lat 272 dni
Najmłodszy zawodnik Justyna Małacha (12 lat 283 dni)
Najstarszy zawodnik Karina Kwiatek (14 lat 261 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników UKS Olimp Nowa Sól (1 zawodników)
UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki (1 zawodników)
UKS Halinów Team Halinów (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk MOSiR Bochnia (4 walk)
KJ Samuraj Koszalin (3 walk)
TKS Judo Toruń (3 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Wiktoria Żabczyńska
MOSiR Bochnia
2
Karina Kwiatek
TKS Judo Toruń
3
Julia Ko¶lak
KJ Samuraj Koszalin
3
Amelia Konfisz
Klub Judo AZS Opole
5
Anna Łukaszewicz
UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki
5
Nina WoĽnicka
UKS Halinów Team Halinów
7
Justyna Małacha
UKS 5 Żnin
7
Oliwia Kuberska
UKS Olimp Nowa Sól

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaWiktoria ŻabczyńskaMOSiR BochniaLea Höft Niemcy7:0  
I rundaJulia Ko¶lakKJ Samuraj KoszalinAnna ŁukaszewiczUKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki10:0  
I rundaKarina KwiatekTKS Judo ToruńJulia TomaszekUKJ Lemur Warszawa10:0  
ćwierćfinałAmelia KonfiszKlub Judo AZS OpoleOliwia KuberskaUKS Olimp Nowa Sól  
ćwierćfinałWiktoria ŻabczyńskaMOSiR BochniaNina WoĽnickaUKS Halinów Team Halinów10:0  
ćwierćfinałJulia Ko¶lakKJ Samuraj KoszalinJowita SzpakowskaKSJ Gwardia Koszalin10:0  
ćwierćfinałKarina KwiatekTKS Judo ToruńJustyna MałachaUKS 5 Żnin10:0  
półfinałWiktoria ŻabczyńskaMOSiR BochniaAmelia KonfiszKlub Judo AZS Opole10:0  
półfinałKarina KwiatekTKS Judo ToruńJulia Ko¶lakKJ Samuraj Koszalin10:0  
finałWiktoria ŻabczyńskaMOSiR BochniaKarina KwiatekTKS Judo Toruń0.5:0  
repasaże - I rundaNina WoĽnickaUKS Halinów Team HalinówLea Höft Niemcy7:0  
o III miejsceJulia Ko¶lakKJ Samuraj KoszalinNina WoĽnickaUKS Halinów Team Halinów0.5:0  

Repasaże II
repasaże - I rundaAnna ŁukaszewiczUKS Judo Kontra Mińsk MazowieckiJowita SzpakowskaKSJ Gwardia Koszalin7:0  
repasaże - I rundaJustyna MałachaUKS 5 ŻninJulia TomaszekUKJ Lemur Warszawa10:0  
repasaże - finałAnna ŁukaszewiczUKS Judo Kontra Mińsk MazowieckiJustyna MałachaUKS 5 Żnin10:0  
o III miejsceAmelia KonfiszKlub Judo AZS OpoleAnna ŁukaszewiczUKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki0.5:0  

Polityka prywatności Judostat.pl