Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych
Suchy Las, 18-19.03.2017
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg +90 kg
Kobiety -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg +70 kg

kategoria: -57 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 22
Liczba startujących zawodników 26
Liczba walk 35
Liczba reprezentowanych województw 11
Startujące roczniki 2000 - 2003
Średnia wieku zawodników 15 lat 126 dni
Średnia wieku medalistów 15 lat 238 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 15 lat 120 dni
Najmłodszy zawodnik Wiktoria Pawlak (13 lat 95 dni)
Najstarszy zawodnik Joanna Ropińska (16 lat 331 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników UKS Ippon Kożuchów (2 zawodników)
UKS Halinów Team Halinów (2 zawodników)
PKS Olimpia Poznań (2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk PKS Olimpia Poznań (7 walk)
UKS Ippon Kożuchów (6 walk)
KJ Samuraj Koszalin (6 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Weronika Nędzyk
PKS Olimpia Poznań
2
Anika Łozińska
KJ Samuraj Koszalin
3
Liwia Foterek
UKS Ippon Kożuchów
3
Karina Kwiatek
TKS Judo Toruń
5
Julia Ko¶lak
KJ Samuraj Koszalin
5
Aleksandra Matuszek
WKS Śląsk Wrocław
7
Klaudia Czado
PKS Olimpia Poznań
7
Agata Pontek
AZS UW Warszawa

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaŁucja ObalUKS Halinów Team HalinówAmelia KonfiszKlub Judo AZS Opole  
I rundaJanina ZarembaUKJ Ryś WarszawaJulia TomaszekUKJ Lemur Warszawa  
I rundaWeronika NędzykPKS Olimpia PoznańAgata PontekAZS UW Warszawa  
I rundaKarina KwiatekTKS Judo ToruńJoanna RopińskaKS Yawara Warszawa  
I rundaMaryla KostyraUKS Narew ŁapyWiktoria PawlakTS Gwardia Opole  
I rundaAnika ŁozińskaKJ Samuraj KoszalinKinga WieczorekAKS Strzegom  
I rundaLiwia FoterekUKS Ippon KożuchówJowita SzpakowskaKSJ Gwardia Koszalin  
I rundaAleksandra MatuszekWKS Śląsk WrocławNatalia NowaczykKS Akademia Judo Poznań  
I rundaNina WoĽnickaUKS Halinów Team HalinówAleksandra PopikMKS Kalina Lublin  
II rundaŁucja ObalUKS Halinów Team HalinówJanina ZarembaUKJ Ryś Warszawa  
II rundaWeronika NędzykPKS Olimpia PoznańAnastasia KozychMUKS Kokoro Łódź  
II rundaJulia Ko¶lakKJ Samuraj KoszalinKarina KwiatekTKS Judo Toruń  
II rundaMałgorzata WacyraUKS Ippon KożuchówMaryla KostyraUKS Narew Łapy  
II rundaAnika ŁozińskaKJ Samuraj KoszalinAnna ŁukaszewiczUKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki  
II rundaLiwia FoterekUKS Ippon KożuchówAnna SzabałaUKS Dwunastka Leszno  
II rundaAleksandra MatuszekWKS Śląsk WrocławKarolina PotrykusUKS Galeon Gdynia  
II rundaKlaudia CzadoPKS Olimpia PoznańNina WoĽnickaUKS Halinów Team Halinów  
ćwierćfinałWeronika NędzykPKS Olimpia PoznańŁucja ObalUKS Halinów Team Halinów  
ćwierćfinałJulia Ko¶lakKJ Samuraj KoszalinMałgorzata WacyraUKS Ippon Kożuchów  
ćwierćfinałAnika ŁozińskaKJ Samuraj KoszalinLiwia FoterekUKS Ippon Kożuchów  
ćwierćfinałAleksandra MatuszekWKS Śląsk WrocławKlaudia CzadoPKS Olimpia Poznań  
półfinałWeronika NędzykPKS Olimpia PoznańJulia Ko¶lakKJ Samuraj Koszalin  
półfinałAnika ŁozińskaKJ Samuraj KoszalinAleksandra MatuszekWKS Śląsk Wrocław  
finałWeronika NędzykPKS Olimpia PoznańAnika ŁozińskaKJ Samuraj Koszalin  
repasaże - I rundaAgata PontekAZS UW WarszawaAnastasia KozychMUKS Kokoro Łódź  
repasaże - II rundaAgata PontekAZS UW WarszawaŁucja ObalUKS Halinów Team Halinów  
repasaże - II rundaKarina KwiatekTKS Judo ToruńMałgorzata WacyraUKS Ippon Kożuchów  
repasaże - finałKarina KwiatekTKS Judo ToruńAgata PontekAZS UW Warszawa  
o III miejsceKarina KwiatekTKS Judo ToruńAleksandra MatuszekWKS Śląsk Wrocław  

Repasaże II
repasaże - I rundaKinga WieczorekAKS StrzegomAnna ŁukaszewiczUKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki  
repasaże - I rundaNatalia NowaczykKS Akademia Judo PoznańKarolina PotrykusUKS Galeon Gdynia  
repasaże - II rundaLiwia FoterekUKS Ippon KożuchówKinga WieczorekAKS Strzegom  
repasaże - II rundaKlaudia CzadoPKS Olimpia PoznańNatalia NowaczykKS Akademia Judo Poznań  
repasaże - finałLiwia FoterekUKS Ippon KożuchówKlaudia CzadoPKS Olimpia Poznań  
o III miejsceLiwia FoterekUKS Ippon KożuchówJulia Ko¶lakKJ Samuraj Koszalin  

Polityka prywatności Judostat.pl