Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików
Poznań, 14-15.10.2017
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -38 kg -42 kg -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg +81 kg
Kobiety -36 kg -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg +70 kg

kategoria: -81 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 17
Liczba startujących zawodników 17
Liczba walk 24
Liczba reprezentowanych województw 9
Startujące roczniki 2003 - 2004
Średnia wieku zawodników 14 lat 91 dni
Średnia wieku medalistów 14 lat 128 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 14 lat 110 dni
Najmłodszy zawodnik Kamil Basta (12 lat 346 dni)
Najstarszy zawodnik Marcin Szymański (14 lat 234 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników UKS Kodokan Toruń (1 zawodników)
UKS Judo Sensei Płock (1 zawodników)
UKS Junior Lipno (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk Pałac Młodzieży Katowice (4 walk)
UKS Halinów Team Halinów (4 walk)
UKS Junior Lipno (3 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Jakub Bogdaniuk
UKS Halinów Team Halinów
2
Stanisław Kropiewnicki
Judo Legia Warszawa
3
Jakub Smaga
Pałac Młodzieży Katowice
3
Jakub Nowakowski
UKS Kodokan Toruń
5
Karol Biernacki
UKS De La Salle Gdańsk
5
Norbert Ratajczak
UKS Junior Lipno
7
Gracjan Poterała
AKS Strzegom
7
Grzegorz Teresiński
WOSW KS Warszawa

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaGrzegorz TeresińskiWOSW KS WarszawaMiłosz ChodańTS Gwardia Olsztyn0.5:0  
II rundaGrzegorz TeresińskiWOSW KS WarszawaDominik Pi±tekUKS Arashi Łódź0.5:0  
II rundaStanisław KropiewnickiJudo Legia WarszawaMaksymilian NowakAZS OŚ Poznań0.5:0  
II rundaKarol BiernackiUKS De La Salle GdańskSzymon ŻabaUKS Judo Sensei Płock0.5:0  
II rundaNorbert RatajczakUKS Junior LipnoSzymon WitusikUKJ Arcus Warszawa0.5:0  
II rundaJakub SmagaPałac Młodzieży KatowiceKacper KacprzakKS Budowlani Sosnowiec0.5:0  
II rundaJakub BogdaniukUKS Halinów Team HalinówKamil BastaGKS Czarni Bytom0.5:0  
II rundaGracjan PoterałaAKS StrzegomSzymon MarkowskiUKS Olimp Nowa Sól0.5:0  
II rundaJakub NowakowskiUKS Kodokan ToruńMarcin SzymańskiUKS Targówek Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałStanisław KropiewnickiJudo Legia WarszawaGrzegorz TeresińskiWOSW KS Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałKarol BiernackiUKS De La Salle GdańskNorbert RatajczakUKS Junior Lipno0.5:0  
ćwierćfinałJakub BogdaniukUKS Halinów Team HalinówJakub SmagaPałac Młodzieży Katowice0.5:0  
ćwierćfinałJakub NowakowskiUKS Kodokan ToruńGracjan PoterałaAKS Strzegom0.5:0  
półfinałStanisław KropiewnickiJudo Legia WarszawaKarol BiernackiUKS De La Salle Gdańsk0.5:0  
półfinałJakub BogdaniukUKS Halinów Team HalinówJakub NowakowskiUKS Kodokan Toruń0.5:0  
finałJakub BogdaniukUKS Halinów Team HalinówStanisław KropiewnickiJudo Legia Warszawa0.5:0  
repasaże - II rundaGrzegorz TeresińskiWOSW KS WarszawaMaksymilian NowakAZS OŚ Poznań0.5:0  
repasaże - II rundaNorbert RatajczakUKS Junior LipnoSzymon ŻabaUKS Judo Sensei Płock0.5:0  
repasaże - finałNorbert RatajczakUKS Junior LipnoGrzegorz TeresińskiWOSW KS Warszawa0.5:0  
o III miejsceJakub NowakowskiUKS Kodokan ToruńNorbert RatajczakUKS Junior Lipno0.5:0  

Repasaże II
repasaże - II rundaJakub SmagaPałac Młodzieży KatowiceKamil BastaGKS Czarni Bytom0.5:0  
repasaże - II rundaGracjan PoterałaAKS StrzegomMarcin SzymańskiUKS Targówek Warszawa0.5:0  
repasaże - finałJakub SmagaPałac Młodzieży KatowiceGracjan PoterałaAKS Strzegom0.5:0  
o III miejsceJakub SmagaPałac Młodzieży KatowiceKarol BiernackiUKS De La Salle Gdańsk0.5:0  

Polityka prywatności Judostat.pl