Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików
Poznań, 14-15.10.2017
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -38 kg -42 kg -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg +81 kg
Kobiety -36 kg -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg +70 kg

kategoria: -36 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 7
Liczba startujących zawodników 8
Liczba walk 15
Liczba reprezentowanych województw 6
Startujące roczniki 2003 - 2004
Średnia wieku zawodników 13 lat 103 dni
Średnia wieku medalistów 13 lat 142 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 13 lat 103 dni
Najmłodszy zawodnik Julia Walendzik (12 lat 296 dni)
Najstarszy zawodnik Oliwia Onysk (14 lat 53 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników UKJ Lemur Warszawa (2 zawodników)
KJ Koka Jastrzębie-Zdrój (1 zawodników)
UKS Sparta Sława (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk KS Akademia Judo Poznań (4 walk)
UKS Sparta Sława (4 walk)
KJ Koka Jastrzębie-Zdrój (3 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Anna Zakrzewska
KS Akademia Judo Poznań
2
Zuzanna Skrzypczak
UKS Sparta Sława
3
Nina Penar
KS AZS AWFiS Gdańsk
3
Oliwia Onysk
KJ Koka Jastrzębie-Zdrój
5
Julia Walendzik
UKJ Lemur Warszawa
5
Karolina Rosa
UKS PMDK Judo Radzionków
7
Wiktoria Piotrowicz
UKS Shizoku Ostróda
7
Natalia Wieczorek
UKJ Lemur Warszawa

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
Zuzanna SkrzypczakUKS Sparta SławaJulia WalendzikUKJ Lemur Warszawa1:0  
Zuzanna SkrzypczakUKS Sparta SławaWiktoria PiotrowiczUKS Shizoku Ostróda10:0  
Julia WalendzikUKJ Lemur WarszawaWiktoria PiotrowiczUKS Shizoku Ostróda10:0  
Anna ZakrzewskaKS Akademia Judo PoznańJulia WalendzikUKJ Lemur Warszawa1:0  
Anna ZakrzewskaKS Akademia Judo PoznańWiktoria PiotrowiczUKS Shizoku Ostróda10:0  
Zuzanna SkrzypczakUKS Sparta SławaAnna ZakrzewskaKS Akademia Judo Poznań10:0  
Nina PenarKS AZS AWFiS GdańskNatalia WieczorekUKJ Lemur Warszawa1:0  
Nina PenarKS AZS AWFiS GdańskKarolina RosaUKS PMDK Judo Radzionków1:0  
Karolina RosaUKS PMDK Judo RadzionkówNatalia WieczorekUKJ Lemur Warszawa10:0  
Oliwia OnyskKJ Koka Jastrzębie-ZdrójNina PenarKS AZS AWFiS Gdańsk10:0  
Oliwia OnyskKJ Koka Jastrzębie-ZdrójKarolina RosaUKS PMDK Judo Radzionków10:0  
Oliwia OnyskKJ Koka Jastrzębie-ZdrójNatalia WieczorekUKJ Lemur Warszawa10:0  
półfinałZuzanna SkrzypczakUKS Sparta SławaNina PenarKS AZS AWFiS Gdańsk0.5:0  
półfinałAnna ZakrzewskaKS Akademia Judo PoznańOliwia OnyskKJ Koka Jastrzębie-Zdrój0.5:0  
finałAnna ZakrzewskaKS Akademia Judo PoznańZuzanna SkrzypczakUKS Sparta Sława0.5:0  

Polityka prywatności Judostat.pl