Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW | ZDJĘCIA Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -60 kg | -65 kg | -71 kg | -78 kg | -86 kg | -95 kg | +95 kg | OPEN |
Kobiety | -48 kg | -52 kg | -56 kg | -61 kg | -66 kg | -72 kg | +72 kg | OPEN |
kategoria: -61 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Wolska Beata (AZS AWF Gdańsk) | |||||||
Wolska B. | |||||||
Kozakiewicz Monika (KS Gwardia Koszalin) | |||||||
Wolska B. | |||||||
¦wierczyńska Anita (KS Judo Czechowice-Dziedzice) | |||||||
Iwańska E. | |||||||
Iwańska Ewa (MKS Zryw Toruń) |
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Baleja Magdalena (AZS OŚ Łódź) | |||||||
Baleja M. | |||||||
Adamowska Sylwia (KS Lublinianka Lublin) | |||||||
Baleja M. | |||||||
Tarasek Renata (KJ Koka Jastrzębie-Zdrój) | |||||||
Tarasek R. | |||||||
Sikora Dorota (UKJ Orzeł Warszawa) |
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
KaĽmierczak Katarzyna (AZS OŚ Poznań) | |||||||
Tokarz I. | |||||||
Tokarz Irena (Z¦ AZS Opole) | |||||||
Tokarz I. | |||||||
Bukowska Justyna (KS Judo Czechowice-Dziedzice) | |||||||
Lasik B. | |||||||
Lasik Beata (KS Gwardia Bielsko-Biała) |
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Jurek Kinga (AZS AWF Gdańsk) | |||||||
Jurek K. | |||||||
Rainczuk Magdalena (GKS Czarni Bytom) | |||||||
Bokiej P. | |||||||
Bokiej Patrycja (KS Gwardia Koszalin) | |||||||
Bokiej P. | |||||||
Repasaże | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kozakiewicz M. | |||||||
Iwańska E. | |||||||
Iwańska E. | |||||||
Iwańska E. | |||||||
Adamowska S. | |||||||
Tarasek R. | |||||||
Tarasek R. | |||||||
Bokiej P. | |||||||
Bokiej P. | |||||||
KaĽmierczak K. | |||||||
Lasik B. | |||||||
Lasik B. | |||||||
Jurek K. | |||||||
Jurek K. | |||||||
Jurek K. | |||||||
Jurek K. | |||||||
Baleja M. |
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Wolska B. | |||||||
Wolska B. | |||||||
Baleja M. | |||||||
Tokarz I. | |||||||
Tokarz I. | |||||||
Tokarz I. | |||||||
Bokiej P. |