Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
Panda Cup - International Judo League | |
---|---|
Panda Cup - International Judo League U11 | Panda Cup - International Judo League U13 |
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -34 kg | -38 kg | -42 kg | -46 kg | -50 kg | -55 kg | -60 kg | -66 kg | -73 kg | -81 kg | +81 kg |
Kobiety | -36 kg | -44 kg | -48 kg | -52 kg | -57 kg | -63 kg | -70 kg | +70 kg |
kategoria: -46 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Haręża Kamil (UKS Feniks Bytom) | |||||||
Majonek T. | |||||||
Majonek Tadeusz (2; UKJ AON Rembertów) | |||||||
Majonek T. | |||||||
Maniak Łukasz (MKS Juvenia Wrocław) | |||||||
Maniak Ł. | |||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Tarasenko Yevhen (MUKS Kokoro Łódź) | |||||||
Tarasenko Y. | |||||||
Tarasenko Y. | |||||||
Kaliniecki Michał (UKJ Yuko Józefów) | |||||||
Kaliniecki M. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Drozdowski Karol (31; MKS Juvenia Wrocław) | |||||||
Drozdowski K. | |||||||
Drozdowski K. | |||||||
Wardziak Bartłomiej (UKJ AON Rembertów) | |||||||
Wardziak B. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Hyszko Igor (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Hyszko I. | |||||||
Pec J. | |||||||
Pec Jakub (23; UKJ Yuko Józefów) | |||||||
Pec J. | |||||||
Repasaże | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Haręża K. | |||||||
Maniak Ł. | |||||||
Maniak Ł. | |||||||
Maniak Ł. | |||||||
Kaliniecki M. | |||||||
Kaliniecki M. | |||||||
Drozdowski K. | |||||||
Drozdowski K. | |||||||
Wardziak B. | |||||||
Wardziak B. | |||||||
Hyszko I. | |||||||
Hyszko I. | |||||||
Hyszko I. | |||||||
Tarasenko Y. | |||||||
Tarasenko Y. |
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Majonek T. | |||||||
Majonek T. | |||||||
Tarasenko Y. | |||||||
Majonek T. | |||||||
Drozdowski K. | |||||||
Pec J. | |||||||
Pec J. |