Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
XIII Ogólnopolski Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola |
---|
XIII Turniej Judo Młodzików |
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -30 kg | -33 kg | -36 kg | -39 kg | -42 kg | -46 kg | -50 kg | -55 kg | -60 kg | +60 kg |
Kobiety | -30 kg | -33 kg | -36 kg | -40 kg | -44 kg | -48 kg | -52 kg | +52 kg |
kategoria: -33 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Przetacka Oliwia (UKJ Ryś Warszawa) | |||||||
Pietrzak G. | |||||||
Pietrzak Gabriela (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Pietrzak G. | |||||||
Jakóbczyk Maria (Kuma Judo Warszawa) | |||||||
Jakóbczyk M. | |||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ziębicka Martyna (UKS Ronin-Team Warszawa) | |||||||
Ziębicka M. | |||||||
Janukowicz Julia (UKJ 225 Warszawa) | |||||||
Ziębicka M. | |||||||
Kazubska Weronika (UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa) | |||||||
Kazubska W. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Jesionek Maria (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Jesionek M. | |||||||
Żmuda Julia (UKS Ippon Tychy) | |||||||
Jesionek M. | |||||||
Klajn-broszkiewicz Aleksandra (UKS Ronin-Team Warszawa) | |||||||
Klajn-broszkiewicz A. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Saniewska Jagoda (UKS Iwiczna) | |||||||
Saniewska J. | |||||||
Maciocha M. | |||||||
Maciocha Marta (UKJ Arcus Warszawa) | |||||||
Maciocha M. | |||||||
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Pietrzak G. | |||||||
Ziębicka M. | |||||||
Ziębicka M. | |||||||
Jesionek M. | |||||||
Jesionek M. | |||||||
Jesionek M. | |||||||
Maciocha M. |