Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
Warszawska Olimpiada Młodzieży | ||
---|---|---|
Warszawska Olimpiada Młodzieży - Młodzicy | Warszawska Olimpiada Młodzieży - Juniorzy Młodsi | Warszawska Olimpiada Młodzieży - Juniorzy |
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -30 kg | -33 kg | -36 kg | -39 kg | -42 kg | -46 kg | -50 kg | -55 kg | -60 kg | -66 kg | +66 kg |
Kobiety | -27 kg | -33 kg | -36 kg | -40 kg | -44 kg | -48 kg | -52 kg | -57 kg | +57 kg |
kategoria: -46 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Perliński Igor (UKS Judo Panda Warszawa) | |||||||
Perliński I. | |||||||
Kazimierczak Adam (KS Yawara Warszawa) | |||||||
Ludzia F. | |||||||
Ludzia Franciszek (UKS Judo Fight Club Warszawa) | |||||||
Ludzia F. | |||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Pietraszewski Jędrzej (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Pietraszewski J. | |||||||
Bierzyński S. | |||||||
Bierzyński Stefan (IKIZAMA Judo Klub Piaseczno) | |||||||
Bierzyński S. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kowalewski Karol (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Kowalewski K. | |||||||
B±k Patryk (UKJ Yuko Józefów) | |||||||
Kowalewski K. | |||||||
Martynowski Damian (UKS Kata Pruszków) | |||||||
Martynowski D. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Waćko Mateusz (UKS SameJudo ) | |||||||
Waćko M. | |||||||
Waćko M. | |||||||
Ludzia Jan Kanty (UKS Judo Fight Club Warszawa) | |||||||
Ludzia J. | |||||||
Repasaże | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Perliński I. | |||||||
Perliński I. | |||||||
Perliński I. | |||||||
Pietraszewski J. | |||||||
Pietraszewski J. | |||||||
Kowalewski K. | |||||||
Kowalewski K. | |||||||
B±k P. | |||||||
B±k P. | |||||||
Martynowski D. | |||||||
Ludzia J. | |||||||
Ludzia J. | |||||||
Ludzia J. | |||||||
Ludzia J. | |||||||
Bierzyński S. |
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ludzia F. | |||||||
Ludzia F. | |||||||
Bierzyński S. | |||||||
Waćko M. | |||||||
Kowalewski K. | |||||||
Waćko M. | |||||||
Waćko M. |