Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
Turniej Małego Mistrza | |
---|---|
Turniej Małego Mistrza U11 | Turniej Małego Mistrza U13 |
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -20 kg | -22 kg | -23 kg | -24 kg | -25 kg | -26 kg | -27 kg | -28 kg | -30 kg | -33 kg | -36 kg | -40 kg | +40 kg |
Kobiety | -20 kg | -22 kg | -24 kg | -26 kg | -31 kg | -34 kg | +34 kg |
kategoria: -27 kg |
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Szyksznia Ja¶ (UKJ 225 Warszawa) | |||||||
Szyksznia J. | |||||||
Ręczyn M. | |||||||
Ręczyn Michał (Klub Sportowy Nastula Club Warszawa) | |||||||
Ręczyn M. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Iwanicki Cyryl (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Walasek A. | |||||||
Walasek Alex (UKS Chojrak Warszawa) | |||||||
Walasek A. | |||||||
ISAEV Arsenii (Gurievsk Red Star Club Gurievsk Kaliningradskay oblas) | |||||||
ISAEV A. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kaczanowski Cyryl (Kuma Judo Warszawa) | |||||||
Kaczanowski C. | |||||||
Michalik F. | |||||||
Michalik Franciszek (UKJ ASzWoj Warszawa) | |||||||
Michalik F. | |||||||
Repasaże | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
PATSENKO D. | |||||||
PATSENKO D. | |||||||
PATSENKO D. | |||||||
Szyksznia J. | |||||||
Szyksznia J. | |||||||
PATSENKO D. | |||||||
Walasek A. | |||||||
Iwanicki C. | |||||||
ISAEV A. | |||||||
ISAEV A. | |||||||
ISAEV A. | |||||||
Kaczanowski C. | |||||||
Kaczanowski C. | |||||||
ISAEV A. | |||||||
Ręczyn M. |
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ciesielski A. | |||||||
Ciesielski A. | |||||||
Ręczyn M. | |||||||
Michalik F. | |||||||
Walasek A. | |||||||
Michalik F. | |||||||
Michalik F. |