Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
Ikizama Cup - Turniej o Puchar Burmistrza Piaseczna | ||
---|---|---|
Ikizama Cup Piaseczno U10 | Ikizama Cup Piaseczno U12 | Ikizama Cup Piaseczno U16 |
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -30 kg | -33 kg | -36 kg | -39 kg | -42 kg | -46 kg | -50 kg | -55 kg | -61 kg | +61 kg |
Kobiety | -31 kg | -34 kg | -37 kg | -44 kg | -50 kg | -54 kg | +54 kg |
kategoria: -36 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Markiewicz Michał (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Markiewicz M. | |||||||
Svarovsky Patrik (Sakura Judo leberec) | |||||||
Szczerba B. | |||||||
Szczerba Borys (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Szczerba B. | |||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Jaremko Kamil (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Lipiński F. | |||||||
Lipiński Franciszek (UKS SameJudo ) | |||||||
Lipiński F. | |||||||
Nowacki Aleksander (UKS Judo Fight Club Warszawa) | |||||||
Nowacki A. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ratyński Michał (UKS Safari 152 Warszawa) | |||||||
Owsiak S. | |||||||
Owsiak Stanisław (KS Okami Łomianki) | |||||||
Manowski M. | |||||||
Manowski Mikołaj (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Manowski M. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Wodecki Olaf (UKS Judo Fight Club Warszawa) | |||||||
Marchel A. | |||||||
Marchel Aleksander (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Czarnecki K. | |||||||
Czarnecki Karol (UKJ Champion Warszawa) | |||||||
Czarnecki K. | |||||||
Repasaże | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Markiewicz M. | |||||||
Markiewicz M. | |||||||
Jaremko K. | |||||||
Jaremko K. | |||||||
Jaremko K. | |||||||
Nowacki A. | |||||||
Jaremko K. | |||||||
Czarnecki K. | |||||||
Owsiak S. | |||||||
Owsiak S. | |||||||
Marchel A. | |||||||
Marchel A. | |||||||
Marchel A. | |||||||
Szczerba B. | |||||||
Szczerba B. |
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Szczerba B. | |||||||
Lipiński F. | |||||||
Lipiński F. | |||||||
Manowski M. | |||||||
Manowski M. | |||||||
Manowski M. | |||||||
Czarnecki K. |