Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
SameJudo Cup | |||||
---|---|---|---|---|---|
SameJudo Cup U8 | SameJudo Cup U9 | SameJudo Cup U10 | SameJudo Cup U13 - dziewczęta | SameJudo Cup U12 - chłopcy | SameJudo Cup U13 - chłopcy |
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -25 kg | -27 kg | -29 kg | -32 kg | -35 kg | -38 kg | -42 kg | -46 kg | -50 kg | -55 kg | +55 kg |
Kobiety | -21 kg | -24 kg | -27 kg | -30 kg | -33 kg | -36 kg | -46 kg | +46 kg |
kategoria: -27 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
MOKHNIUK RUSTAM (Luboml UKRAINE Luboml ) | |||||||
MOKHNIUK R. | |||||||
Starck Piotr (UKJ Ryś Warszawa) | |||||||
Dobrowolski B. | |||||||
Dobrowolski Bartosz (UKS SameJudo ) | |||||||
Dobrowolski B. | |||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Łukasiewicz Tymon (UKJ 82 Warszawa) | |||||||
Mednikov R. | |||||||
Mednikov Roman (Sdushor Kaliningrad) | |||||||
Mednikov R. | |||||||
Biniszewski Aleksander (UKJ 225 Warszawa) | |||||||
Biniszewski A. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Puhachov Nazar (Ippon Kiev) | |||||||
Ossoliński K. | |||||||
Ossoliński Kajetan (KS Yawara Warszawa) | |||||||
Ossoliński K. | |||||||
Novikov Gleb (Sdushor Kaliningrad) | |||||||
Novikov G. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Sienkiewicz Ryszard (Judo Legia Warszawa) | |||||||
Sienkiewicz R. | |||||||
Sienkiewicz R. | |||||||
Nikodem Kacper (UKJ 82 Warszawa) | |||||||
Nikodem K. | |||||||
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Dobrowolski B. | |||||||
Dobrowolski B. | |||||||
Mednikov R. | |||||||
Dobrowolski B. | |||||||
Ossoliński K. | |||||||
Sienkiewicz R. | |||||||
Sienkiewicz R. |