Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
SameJudo Cup | |||||
---|---|---|---|---|---|
SameJudo Cup U8 | SameJudo Cup U9 | SameJudo Cup U11 | SameJudo Cup U13 - dziewczęta | SameJudo Cup U12 - chłopcy | SameJudo Cup U13 - chłopcy |
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -23 kg | -25 kg | -27 kg | -29 kg | -31 kg | -33 kg | -35 kg | -38 kg | -42 kg | -45 kg | +45 kg |
Kobiety | -21 kg | -24 kg | -27 kg | -30 kg | -33 kg | -36 kg | -59 kg | +59 kg |
kategoria: -23 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
PAK Albert (UKS SameJudo ) | |||||||
PAK A. | |||||||
Zabłocki Krzysztof (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
PAK A. | |||||||
FEDOROV BOGDAN (Koenig judo club Kaliningrad) | |||||||
Litwiński W. | |||||||
Litwiński Wojciech (KS Gwardia Białystok) |
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Miernicki Mateusz (Grizzly Fight Club Warszawa) | |||||||
Szczepański J. | |||||||
Szczepański Jan (KS AZS-AWF Warszawa) | |||||||
Szczepański J. | |||||||
Korc Mikołaj (UKS SameJudo ) | |||||||
Korc M. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mergner Mateusz (Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew) | |||||||
Mergner M. | |||||||
KHOMENKO DMYTRO ( UKR TRIUMF KIEV) | |||||||
Mergner M. | |||||||
Laskowski Jakub (UKS SameJudo ) | |||||||
Laskowski J. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Pasiuk Marcel (KS Gwardia Białystok) | |||||||
Tsurkan T. | |||||||
Tsurkan Tihomir (Club Badanova Bendery) | |||||||
Tsurkan T. | |||||||
Sarnowski Mikołaj (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Sarnowski M. | |||||||
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
PAK A. | |||||||
PAK A. | |||||||
Szczepański J. | |||||||
Tsurkan T. | |||||||
Mergner M. | |||||||
Tsurkan T. | |||||||
Tsurkan T. |