Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki | |
---|---|
V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U10 | V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U12 |
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -30 kg | -33 kg | -36 kg | -39 kg | -42 kg | -46 kg | -50 kg | -55 kg | -60 kg | -67 kg | +67 kg |
Kobiety | -31 kg | -34 kg | -37 kg | -40 kg | -44 kg | -48 kg | -52 kg | -56 kg | -64 kg | +64 kg |
kategoria: -46 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Gajcy Nikodem (UKJ Meiyo Warszawa) | |||||||
Maksymenko D. | |||||||
Maksymenko Dmytro (Ukraine Kiev) | |||||||
Golędzinowski J. | |||||||
MISHKOI ANDRII ( UKR TRIUMF KIEV) | |||||||
Golędzinowski J. | |||||||
Golędzinowski Jakub (UKJ Lemur Warszawa) |
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zavyalov Gleb (Sdushor KALININGRAD) | |||||||
Sabadash T. | |||||||
Sabadash Tymofii (Ukraine Kiev) | |||||||
Sabadash T. | |||||||
Yanchuk Tymofii (Ukraine Kiev) | |||||||
Yanchuk T. | |||||||
¦widwa Robert (UKJ Lemur Warszawa) |
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Jedynak Jan (UKJ Ryś Warszawa) | |||||||
Rudenko T. | |||||||
Rudenko Tymofii (Ukraine Kiev) | |||||||
Rudenko T. | |||||||
Marcenko Arsenijs (JC Kyodai Riga) | |||||||
Marcenko A. | |||||||
Senkin Serhii (Ukraine Kiev) |
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Khoroshailov Mykhailo (Ippon Kiev) | |||||||
Khoroshailov M. | |||||||
Khrystych Nestor (Ukraine Kiev) | |||||||
Khoroshailov M. | |||||||
Yesypenko Artem (Ukraine Kiev) | |||||||
Yesypenko A. | |||||||
Płoski Bartosz (UKJ Lemur Warszawa) |
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Golędzinowski J. | |||||||
Sabadash T. | |||||||
Sabadash T. | |||||||
Sabadash T. | |||||||
Rudenko T. | |||||||
Khoroshailov M. | |||||||
Khoroshailov M. |