Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki | |
---|---|
V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U10 | V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U12 |
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -30 kg | -33 kg | -36 kg | -39 kg | -42 kg | -46 kg | -50 kg | -55 kg | -60 kg | -67 kg | +67 kg |
Kobiety | -31 kg | -34 kg | -37 kg | -40 kg | -44 kg | -48 kg | -52 kg | -56 kg | -64 kg | +64 kg |
kategoria: -60 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Gaivoronsky Kiryll (Sdushor KALININGRAD) | |||||||
Gaivoronsky K. | |||||||
Hlinchevskyi Danil (Ukraine Kiev) | |||||||
HOROBETS N. | |||||||
HOROBETS NIKITA (Sport Club KIEV REGION TEAM KIEV REGION) | |||||||
HOROBETS N. | |||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Szuba Jakub (Kuma Judo Warszawa) | |||||||
Szuba J. | |||||||
Więckowski P. | |||||||
Więckowski Piotr (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Więckowski P. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Danyliak Danylo (JudoClub Makarenko Kharkiv) | |||||||
Marchenko A. | |||||||
Marchenko Andrii (Ukraine Kiev) | |||||||
Marchenko A. | |||||||
Głasek Aleksander (Judo Legia Warszawa) | |||||||
Głasek A. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kozoriz Mykola (Ukraine Kiev) | |||||||
Kozoriz M. | |||||||
Kozoriz M. | |||||||
Rybarczyk Witold (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Rybarczyk W. | |||||||
Repasaże | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Gaivoronsky K. | |||||||
Gaivoronsky K. | |||||||
Gaivoronsky K. | |||||||
Szuba J. | |||||||
Szuba J. | |||||||
Gaivoronsky K. | |||||||
Kozoriz M. | |||||||
Danyliak D. | |||||||
Głasek A. | |||||||
Głasek A. | |||||||
Rybarczyk W. | |||||||
Rybarczyk W. | |||||||
Rybarczyk W. | |||||||
Rybarczyk W. | |||||||
Więckowski P. |
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
HOROBETS N. | |||||||
HOROBETS N. | |||||||
Więckowski P. | |||||||
Marchenko A. | |||||||
Marchenko A. | |||||||
Marchenko A. | |||||||
Kozoriz M. |