Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U11 | |
---|---|
III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U8 | III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U10 |
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -24 kg | -27 kg | -30 kg | -33 kg | -36 kg | -39 kg | -42 kg | -46 kg | -50 kg | -55 kg | +55 kg | |
Kobiety | -20 kg | -25 kg | -28 kg | -31 kg | -34 kg | -37 kg | -40 kg | -44 kg | -48 kg | -52 kg | -55 kg | +55 kg |
kategoria: -46 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
¦widwa Robert (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
¦widwa R. | |||||||
Sierakowski Mateusz (Kuma Judo Warszawa) | |||||||
¦widwa R. | |||||||
Osiński Wojciech (Judo Legia Warszawa) | |||||||
Osiński W. | |||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ciechan Antek (Kuma Judo Warszawa) | |||||||
Ciechan A. | |||||||
Kowalczyk A. | |||||||
Kowalczyk Aleksander (UKJ ASzWoj Warszawa) | |||||||
Kowalczyk A. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Plichta Mateusz (Klub Judo Saru Tuszyn) | |||||||
Plichta M. | |||||||
Sazonov D. | |||||||
Sazonov Dawid (Kuma Judo Warszawa) | |||||||
Sazonov D. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Górski Bartek (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Górski B. | |||||||
Górski B. | |||||||
Magdoń Jan (KS Yawara Warszawa) | |||||||
Magdoń J. | |||||||
Repasaże | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Sierakowski M. | |||||||
Sierakowski M. | |||||||
Osiński W. | |||||||
Sierakowski M. | |||||||
Ciechan A. | |||||||
Ciechan A. | |||||||
Sierakowski M. | |||||||
Sazonov D. | |||||||
Plichta M. | |||||||
Plichta M. | |||||||
Plichta M. | |||||||
Magdoń J. | |||||||
Magdoń J. | |||||||
Kowalczyk A. | |||||||
Kowalczyk A. |
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
¦widwa R. | |||||||
¦widwa R. | |||||||
Kowalczyk A. | |||||||
¦widwa R. | |||||||
Sazonov D. | |||||||
Górski B. | |||||||
Górski B. |