Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
VI Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci |
---|
VI Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci-U12 |
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -36 kg | -39 kg | -42 kg | -46 kg | -50 kg | -55 kg | -60 kg | -66 kg | -73 kg | +73 kg |
Kobiety | -37 kg | -40 kg | -44 kg | -48 kg | -52 kg | -57 kg | -63 kg | +63 kg |
kategoria: -50 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Marchel Aleksander (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Marchel A. | |||||||
El-humidi Damian (UKS Judo Fight Club Warszawa) | |||||||
Marchel A. | |||||||
Kwiatkowski Marcin (LUKS Jusport Justynów) | |||||||
Kwiatkowski M. | |||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kwieciński Antoni (UKJ Champion Warszawa) | |||||||
Kwieciński A. | |||||||
Kwieciński A. | |||||||
Wilczyński Piotr (UKS Chojrak Warszawa) | |||||||
Wilczyński P. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Markiewicz Michał (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Markiewicz M. | |||||||
Markiewicz M. | |||||||
Pruszkowski Kacper (UKS Ulisses Team Pruszków) | |||||||
Pruszkowski K. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Obrębski Maciej (Kuma Judo Warszawa) | |||||||
Obrębski M. | |||||||
Płoski B. | |||||||
Płoski Bartosz (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Płoski B. | |||||||
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Marchel A. | |||||||
Marchel A. | |||||||
Kwieciński A. | |||||||
Marchel A. | |||||||
Markiewicz M. | |||||||
Płoski B. | |||||||
Płoski B. |