Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
Ikizama Judo Cup IV | |
---|---|
Ikizama Judo Cup IV U12 (20010-2011) | Ikizama Judo Cup IV U16 (2006-2007) |
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -30 kg | -33 kg | -36 kg | -39 kg | -42 kg | -46 kg | -50 kg | -55 kg | -60 kg | -66 kg | +66 kg |
Kobiety | -27 kg | -33 kg | -36 kg | -40 kg | -44 kg | -48 kg | -52 kg | -57 kg | +57 kg |
kategoria: -52 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Utrata Adrianna (Hato Judo Warszawa) | |||||||
Utrata A. | |||||||
Blińska Lena (Kuma Judo Warszawa) | |||||||
Niewińska E. | |||||||
Niewińska Emilia (GKS Czarni Bytom) | |||||||
Niewińska E. | |||||||
Swęd Lena (Hato Judo Warszawa) |
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Depczyńska Liliana (Hato Judo Warszawa) | |||||||
Majewska J. | |||||||
Majewska Julia (UKS Judo Fight Club Warszawa) | |||||||
Dudek A. | |||||||
Dudek Alicja (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Dudek A. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Stankiewicz Oliwia (GKS Czarni Bytom) | |||||||
Piłat Z. | |||||||
Piłat Zofia (Hato Judo Warszawa) | |||||||
WoĽniczko N. | |||||||
WoĽniczko Nadia (UKS Ukemi Judo Wolbrom Wolbrom) | |||||||
WoĽniczko N. | |||||||
Repasaże | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Swęd L. | |||||||
Swęd L. | |||||||
Utrata A. | |||||||
Majewska J. | |||||||
Majewska J. | |||||||
Majewska J. | |||||||
Majewska J. | |||||||
Olszewska Z. | |||||||
Miastowska Z. | |||||||
Filipiak G. | |||||||
Filipiak G. | |||||||
Piłat Z. | |||||||
Piłat Z. | |||||||
Piłat Z. | |||||||
Piłat Z. | |||||||
Niewińska E. |
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Niewińska E. | |||||||
Dudek A. | |||||||
Dudek A. | |||||||
Dudek A. | |||||||
Olszewska Z. | |||||||
WoĽniczko N. | |||||||
WoĽniczko N. |