Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
Ogólnopolski Turniej Judo | |
---|---|
Ogólnopolski Turniej Judo - U12 (2010-2011) | Ogólnopolski Turniej Judo - U14 (2008-2009) |
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -23 kg | -26 kg | -29 kg | -32 kg | -35 kg | -38 kg | -41 kg | -44 kg | -47 kg | -50 kg | -53 kg |
Kobiety | -24 kg | -27 kg | -30 kg | -33 kg | -39 kg | -42 kg | -45 kg | -48 kg | -52 kg |
kategoria: -30 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
¦LUSARCZYK AMELIA (UKS Kata Pruszków) | |||||||
¦LUSARCZYK A. | |||||||
Korman Róża (UKS Judo Victoria Międzyborów) | |||||||
¦LUSARCZYK A. | |||||||
Szwed Pola (Klub Judo Alpha Stare Babice) | |||||||
Szwed P. | |||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kamińska Matylda (Hato Judo Warszawa) | |||||||
Kamińska M. | |||||||
Str±k A. | |||||||
Str±k Agata (UKS SameJudo ) | |||||||
Str±k A. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Tyszczuk Lena (UKJ 82 Warszawa) | |||||||
Tyszczuk L. | |||||||
Tyszczuk L. | |||||||
Zółtowska Zuzanna (UKS Judo Sensei Stare Proboszczewice) | |||||||
Zółtowska Z. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Gorsiak Gabrysia (UKS Judo Sensei Płock) | |||||||
Gorsiak G. | |||||||
Gorsiak G. | |||||||
Sikora Kornelia (UKS Sadyba Warszawa) | |||||||
Sikora K. | |||||||
Repasaże | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Korman R. | |||||||
Szwed P. | |||||||
Szwed P. | |||||||
Szwed P. | |||||||
Kamińska M. | |||||||
Kamińska M. | |||||||
Szwed P. | |||||||
Gorsiak G. | |||||||
Zółtowska Z. | |||||||
Zółtowska Z. | |||||||
Zółtowska Z. | |||||||
Sikora K. | |||||||
Sikora K. | |||||||
¦LUSARCZYK A. | |||||||
¦LUSARCZYK A. |
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
¦LUSARCZYK A. | |||||||
Str±k A. | |||||||
Str±k A. | |||||||
Str±k A. | |||||||
Tyszczuk L. | |||||||
Tyszczuk L. | |||||||
Gorsiak G. |