Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
XIII Otwarte Mistrzostwa Kutna | |
---|---|
XIII Otwarte Mistrzostwa Kutna U 10 (2012-2013) | XIII Otwarte Mistrzostwa Kutna U 12 (2010-2011) |
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -32 kg | -35 kg | -38 kg | -42 kg | -46 kg | -50 kg | -55 kg | -60 kg | -66 kg | +66 kg |
Kobiety | -33 kg | -40 kg | -48 kg | -57 kg | +63 kg |
kategoria: -55 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Bondaruk Oleksandr (UKS Judo Panda Warszawa) | |||||||
Jędrzejczak B. | |||||||
Jędrzejczak Bartosz (UKS Ippon MDK Kutno) | |||||||
Jędrzejczak B. | |||||||
Kubiak Miłosz (MKS Olimpijczyk Włocławek) | |||||||
Kubiak M. | |||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Krupa Igor (UKS Judo Panda Warszawa) | |||||||
Krupa I. | |||||||
Krupa I. | |||||||
Balcerzak Michał (LUKS Jusport Justynów) | |||||||
Balcerzak M. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Modzelewski Filip (KS Gwardia Białystok) | |||||||
Modzelewski F. | |||||||
Kozyra J. | |||||||
Kozyra Jan (UKS Judo Panda Warszawa) | |||||||
Kozyra J. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Gorzeń Aleksander (UKS Arashi Łódź) | |||||||
Gorzeń A. | |||||||
Gorzeń A. | |||||||
ANDRZEJCZAK MARCELI (MMKS Wojownik Skierniewice) | |||||||
ANDRZEJCZAK M. | |||||||
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Jędrzejczak B. | |||||||
Krupa I. | |||||||
Krupa I. | |||||||
Krupa I. | |||||||
Kozyra J. | |||||||
Gorzeń A. | |||||||
Gorzeń A. |