Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego |
---|
WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U12 (2010) |
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -30 kg | -33 kg | -36 kg | -39 kg | -42 kg | -46 kg | -50 kg | -55 kg | -60 kg | -66 kg | +66 kg |
Kobiety | -27 kg | -33 kg | -36 kg | -40 kg | -44 kg | -48 kg | -52 kg | -57 kg | +57 kg |
kategoria: -57 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Emilia Dałek (JudoKodomo Warszawa) | |||||||
Pochopień E. | |||||||
Pochopień Emilia (Kuma Judo Warszawa) | |||||||
Pochopień E. | |||||||
Papaj Julia (UKS SameJudo ) | |||||||
Papaj J. | |||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Misiun Maja (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Misiun M. | |||||||
Jastrzębska K. | |||||||
Jastrzębska Kinga (Hato Judo Warszawa) | |||||||
Jastrzębska K. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Adamczyk Apolonia (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Swęd L. | |||||||
Swęd Lena (Hato Judo Warszawa) | |||||||
Swęd L. | |||||||
Maćkiewicz Sandra (UKJ Kobra Warszawa) | |||||||
Maćkiewicz S. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Olszewska Iga (UKS SameJudo ) | |||||||
Olszewska I. | |||||||
Piłat Z. | |||||||
Piłat Zofia (Hato Judo Warszawa) | |||||||
Piłat Z. | |||||||
Repasaże | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Emilia D. | |||||||
Papaj J. | |||||||
Papaj J. | |||||||
Papaj J. | |||||||
Misiun M. | |||||||
Misiun M. | |||||||
Papaj J. | |||||||
Swęd L. | |||||||
Adamczyk A. | |||||||
Adamczyk A. | |||||||
Maćkiewicz S. | |||||||
Adamczyk A. | |||||||
Olszewska I. | |||||||
Olszewska I. | |||||||
Jastrzębska K. | |||||||
Jastrzębska K. |
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Pochopień E. | |||||||
Pochopień E. | |||||||
Jastrzębska K. | |||||||
Pochopień E. | |||||||
Swęd L. | |||||||
Piłat Z. | |||||||
Piłat Z. |