Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki | |
---|---|
VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U14 (2008-2009) | VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U16 (2006-2007) |
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -28 kg | -30 kg | -33 kg | -36 kg | -39 kg | -42 kg | -46 kg | -50 kg | -55 kg | -65 kg | +65 kg |
Kobiety | -28 kg | -31 kg | -34 kg | -37 kg | -40 kg | -44 kg | -48 kg | +48 kg |
kategoria: -36 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Spychała Michał (Hato Judo Warszawa) | |||||||
Spychała M. | |||||||
Siejka Szymon (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Spychała M. | |||||||
Szuliński Mateusz (UKS Chojrak Warszawa) | |||||||
Szuliński M. | |||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kubiak Piotr (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Kubiak P. | |||||||
Kubiak P. | |||||||
Staniszkis Jędrzej (UKS Judo Victoria Międzyborów) | |||||||
Staniszkis J. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Pacholak Filip (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Korba F. | |||||||
Korba Filip (Hato Judo Warszawa) | |||||||
Korba F. | |||||||
Ołtarzewski Patryk (UKS Ulisses Team Pruszków) | |||||||
Ołtarzewski P. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Stanikowski Jan (Hato Judo Warszawa) | |||||||
Stanikowski J. | |||||||
Kurowski K. | |||||||
Kurowski Krystian (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Kurowski K. | |||||||
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Spychała M. | |||||||
Spychała M. | |||||||
Kubiak P. | |||||||
Kurowski K. | |||||||
Korba F. | |||||||
Kurowski K. | |||||||
Kurowski K. |