Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
Ogólnopolski Turniej Judo | ||
---|---|---|
Ogólnopolski Turniej Judo U10 | Ogólnopolski Turniej Judo U14 | Ogólnopolski Turniej Judo U16 |
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -27 kg | -29 kg | -31 kg | -33 kg | -35 kg | -38 kg | -42 kg | -46 kg | -50 kg | -55 kg | -60 kg |
Kobiety | -26 kg | -29 kg | -33 kg | -36 kg | -40 kg | -44 kg | -48 kg | -52 kg | -57 kg |
kategoria: -48 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Bitel Wiktoria (KS Akademia Judo Łódź) | |||||||
Bitel W. | |||||||
Truszkowska Judyta (UKS Judo Sensei Płock) | |||||||
Cie¶luk Z. | |||||||
Cie¶luk Zosia (UKS SameJudo ) | |||||||
Cie¶luk Z. | |||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Borys Eryka (UKJ 82 Warszawa) | |||||||
Borys E. | |||||||
Porada E. | |||||||
Porada Emilia (UKS SameJudo ) | |||||||
Porada E. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Janiszewska Maja (UKS Siódemka Sochaczew) | |||||||
Janiszewska M. | |||||||
Janiszewska M. | |||||||
Tokarczyk Wiktoria (UKS SameJudo ) | |||||||
Tokarczyk W. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Czechowska Maria (UKS SameJudo ) | |||||||
Czechowska M. | |||||||
Czechowska M. | |||||||
Stanaszek Agata (KS Pantera Brwinów) | |||||||
Stanaszek A. | |||||||
Repasaże | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Bitel W. | |||||||
Bitel W. | |||||||
Bitel W. | |||||||
Borys E. | |||||||
Borys E. | |||||||
Bitel W. | |||||||
Czechowska M. | |||||||
Tokarczyk W. | |||||||
Tokarczyk W. | |||||||
Tokarczyk W. | |||||||
Stanaszek A. | |||||||
Stanaszek A. | |||||||
Tokarczyk W. | |||||||
Porada E. |
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Cie¶luk Z. | |||||||
Cie¶luk Z. | |||||||
Porada E. | |||||||
Cie¶luk Z. | |||||||
Janiszewska M. | |||||||
Janiszewska M. | |||||||
Czechowska M. |