Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -24 kg | -27 kg | -30 kg | -33 kg | -36 kg | -39 kg | -42 kg | -46 kg | -50 kg | -55 kg | -60 kg | +60 kg |
Kobiety | -23 kg | -26 kg | -29 kg | -32 kg | -35 kg | -38 kg | -41 kg | -44 kg | -48 kg | +48 kg |
kategoria: -32 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Borycka Nicole (UKS Ronin-Team Warszawa) | |||||||
Borycka N. | |||||||
Kalinka Paulina (UKS SameJudo ) | |||||||
Borycka N. | |||||||
Matejuk Milena (UKJ ASzWoj Warszawa Warszawa) | |||||||
Matejuk M. | |||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Knych Weronika (Hachi Judo Warszawa) | |||||||
Knych W. | |||||||
Gurdziel Z. | |||||||
Gurdziel Zosia (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Gurdziel Z. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Czarkowska Lena (UKS SameJudo ) | |||||||
Pietruszewska M. | |||||||
Pietruszewska Maja (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Pietruszewska M. | |||||||
Wi¶niewska Sylwia (Hachi Judo Warszawa) | |||||||
Wi¶niewska S. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ngari Eva Kiara (JC Kyodai Riga) | |||||||
Ngari E. | |||||||
Olech I. | |||||||
Olech Ida (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Olech I. | |||||||
Repasaże | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kalinka P. | |||||||
Matejuk M. | |||||||
Matejuk M. | |||||||
Knych W. | |||||||
Knych W. | |||||||
Knych W. | |||||||
Pietruszewska M. | |||||||
Pietruszewska M. | |||||||
Czarkowska L. | |||||||
Czarkowska L. | |||||||
Wi¶niewska S. | |||||||
Ngari E. | |||||||
Ngari E. | |||||||
Ngari E. | |||||||
Ngari E. | |||||||
Borycka N. |
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Borycka N. | |||||||
Gurdziel Z. | |||||||
Gurdziel Z. | |||||||
Olech I. | |||||||
Pietruszewska M. | |||||||
Olech I. | |||||||
Olech I. |