Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci | |
---|---|
Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci U10 (2014-2015) | Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci U14 (2010-2011) |
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -30 kg | -33 kg | -36 kg | -39 kg | -41 kg | -42 kg | -46 kg | -50 kg | -55 kg | -60 kg | +60 kg |
Kobiety | -30 kg | -33 kg | -36 kg | -40 kg | -44 kg | -48 kg | -52 kg | -56 kg | +56 kg |
kategoria: -50 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ryba Krzysztof (KS Start Radom) | |||||||
Ryba K. | |||||||
Drzewiecki Oliwier (wloclawskie towarzystwo judo wloclawek) | |||||||
Ryba K. | |||||||
Jaszczuk Mikołaj (UKJ Bushido Piaseczno) | |||||||
Jaszczuk M. | |||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Florczak Piotr (UKS SameJudo ) | |||||||
Florczak P. | |||||||
Florczak P. | |||||||
DUDA Bartłomiej (MMKS Wojownik Skierniewice) | |||||||
DUDA B. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Szymor Nikodem (LUKS Jusport Justynów) | |||||||
Szymor N. | |||||||
Kędzierawski Oliwier (UKJ Bushido Piaseczno) | |||||||
Szymor N. | |||||||
Sobczak Marcin (UKS SameJudo ) | |||||||
Sobczak M. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Igor Orzeszek (UKS Ippon MDK Kutno) | |||||||
Igor O. | |||||||
Igor O. | |||||||
Fijałkowski Ksawery (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Fijałkowski K. | |||||||
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ryba K. | |||||||
Ryba K. | |||||||
Florczak P. | |||||||
Ryba K. | |||||||
Szymor N. | |||||||
Igor O. | |||||||
Igor O. |