Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
Judo Baltic Cup | ||||
---|---|---|---|---|
Judo Baltic Cup - U15 | Judo Baltic Cup - U17 | Judo Baltic Cup - U11 | Judo Baltic Cup - U23 | Judo Baltic Cup - U13 |
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -55 kg | -60 kg | -66 kg | -73 kg | -81 kg | -90 kg | -100 kg | +100 kg |
Kobiety | -44 kg | -48 kg | -52 kg | -57 kg | -63 kg | -70 kg | -78 kg | +78 kg |
kategoria: -66 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Osiak Mateusz (KS Budowlani Sosnowiec) | |||||||
Osiak M. | |||||||
Soja Michał (KS AZS AWFiS Gdańsk) | |||||||
Terlecki R. | |||||||
Terlecki Rafał (4; KS Gwardia Białystok) | |||||||
Terlecki R. | |||||||
Kotlewski Michał (TS Gwardia Olsztyn) |
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Papke Przemysław (PTS Gwardia Bydgoszcz) | |||||||
Papke P. | |||||||
Banach Filip ( Norwegia) | |||||||
Papke P. | |||||||
Jesionek Stanisław (Klub Judo AZS Opole) | |||||||
Jesionek S. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Litwin Przemysław (22; KS MaKo Judo Wrocław) | |||||||
Litwin P. | |||||||
Kulisiewicz Rafał (UKS Sadyba Warszawa) | |||||||
Flejma B. | |||||||
Flejma B. | |||||||
Flejma Bolesław (GKS Czarni Bytom) |
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Błoński Tomasz (TSJ Gryf Słupsk) | |||||||
Kokosza P. | |||||||
Kokosza Piotr (8; KS Budowlani Sosnowiec) | |||||||
Jasiński S. | |||||||
Jasiński Szymon (2; UKS Galeon Gdynia) | |||||||
Jasiński S. | |||||||
Repasaże | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kotlewski M. | |||||||
Osiak M. | |||||||
Osiak M. | |||||||
Jesionek S. | |||||||
Banach F. | |||||||
Jesionek S. | |||||||
Jesionek S. | |||||||
Jesionek S. | |||||||
Flejma B. | |||||||
Litwin P. | |||||||
Litwin P. | |||||||
Kokosza P. | |||||||
Kokosza P. | |||||||
Kokosza P. | |||||||
Kokosza P. | |||||||
Papke P. |
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Terlecki R. | |||||||
Terlecki R. | |||||||
Papke P. | |||||||
Jasiński S. | |||||||
Flejma B. | |||||||
Jasiński S. | |||||||
Jasiński S. |