Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
Warsaw Judo Open | |
---|---|
Warsaw Judo Open U15 | Warsaw Judo Open U20 |
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -46 kg | -50 kg | -55 kg | -60 kg | -66 kg | -73 kg | -81 kg | -90 kg | +90 kg |
Kobiety | -40 kg | -44 kg | -48 kg | -52 kg | -57 kg | -63 kg | -70 kg | +70 kg |
kategoria: -48 kg |
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ramaekers Beau ( Belgia) | |||||||
Gussenberg Jana ( Niemcy) | Gussenberg J. | ||||||
Gussenberg J. | |||||||
Szlachta Paulina (2; UKS Judo Wolbrom) | Szlachta P. | ||||||
Kucukonder Filiz ( Holandia) | |||||||
Gussenberg J. | |||||||
Sienkiewicz Iga (KS MaKo Judo Wrocław) | |||||||
Halajova Alexandra ( Słowacja) | Halajova A. | ||||||
Pietrzak K. | |||||||
Pietrzak Klaudia (UKS Feniks Bytom) | Pietrzak K. | ||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nocula Natalia (UKS ASW-Judo Jasło) | |||||||
Mossmann Katharina ( Niemcy) | Mossmann K. | ||||||
Mossmann K. | |||||||
Perinotto Gina-lisa ( Belgia) | Perinotto G. | ||||||
Syromiatnikowa Barbara (KS Judo Koch Szczecin) | |||||||
Mossmann K. | |||||||
T±ta Jagoda (5; UKS Judo Pawłowice) | |||||||
Samoilenka Natallia ( Białoruś) | T±ta J. | ||||||
T±ta J. | |||||||
Janeczko Aleksandra (20; KS AZS-AWF Warszawa) | Janeczko A. | ||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ziehe Pia ( Niemcy) | |||||||
Kaliniecka Marta (17; UKJ Yuko Józefów) | Ziehe P. | ||||||
Ziehe P. | |||||||
Gawrońska Dominika (UKJ Arcus Warszawa) | Szaboova V. | ||||||
Szaboova Veronika ( Słowacja) | |||||||
Kura¶ M. | |||||||
Kura¶ Marta (6; UKS Judo Wolbrom) | |||||||
Holeckova Adela ( Czechy) | Kura¶ M. | ||||||
Kura¶ M. | |||||||
De queecker Axana ( Belgia) | De queecker A. | ||||||
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Rychert K. | |||||||
Gussenberg J. | |||||||
Gussenberg J. | |||||||
Gussenberg J. | |||||||
Mossmann K. | |||||||
Kura¶ M. | |||||||
Kura¶ M. |