Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
Warsaw Judo Open | |
---|---|
Warsaw Judo Open U15 | Warsaw Judo Open U20 |
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -46 kg | -50 kg | -55 kg | -60 kg | -66 kg | -73 kg | -81 kg | -90 kg | +90 kg |
Kobiety | -40 kg | -44 kg | -48 kg | -52 kg | -57 kg | -63 kg | -70 kg | +70 kg |
kategoria: -70 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Głogowska Karolina (8; GKS Czarni Bytom) | |||||||
Novikava Viktoryia ( Białoruś) | Głogowska K. | ||||||
Głogowska K. | |||||||
Linko Darya ( Białoruś) | Linko D. | ||||||
Górska M. | |||||||
Saukel Diana ( Holandia) | |||||||
Přichystalová Eva ( Czechy) | Přichystalová E. | ||||||
Górska M. | |||||||
Górska Magdalena (10; Pałac Młodzieży Tarnów) | Górska M. | ||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Orzechowska Kaja (KS Budowlani Sosnowiec) | |||||||
Draewe Luise ( Niemcy) | Orzechowska K. | ||||||
Orzechowska K. | |||||||
Kotlarska Dominika (UMKS Żak Kielce) | Kotlarska D. | ||||||
Kim H. | |||||||
Kim Hooi ( Holandia) | |||||||
Nolewajka Martyna (14; GKS Czarni Bytom) | Kim H. | ||||||
Kim H. | |||||||
Dziarmaga Klaudia (KS Błękitni Tarnów) | Dziarmaga K. | ||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Martínková Adéla ( Czechy) | |||||||
Kędzierska Aleksandra (21; TKS Judo Toruń) | Martínková A. | ||||||
Van harselaar R. | |||||||
Van harselaar Renee ( Holandia) | Van harselaar R. | ||||||
Van harselaar R. | |||||||
Bortnik Volha ( Białoruś) | |||||||
Bortnik V. | |||||||
Martynów R. | |||||||
Martynów Rozalia (12; UKS Olimp Nowa Sól) | Martynów R. | ||||||
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Górska M. | |||||||
Kim H. | |||||||
Kim H. | |||||||
Kim H. | |||||||
Dyba A. | |||||||
Van harselaar R. | |||||||
Van harselaar R. |