Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Józef Smoter
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
zwycięstwo Kwa¶nik Michał KS AZS AWFiS Gdańsk 04-05.06.2005 OTK Seniorek i Seniorów Warszawa +100 kg I runda  
porażka Hojczak Jacek WKS Gwardia Warszawa 04-05.06.2005 OTK Seniorek i Seniorów Warszawa +100 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Ziomkowski Paweł UKS Galeon Gdynia 04-05.06.2005 OTK Seniorek i Seniorów Warszawa +100 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Orocz Michał KS AZS-AWF Wrocław 04-05.06.2005 OTK Seniorek i Seniorów Warszawa +100 kg o III miejsce  
zwycięstwo Hojczak Jacek WKS Gwardia Warszawa 26-27.02.2005 OTK Seniorek i Seniorów Opole +100 kg I runda  
zwycięstwo Marcinkiewicz Rafał KS Gwardia Wrocław 26-27.02.2005 OTK Seniorek i Seniorów Opole +100 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Zdziebłowski Marek GKS Olimpia Grudziądz 26-27.02.2005 OTK Seniorek i Seniorów Opole +100 kg półfinał  
zwycięstwo Misztal Eugeniusz GKS Czarni Bytom 26-27.02.2005 OTK Seniorek i Seniorów Opole +100 kg finał  
zwycięstwo Towarek Jakub KS Start Radom 23-24.10.2004 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Warszawa +100 kg I runda  
zwycięstwo Borkowski Hubert WKS Gwardia Warszawa 23-24.10.2004 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Warszawa +100 kg ćwierćfinał  
porażka Wojnarowicz Janusz GKS Czarni Bytom 23-24.10.2004 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Warszawa +100 kg półfinał  
zwycięstwo Wolszczak Mirosław WKS Śląsk Wrocław 23-24.10.2004 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Warszawa +100 kg o III miejsce  
zwycięstwo Towarek Jakub KS Start Radom 02-03.10.2004 OTK Seniorek i Seniorów Rybnik +100 kg I runda  
zwycięstwo Klotz Maciej KU AZS UKW Bydgoszcz 02-03.10.2004 OTK Seniorek i Seniorów Rybnik +100 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Zdziebłowski Marek GKS Olimpia Grudziądz 02-03.10.2004 OTK Seniorek i Seniorów Rybnik +100 kg półfinał  
zwycięstwo Kwieciński Ireneusz KŚ AZS Gliwice 02-03.10.2004 OTK Seniorek i Seniorów Rybnik +100 kg finał  
zwycięstwo Tumiłowicz Tomasz Pałac Młodzieży Tarnów 11.09.2004 OTK Seniorek i Seniorów Wrocław +100 kg ćwierćfinał  
porażka Wojnarowicz Janusz GKS Czarni Bytom 11.09.2004 OTK Seniorek i Seniorów Wrocław +100 kg półfinał  
zwycięstwo Klotz Maciej KU AZS UKW Bydgoszcz 11.09.2004 OTK Seniorek i Seniorów Wrocław +100 kg o III miejsce  
zwycięstwo Towarek Jakub KS Start Radom 03-04.04.2004 OTK Seniorek i Seniorów Warszawa +100 kg I runda  
zwycięstwo Zajkowski Konrad WKS Gwardia Warszawa 03-04.04.2004 OTK Seniorek i Seniorów Warszawa +100 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Ossoliński Dawid TS Wisła Kraków 03-04.04.2004 OTK Seniorek i Seniorów Warszawa +100 kg półfinał  
zwycięstwo Wolszczak Mirosław WKS Śląsk Wrocław 03-04.04.2004 OTK Seniorek i Seniorów Warszawa +100 kg finał  
zwycięstwo Kwieciński Ireneusz KŚ AZS Gliwice 28-29.02.2004 OTK Seniorek i Seniorów Opole +100 kg I runda  
zwycięstwo Chruszczewski Przemysław GKS Olimpia Grudziądz 28-29.02.2004 OTK Seniorek i Seniorów Opole +100 kg ćwierćfinał  
porażka Malowaniec Paweł KS Gwardia Opole 28-29.02.2004 OTK Seniorek i Seniorów Opole +100 kg półfinał  
zwycięstwo Orocz Michał KS AZS-AWF Wrocław 28-29.02.2004 OTK Seniorek i Seniorów Opole +100 kg o III miejsce  
zwycięstwo Rainczuk Józef GKS Czarni Bytom 16-18.10.2003 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Bydgoszcz OPEN I runda  
zwycięstwo Klotz Maciej WKS Śląsk Wrocław 16-18.10.2003 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Bydgoszcz +100 kg I runda  
porażka Smoliniec Paweł KS AZS AWFiS Gdańsk 16-18.10.2003 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Bydgoszcz OPEN ćwierćfinał  
porażka Wojnarowicz Janusz GKS Czarni Bytom 16-18.10.2003 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Bydgoszcz +100 kg ćwierćfinał  
porażka Malowaniec Paweł KS Gwardia Opole 16-18.10.2003 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Bydgoszcz OPEN repasaże - I runda  
zwycięstwo Ruciński Jarosław WKS Śląsk Wrocław 16-18.10.2003 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Bydgoszcz +100 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Wolszczak Mirosław WKS Śląsk Wrocław 16-18.10.2003 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Bydgoszcz +100 kg o III miejsce  
porażka Wojnarowicz Janusz GKS Czarni Bytom 27-28.09.2003 OTK Seniorek i Seniorów Jastrzębie - Zdrój +100 kg    
zwycięstwo Ruciński Jarosław WKS Śląsk Wrocław 27-28.09.2003 OTK Seniorek i Seniorów Jastrzębie - Zdrój +100 kg    
zwycięstwo Wa¶kowiak Jakub WKS Śląsk Wrocław 27-28.09.2003 OTK Seniorek i Seniorów Jastrzębie - Zdrój +100 kg    
porażka Wolszczak Mirosław WKS Śląsk Wrocław 27-28.09.2003 OTK Seniorek i Seniorów Jastrzębie - Zdrój +100 kg półfinał  
porażka Malowaniec Paweł KS Gwardia Opole 06.09.2003 OTK Seniorek i Seniorów Wrocław +100 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Pokrywka Michał PKS Olimpia Poznań 06.09.2003 OTK Seniorek i Seniorów Wrocław +100 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Zeganek Michał WKS Śląsk Wrocław 06.09.2003 OTK Seniorek i Seniorów Wrocław +100 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Klotz Maciej WKS Śląsk Wrocław 06.09.2003 OTK Seniorek i Seniorów Wrocław +100 kg o III miejsce  
porażka Wolszczak Mirosław WKS Śląsk Wrocław 05-06.04.2003 OTK Seniorek i Seniorów Warszawa +100 kg    
zwycięstwo Orocz Michał KS AZS-AWF Wrocław 05-06.04.2003 OTK Seniorek i Seniorów Warszawa +100 kg    
porażka Kwieciński Ireneusz KŚ AZS Gliwice 05-06.04.2003 OTK Seniorek i Seniorów Warszawa +100 kg    
zwycięstwo Rutkowski Rafał KS AZS AWFiS Gdańsk 13-14.04.2002 OTK Seniorek i Seniorów Opole +100 kg ćwierćfinał  
porażka Wojnarowicz Janusz GKS Czarni Bytom 13-14.04.2002 OTK Seniorek i Seniorów Opole +100 kg półfinał  
zwycięstwo Kucharczyk Andrzej GKS Wybrzeże Gdańsk 13-14.04.2002 OTK Seniorek i Seniorów Opole +100 kg o III miejsce  
zwycięstwo Borkowski Hubert WKS Gwardia Warszawa 16-17.02.2002 OTK Seniorek i Seniorów Rybnik +100 kg I runda  
zwycięstwo Ujejski Szymon KJ Koka Jastrzębie-Zdrój 16-17.02.2002 OTK Seniorek i Seniorów Rybnik +100 kg ćwierćfinał  
porażka Wojnarowicz Janusz GKS Czarni Bytom 16-17.02.2002 OTK Seniorek i Seniorów Rybnik +100 kg półfinał  
zwycięstwo Jańczak Jarosław GKS Wybrzeże Gdańsk 16-17.02.2002 OTK Seniorek i Seniorów Rybnik +100 kg o III miejsce  
porażka Eitel Grzegorz WKS Gwardia Warszawa 05-07.10.2001 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Gdynia +100 kg I runda  
porażka Matyjaszek Przemysław GKS Czarni Bytom 05-07.10.2001 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Gdynia OPEN I runda  
zwycięstwo Szpiglewski Marek OPKS Gwardia Olsztyn 05-07.10.2001 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Gdynia +100 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Rutkowski Rafał AZS AWF Gdańsk 05-07.10.2001 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Gdynia +100 kg repasaże - finał  
porażka Malowaniec Paweł WKS Śląsk Wrocław 05-07.10.2001 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Gdynia +100 kg o III miejsce  
porażka Szewczak Tomasz AZS AWF Gdańsk 05-07.10.2001 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Gdynia OPEN repasaże - I runda  
porażka Wojnarowicz Janusz GKS Czarni Bytom 22-23.09.2001 OTK Seniorek i Seniorów Opole +100 kg    
porażka Rutkowski Rafał AZS AWF Gdańsk 22-23.09.2001 OTK Seniorek i Seniorów Opole +100 kg    
zwycięstwo Fabiański Tomasz TS Wisła Kraków 22-23.09.2001 OTK Seniorek i Seniorów Opole +100 kg    
porażka Rutkowski Rafał AZS AWF Gdańsk 08.09.2001 OTK Seniorek i Seniorów Gdańsk +100 kg I runda  
porażka Wojnarowicz Janusz GKS Czarni Bytom 07-08.04.2001 OTK Seniorek i Seniorów Wrocław +100 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Kucharczyk Andrzej GKS Wybrzeże Gdańsk 07-08.04.2001 OTK Seniorek i Seniorów Wrocław +100 kg repasaże - I runda  
porażka Wolszczak Mirosław WKS Śląsk Wrocław 07-08.04.2001 OTK Seniorek i Seniorów Wrocław +100 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Mi¶ Paweł TS Wisła Kraków 17-18.02.2001 OTK Seniorek i Seniorów Rybnik +100 kg ćwierćfinał  
porażka Wojnarowicz Janusz GKS Czarni Bytom 17-18.02.2001 OTK Seniorek i Seniorów Rybnik +100 kg półfinał  
porażka Jańczak Jarosław GKS Wybrzeże Gdańsk 17-18.02.2001 OTK Seniorek i Seniorów Rybnik +100 kg o III miejsce  
porażka Szewczak Tomasz AZS AWF Gdańsk 26.11.2000 Mistrzostwa Polski OPEN Bytom +75 kg I runda  
zwycięstwo Sitarski Paweł WKS Gwardia Warszawa 26.11.2000 Mistrzostwa Polski OPEN Bytom +75 kg repasaże - I runda  
porażka Misztal Eugeniusz GKS Czarni Bytom 26.11.2000 Mistrzostwa Polski OPEN Bytom +75 kg repasaże - II runda  
porażka Kwieciński Ireneusz KŚ AZS Gliwice 25.11.2000 Finał Grand Prix Seniorów Bytom +100 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Klotz Maciej WKS Śląsk Wrocław 25.11.2000 Finał Grand Prix Seniorów Bytom +100 kg repasaże - finał  
porażka Wolszczak Mirosław WKS Śląsk Wrocław 25.11.2000 Finał Grand Prix Seniorów Bytom +100 kg o III miejsce  
zwycięstwo Gorzelak Jarosław KS Gwardia Łódź 04-05.11.2000 Grand Prix Seniorów Wrocław +100 kg I runda  
zwycięstwo Rutkowski Rafał AZS AWF Gdańsk 04-05.11.2000 Grand Prix Seniorów Wrocław +100 kg ćwierćfinał  
porażka Klotz Maciej WKS Śląsk Wrocław 04-05.11.2000 Grand Prix Seniorów Wrocław +100 kg półfinał  
porażka Malowaniec Paweł WKS Śląsk Wrocław 04-05.11.2000 Grand Prix Seniorów Wrocław +100 kg o III miejsce  
zwycięstwo Bogacki Andrzej WKS Gwardia Warszawa 03-04.06.2000 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Rybnik +100 kg II runda  
porażka Kwieciński Ireneusz KŚ AZS Gliwice 03-04.06.2000 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Rybnik +100 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Hetmańczyk Sławomir ULKS Ippon Jarocin 03-04.06.2000 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Rybnik +100 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Pituła Marek GKS Czarni Bytom 03-04.06.2000 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Rybnik +100 kg repasaże - finał  
porażka Eitel Grzegorz WKS Gwardia Warszawa 03-04.06.2000 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Rybnik +100 kg o III miejsce  
zwycięstwo Filkor Peter TS Wisła Kraków 04-05.03.2000 Grand Prix Seniorów Rybnik +100 kg I runda  
zwycięstwo Rutkowski Rafał AZS AWF Gdańsk 04-05.03.2000 Grand Prix Seniorów Rybnik +100 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Eitel Grzegorz WKS Gwardia Warszawa 04-05.03.2000 Grand Prix Seniorów Rybnik +100 kg półfinał  
porażka Bodziacki Artur TS Wisła Kraków 04-05.03.2000 Grand Prix Seniorów Rybnik +100 kg finał  
porażka Pepic Semir TS Wisła Kraków 30.10.1999 Mistrzostwa Polski Open Kraków +75 kg II runda  
zwycięstwo Szewczak Jacek AZS AWF Gdańsk 30.10.1999 Mistrzostwa Polski Open Kraków +75 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Krajewski Tomasz OPKS Gwardia Olsztyn 30.10.1999 Mistrzostwa Polski Open Kraków +75 kg repasaże - II runda  
porażka Sitarski Paweł WKS Gwardia Warszawa 30.10.1999 Mistrzostwa Polski Open Kraków +75 kg repasaże - III runda  
zwycięstwo Eitel Grzegorz WKS Gwardia Warszawa 16-18.04.1999 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Wrocław +100 kg II runda  
zwycięstwo Sacher Sebastian KS Gwardia Bielsko-Biała 16-18.04.1999 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Wrocław +100 kg ćwierćfinał  
porażka Kubacki Rafał KS AZS-AWF Wrocław 16-18.04.1999 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Wrocław +100 kg półfinał  
zwycięstwo Zimol±g Dariusz GKS Czarni Bytom 16-18.04.1999 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Wrocław +100 kg o III miejsce  
porażka Bodziacki Artur TS Wisła Kraków 29.12.1998 Mistrzostwa Polski Open Warszawa +75 kg I runda  
zwycięstwo Mi¶ Paweł TS Wisła Kraków 29-30.05.1998 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Bytom -100 kg II runda  
porażka Zimol±g Grzegorz GKS Czarni Bytom 29-30.05.1998 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Bytom -100 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo WoĽniak Gerard KS AZS-AWF Warszawa 29-30.05.1998 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Bytom -100 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Kender Wincenty KŚ AZS Gliwice 29-30.05.1998 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Bytom -100 kg repasaże - finał  
porażka Sitarski Paweł WKS Gwardia Warszawa 29-30.05.1998 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Bytom -100 kg o III miejsce  
porażka PoĽdzik Jarosław WKS Flota Gdynia 30-01.05.1997 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Bielsko-Biała -95 kg II runda  
zwycięstwo Linke Mariusz KS Arkonia Szczecin 30-01.05.1997 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Bielsko-Biała -95 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Dudek Piotr GKS Wybrzeże Gdańsk 30-01.05.1997 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Bielsko-Biała -95 kg repasaże - II runda  
porażka Lisowski Leszek UKS-GKJ Głogów 30-01.05.1997 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Bielsko-Biała -95 kg repasaże - finał  
porażka Kózer Bogusław WKS Gwardia Warszawa 30-01.05.1997 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Bielsko-Biała OPEN I runda  
zwycięstwo Kijewski Dariusz GKS Wybrzeże Gdańsk 11-13.10.1996 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Kraków -95 kg I runda  
porażka Jaszewski Mariusz AZS AWF Gdańsk 11-13.10.1996 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Kraków OPEN I runda  
zwycięstwo Peter Mirosław KS Arkonia Szczecin 11-13.10.1996 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Kraków -95 kg II runda  
zwycięstwo PoĽdzik Jarosław WKS Flota Gdynia 11-13.10.1996 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Kraków -95 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Zwarycz Maciej GKS Wybrzeże Gdańsk 11-13.10.1996 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Kraków -95 kg półfinał  
porażka Nastula Paweł KS AZS-AWF Warszawa 11-13.10.1996 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Kraków -95 kg finał  
zwycięstwo Galicki Piotr WTJ Włocławek 02-03.06.1995 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Gdańsk -95 kg II runda  
porażka Zwarycz Maciej GKS Wybrzeże Gdańsk 02-03.06.1995 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Gdańsk -95 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Baranowski Jacek WKS Flota Gdynia 02-03.06.1995 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Gdańsk -95 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo PoĽdzik Jarosław WKS Flota Gdynia 02-03.06.1995 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Gdańsk -95 kg repasaże - finał  
porażka Szmatloch Jacek GKS Czarni Bytom 02-03.06.1995 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Gdańsk -95 kg o III miejsce  
zwycięstwo Jaszewski Mariusz AZS AWF Gdańsk 12-14.06.1994 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Wrocław -95 kg II runda  
zwycięstwo Tałach Sławomir GKS Wybrzeże Gdańsk 12-14.06.1994 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Wrocław -95 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Kender Wincenty KŚ AZS Gliwice 12-14.06.1994 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Wrocław -95 kg półfinał  
porażka Nastula Paweł KS AZS-AWF Warszawa 12-14.06.1994 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Wrocław -95 kg finał  
zwycięstwo Bogacki Andrzej GKS Czarni Bytom 12-14.06.1994 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Wrocław OPEN I runda  
porażka Wojdan Krzysztof TS Wisła Kraków 12-14.06.1994 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Wrocław OPEN II runda  
zwycięstwo Lewandowski Jarosław WTJ Włocławek 12-14.06.1994 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Wrocław OPEN repasaże - II runda  
zwycięstwo Kaczkan Wojciech KS Gwardia Koszalin 12-14.06.1994 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Wrocław OPEN repasaże - III runda  
porażka Gaweł Sylwester TS Wisła Kraków 12-14.06.1994 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Wrocław OPEN repasaże - finał  
zwycięstwo Batkowski Rafał WKS Gwardia Warszawa 03-04.04.1993 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Warszawa -95 kg I runda  
zwycięstwo Misztal Eugeniusz GKS Czarni Bytom 03-04.04.1993 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Warszawa -95 kg II runda  
zwycięstwo Kantorski Sławomir GKS Wybrzeże Gdańsk 03-04.04.1993 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Warszawa -95 kg ćwierćfinał  
porażka Kaczkan Wojciech KS Gwardia Koszalin 03-04.04.1993 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Warszawa -95 kg półfinał  
porażka Gędzik Wojciech TS Wisła Kraków 03-04.04.1993 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Warszawa OPEN I runda  
zwycięstwo Szelest Marek KS Lublinianka Lublin 03-04.04.1993 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Warszawa -95 kg o III miejsce  
porażka Lubaszka Robert KS AZS-AWF Warszawa 03-04.04.1993 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Warszawa OPEN repasaże - I runda  
zwycięstwo G±siorowski Zbigniew PKS Olimpia Poznań 11-12.04.1992 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Gdańsk -95 kg I runda  
zwycięstwo Czirson Paweł GKS Wybrzeże Gdańsk 11-12.04.1992 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Gdańsk -95 kg II runda  
porażka Kolanowski Jerzy AZS AWF Gdańsk 11-12.04.1992 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Gdańsk -95 kg ćwierćfinał  
porażka Bielawski Zbigniew KS AZS-AWF Wrocław 11-12.04.1992 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Gdańsk -95 kg repasaże - II runda  
porażka Błach Wiesław KS AZS-AWF Wrocław 11-12.04.1992 Mistrzostwa Polski Open (mężczyĽni) Gdańsk OPEN II runda  
porażka Smaruj Mirosław AZS AWF Gdańsk 05-07.04.1991 Mistrzostwa Polski Seniorów Bielsko-Biała -95 kg II runda  
zwycięstwo Wybranowski Tomasz KS Lublinianka Lublin 05-07.04.1991 Mistrzostwa Polski Seniorów Bielsko-Biała OPEN I runda  
zwycięstwo G±siorowski Zbigniew PKS Olimpia Poznań 05-07.04.1991 Mistrzostwa Polski Seniorów Bielsko-Biała -95 kg repasaże - II runda  
porażka PoĽdzik Jarosław WKS Flota Gdynia 05-07.04.1991 Mistrzostwa Polski Seniorów Bielsko-Biała -95 kg repasaże - finał  
porażka Gędzik Wojciech TS Wisła Kraków 05-07.04.1991 Mistrzostwa Polski Seniorów Bielsko-Biała OPEN II runda  
zwycięstwo Król Andrzej GKS Wybrzeże Gdańsk 23-26.05.1990 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Bielsko-Biała +95 kg II runda  
zwycięstwo Stawski Henryk GKS Czarni Bytom 23-26.05.1990 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Bielsko-Biała +95 kg ćwierćfinał  
porażka Tybu¶ Tomasz AZS AWF Gdańsk 23-26.05.1990 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Bielsko-Biała +95 kg półfinał  
zwycięstwo Berezowski Marek KS Gwardia Bielsko-Biała 23-26.05.1990 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Bielsko-Biała +95 kg o III miejsce  
zwycięstwo Nowaczek Dariusz WKS Flota Gdynia 05.03.1989 Mistrzostwa Polski Młodzieży (mężczyĽni) Olsztyn -95 kg I runda  
zwycięstwo Matejko Marek TS Wisła Kraków 05.03.1989 Mistrzostwa Polski Młodzieży (mężczyĽni) Olsztyn -95 kg II runda  
porażka Bochenek Krzysztof KS AZS-AWF Warszawa 05.03.1989 Mistrzostwa Polski Młodzieży (mężczyĽni) Olsztyn -95 kg ćwierćfinał  
porażka Kujawa Zbigniew KS Gwardia Bielsko-Biała 05.03.1989 Mistrzostwa Polski Młodzieży (mężczyĽni) Olsztyn -95 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Fr±szczak Przemysław PKS Olimpia Poznań 19-20.03.1988 Mistrzostwa Polski Młodzieży (mężczyĽni) Kraków -86 kg I runda  
porażka Tomecki Piotr GKS Czarni Bytom 19-20.03.1988 Mistrzostwa Polski Młodzieży (mężczyĽni) Kraków -86 kg ćwierćfinał  
porażka Swacik Daniel KS AZS-AWF Warszawa 19-20.03.1988 Mistrzostwa Polski Młodzieży (mężczyĽni) Kraków -86 kg repasaże - I runda  
porażka Malik Grzegorz KS AZS-AWF Warszawa 05.06.1988 Mistrzostwa Polski Seniorów OPEN Olsztyn OPEN II runda  
porażka Maciejewski Krzysztof WKS Śląsk Wrocław 19.03.1987 Mistrzostwa Polski Juniorów Kraków -95 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Tomecki Piotr GKS Czarni Bytom 19.03.1987 Mistrzostwa Polski Juniorów Kraków -95 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Kruszewski Jarosław WKS Gwardia Warszawa 19.03.1987 Mistrzostwa Polski Juniorów Kraków -95 kg repasaże - finał  
porażka Latała Mariusz KS Gwardia Wrocław 19.03.1987 Mistrzostwa Polski Juniorów Kraków -95 kg o III miejsce  
zwycięstwo Harasim Zbigniew KS Gwardia Olsztyn 23.05.1986 Mistrzostwa Polski Juniorów Opole -95 kg II runda  
zwycięstwo Papurzyński Jarosław ZKS Elana Toruń 23.05.1986 Mistrzostwa Polski Juniorów Opole -95 kg ćwierćfinał  
porażka Komisarek Robert KS Gwardia Wrocław 23.05.1986 Mistrzostwa Polski Juniorów Opole -95 kg półfinał  
zwycięstwo Orliński Paweł WKS Gwardia Warszawa 23.05.1986 Mistrzostwa Polski Juniorów Opole -95 kg o III miejsce  
porażka Turski Aleksander WKS Flota Gdynia 09-11.07.1984 Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Poznań -83 kg II runda  

Polityka prywatności Judostat.pl