Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Jakub Rzeniewicz
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
zwycięstwo Gepner Franciszek MULKS Technik Orion Radzyń Podlaski 15.09.2019 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - El. MP Młodzików Sochaczew -42 kg    
zwycięstwo Kwa¶ny Jędrzej UKJ Bushido Piaseczno 15.09.2019 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - El. MP Młodzików Sochaczew -42 kg    
porażka Derkacz Marcel UKJ Ryś Warszawa 15.09.2019 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - El. MP Młodzików Sochaczew -42 kg    
porażka Lipiński Franciszek UKS SameJudo 15.09.2019 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - El. MP Młodzików Sochaczew -42 kg    
zwycięstwo Czechowski Ignacy UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa 19.05.2019 WOM Młodzicy Warszawa -42 kg    
zwycięstwo Gepner Franciszek MULKS Technik-Orion Radzyń Podlaski 19.05.2019 WOM Młodzicy Warszawa -42 kg    
porażka Lipiński Franciszek UKS SameJudo 19.05.2019 WOM Młodzicy Warszawa -42 kg półfinał  
porażka Bruliński Igor (1) UKS Narew Łapy 16.09.2018 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Sochaczew -38 kg    
porażka Bruliński Igor (1) UKS Narew Łapy 16.09.2018 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Sochaczew -38 kg    
zwycięstwo Manowski Mikolaj UKJ Lemur Warszawa 03.02.2018 XIV Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U16 Mysiadło -38 kg    
porażka Manowski Dawid UKJ Lemur Warszawa 03.02.2018 XIV Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U16 Mysiadło -38 kg    
zwycięstwo Synejko Dawid UKJ Lemur Warszawa 03.02.2018 XIV Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U16 Mysiadło -38 kg    
porażka Monder Grzegorz UKJ Meiyo Warszawa 03.02.2018 XIV Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U16 Mysiadło -38 kg    
porażka Dziadowiec Igor MOSiR Bochnia 14-15.10.2017 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Poznań -38 kg I runda  
porażka Chybczyński Kasper KS AZS AWFiS Gdańsk 14-15.10.2017 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Poznań -38 kg repasaże - I runda  
porażka Goldzinowski Jakub UKJ Lemur Warszawa 16.09.2017 Turniej Judo Młodzików o Puchar Wójta U15 Kowala -38 kg    
zwycięstwo SĘKOWSKI OLAF żak kielce KIELCE 16.09.2017 Turniej Judo Młodzików o Puchar Wójta U15 Kowala -38 kg    
porażka Bruliński Igor UKS Narew Łapy 10.09.2017 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Mlodzików Józefów -38 kg    
porażka Borowski Jakub UKS Judo Rawa Mazowiecka 10.09.2017 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Mlodzików Józefów -38 kg    
porażka Małolepszy Adam UKJ ASzWoj Warszawa 10.09.2017 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Mlodzików Józefów -38 kg    
zwycięstwo Po¶lada Mikołaj Szkółka Judo Siedlce Siedlce 04.06.2017 Warszawska Olimpiada Młodzieży - Młodzicy Warszawa -38 kg    
zwycięstwo Małolepszy Adam UKJ ASzWoj Warszawa 04.06.2017 Warszawska Olimpiada Młodzieży - Młodzicy Warszawa -38 kg    
porażka Jakubowski Paweł (10) UKJ Champion Warszawa 04.06.2017 Warszawska Olimpiada Młodzieży - Młodzicy Warszawa -38 kg    
porażka Tański Maciej (20) KS AZS-AWF Warszawa 04.06.2017 Warszawska Olimpiada Młodzieży - Młodzicy Warszawa -38 kg    
porażka Rivļins Iļja klub judo lido Latvia 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U14 Marki -38 kg I runda  
porażka Figlus Nikodem UKS Judo Mysłowice 18-19.03.2017 Puchar Polski Młodziczek i Młodzików Suchy Las -38 kg II runda  
zwycięstwo Jakub Czepiel UKS Ulisses Team Pruszków 04.02.2017 XIII Turniej Judo Młodzików Mysiadło -35 kg    
porażka Bruliński Igor UKS Narew Łapy 04.02.2017 XIII Turniej Judo Młodzików Mysiadło -35 kg    
porażka Golędzinowski Jakub UKJ Lemur Warszawa 04.02.2017 XIII Turniej Judo Młodzików Mysiadło -35 kg    
zwycięstwo Saranevich Kirill Sdushor Kaliningrad 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U13 Warszawa -33 kg I runda  
porażka Fityka Mateusz GKS Czarni Bytom 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U13 Warszawa -33 kg II runda  
porażka Cers Krisjanis JC Kyodai Riga 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U13 Warszawa -33 kg repasaże - I runda  
porażka Nowok Oliwier (6) KŚ AZS Gliwice 30.10.2016 Otwarty Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - VIII Memoriał Jigoro Kano Poznań -38 kg ćwierćfinał  
porażka Przybyła Juliusz UKS Sparta Sława 30.10.2016 Otwarty Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - VIII Memoriał Jigoro Kano Poznań -38 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo ¦mitkowski Wojciech UKS Feniks Bytom 01.10.2016 Grand Prix Łodzi - IJL U13 ŁódĽ -33 kg ćwierćfinał  
porażka Skórka Filip UKS Judo Panda Warszawa 01.10.2016 Grand Prix Łodzi - IJL U13 ŁódĽ -33 kg półfinał  
zwycięstwo Sulik Mateusz KŚ AZS Gliwice 01.10.2016 Grand Prix Łodzi - IJL U13 ŁódĽ -33 kg o III miejsce  
porażka Piechota Stanisław UKS Judo Panda Warszawa 17.09.2016 Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzików w judo U13 Kowala -32 kg    
zwycięstwo Lipiński Franciszek UKS SameJudo 17.09.2016 Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzików w judo U13 Kowala -32 kg    
porażka Galas Michał UKS Judo Panda Warszawa 17.09.2016 Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzików w judo U13 Kowala -32 kg półfinał  
porażka Monder Grzegorz UKJ Meiyo Warszawa 05.03.2016 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego Warszawa -30 kg I runda  
porażka Lipiński Franciszek UKJ Kobra Warszawa 05.03.2016 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego Warszawa -30 kg repasaże - I runda  
porażka Monder Grzegorz UKJ Meiyo Warszawa 07.11.2015 II Otwarty Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa -30 kg    
porażka Małolepszy Adam UKJ AON Rembertów 07.11.2015 II Otwarty Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa -30 kg    
porażka Fityka Mateusz GKS Czarni Bytom 07.11.2015 II Otwarty Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa -30 kg    

Polityka prywatności Judostat.pl