Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Dominika Abramowicz
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
zwycięstwo Błaszczyk Karolina MKS Pałac Młodzieży Łódź 31.03.2019 Eliminacje Regionu II do OOM Warszawa -57 kg    
porażka Kowalska Emilia ULKS Judo Kowala 31.03.2019 Eliminacje Regionu II do OOM Warszawa -57 kg    
porażka Wenzel Klaudia AZS UW Warszawa 31.03.2019 Eliminacje Regionu II do OOM Warszawa -57 kg półfinał  
porażka ¦mietana Gabriela UKS Judo Team Modliborzyce 16.09.2018 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Sochaczew -52 kg    
porażka Ptak Wiktoria (1) UKJ Champion Warszawa 16.09.2018 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Sochaczew -52 kg    
zwycięstwo Błaszczyk Karolina (15) MKS Pałac Młodzieży Łódź 16.09.2018 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Sochaczew -52 kg    
porażka Łukaszewicz Natalia (9) UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki 09.06.2018 Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych - Judo Baltic Cup Gdynia -48 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Wenzel Aleksandra (14) PKS Olimpia Poznań 09.06.2018 Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych - Judo Baltic Cup Gdynia -48 kg repasaże - I runda  
porażka Styrcz Weronika (2) UKS Arashi Łódź 09.06.2018 Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych - Judo Baltic Cup Gdynia -48 kg repasaże - finał  
porażka Łukaszewicz Natalia UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki 25.03.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - XV Wielkopolski Międzynarodowy Turniej Judo Poznań -48 kg I runda  
zwycięstwo Jarmuż Olga KS Akademia Judo Poznań 25.03.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - XV Wielkopolski Międzynarodowy Turniej Judo Poznań -48 kg repasaże - I runda  
porażka Halke Maja AZS OŚ Poznań 25.03.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - XV Wielkopolski Międzynarodowy Turniej Judo Poznań -48 kg repasaże - finał  
porażka Syska Agata (9) KS AZS AWFiS Gdańsk 12.11.2017 XVI Judo Baltic Cup - PP młodziczek i młodzików Gdynia -44 kg    
porażka Wybańska Aleksandra (19) KS Budowlani Sosnowiec 12.11.2017 XVI Judo Baltic Cup - PP młodziczek i młodzików Gdynia -44 kg    
zwycięstwo Pietrzak Zuzanna UKS Olimp Nowa Sól 11.11.2017 XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów młodszych Gdynia -44 kg    
porażka Jarmuż Olga KS Akademia Judo Poznań 11.11.2017 XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów młodszych Gdynia -44 kg    
porażka Polkowska Aleksandra (2) UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki 11.11.2017 XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów młodszych Gdynia -44 kg    

Polityka prywatności Judostat.pl