Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Maciej Zacheja
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
zwycięstwo Pawlicki Bartosz GKS Olimpia Grudziądz 05-06.10.2018 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Warszawa -73 kg I runda  
zwycięstwo Terlecki Rafał KS Gwardia Białystok 05-06.10.2018 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Warszawa -73 kg II runda  
zwycięstwo Wawrzyczek Paweł (8) KS AZS AWF Katowice 05-06.10.2018 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Warszawa -73 kg ćwierćfinał  
porażka Garbacz Mateusz (4) UMKS Żak Kielce 05-06.10.2018 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Warszawa -73 kg półfinał  
zwycięstwo Stodolski Adam UKS Leśnik Kaczory 05-06.10.2018 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Warszawa -73 kg o III miejsce  
zwycięstwo Franczuk Marcin UKS Targówek Warszawa 17.02.2018 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Mysiadło -73 kg I runda  
zwycięstwo Bukojemski Wojciech UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa 17.02.2018 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Mysiadło -73 kg II runda  
porażka Stodolski Adam UKS Leśnik Kaczory 17.02.2018 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Mysiadło -73 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Brysz Jacek (8) KS AZS AWF Katowice 17.02.2018 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Mysiadło -73 kg repasaże - II runda  
porażka Wawrzyczek Paweł (14) KS AZS AWF Katowice 17.02.2018 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Mysiadło -73 kg repasaże - finał  
porażka Płoński Piotr (11) KS Gwardia Wrocław 22-23.09.2017 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole -73 kg I runda  
zwycięstwo Birkowski Borys (10) KS Gwardia Łódź 27.05.2017 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń k/Poznań -73 kg I runda  
zwycięstwo Wala Łukasz KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik 27.05.2017 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń k/Poznań -73 kg II runda  
zwycięstwo Wawrzyczek Paweł (17) KS AZS AWF Katowice 27.05.2017 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń k/Poznań -73 kg półfinał  
porażka Szetekauri Gaga KS AZS-AWF Warszawa 27.05.2017 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń k/Poznań -73 kg finał  
zwycięstwo Kotlik Łukasz UKS Conrad Gdańsk 11.02.2017 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Mysiadło -66 kg    
porażka Zanko Roman KS Gwardia Wrocław 11.02.2017 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Mysiadło -66 kg    
porażka Terlecki Rafał KS Gwardia Białystok 11.02.2017 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Mysiadło -66 kg    
porażka Makarewicz Arkadiusz (6) KS Gwardia Wrocław 22-23.10.2016 Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Katowice -66 kg ćwierćfinał  
porażka Stolarek Jan Klub Judo AZS Opole 22-23.10.2016 Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Katowice -66 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Błażejewski Adrian UKJ Millenium Rzeszów 01.10.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Liga Indywidualno-Drużynowa Ole¶nica -66 kg II runda  
zwycięstwo Zięć Jakub (15) AZS UW Warszawa 01.10.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Liga Indywidualno-Drużynowa Ole¶nica -66 kg ćwierćfinał  
porażka Beta Aleksander (1) KS Gwardia Łódź 01.10.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Liga Indywidualno-Drużynowa Ole¶nica -66 kg półfinał  
zwycięstwo Jasiński Szymon UKS Galeon Gdynia 01.10.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Liga Indywidualno-Drużynowa Ole¶nica -66 kg o III miejsce  
zwycięstwo Kaczmarski Amadeusz KS Start Radom 19.06.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów - Liga Indywidualno-Drużynowa Suchy Las -66 kg II runda  
zwycięstwo Jasiński Szymon UKS Galeon Gdynia 19.06.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów - Liga Indywidualno-Drużynowa Suchy Las -66 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Zięć Jakub (15) AZS UW Warszawa 19.06.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów - Liga Indywidualno-Drużynowa Suchy Las -66 kg półfinał  
porażka Wawrzyczek Patryk (4) KS AZS AWF Katowice 19.06.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów - Liga Indywidualno-Drużynowa Suchy Las -66 kg finał  
porażka Tchórzewski Cezary SGKS Wybrzeże Gdańsk 20.03.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów - Liga Indywidualno-Drużynowa Luboń -66 kg I runda  
zwycięstwo Rogoża Sebastian UKJ Millenium Rzeszów 20.03.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów - Liga Indywidualno-Drużynowa Luboń -66 kg repasaże - I runda  
porażka Golus Łukasz (4) GKS Czarni Bytom 20.03.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów - Liga Indywidualno-Drużynowa Luboń -66 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Stolarek Jan Klub Judo AZS Opole 24-25.04.2015 Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek Kielce -66 kg I runda  
zwycięstwo Walczyk Patryk GKS Czarni Bytom 24-25.04.2015 Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek Kielce -66 kg II runda  
zwycięstwo Makarewicz Arkadiusz (11) KS Gwardia Wrocław 24-25.04.2015 Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek Kielce -66 kg ćwierćfinał  
porażka Wawrzyczek Patryk (13) KS AZS AWF Katowice 24-25.04.2015 Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek Kielce -66 kg półfinał  
porażka Brysz Jacek (17) KS AZS AWF Katowice 24-25.04.2015 Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek Kielce -66 kg o III miejsce  
zwycięstwo Jasłowski Igor UKS 3 Piła 07.03.2015 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń -66 kg II runda  
zwycięstwo Wieczorek Grzegorz (17) GKS Czarni Bytom 07.03.2015 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń -66 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Wawrzyczek Patryk KS AZS AWF Katowice 07.03.2015 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń -66 kg półfinał  
zwycięstwo Makarewicz Arkadiusz (20) KS Gwardia Wrocław 07.03.2015 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń -66 kg finał  
porażka Wysocki Wojciech UKS Feniks Bytom 03-04.10.2014 Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek Katowice -66 kg II runda  
zwycięstwo Ziembikiewicz Łukasz AZS-WSPiA Poznań 10.05.2014 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Suchy Las -66 kg I runda  
porażka Beta Aleksander KS Gwardia Łódź 10.05.2014 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Suchy Las -66 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Mól Łukasz GKS Czarni Bytom 10.05.2014 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Suchy Las -66 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Jurowski Krystian TS Gwardia Opole 10.05.2014 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Suchy Las -66 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Popiel Damian KS Gwardia Łódź 10.05.2014 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Suchy Las -66 kg o III miejsce  
zwycięstwo Zych Arkadiusz UKS Gimnazjon Suchy Las 05.04.2014 Mistrzostwa Polski Młodzieży Rzeszów -66 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Popiel Damian KS Gwardia Łódź 05.04.2014 Mistrzostwa Polski Młodzieży Rzeszów -66 kg półfinał  
porażka Bartusik Michał UKJ Millenium Rzeszów 05.04.2014 Mistrzostwa Polski Młodzieży Rzeszów -66 kg finał  
zwycięstwo Zych Arkadiusz UKS Gimnazjon Suchy Las 15.03.2014 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń -66 kg I runda  
zwycięstwo Smorzewski Łukasz MKS Olimpijczyk Włocławek 15.03.2014 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń -66 kg II runda  
porażka Brodowski Jakub UKJ 225 Warszawa 15.03.2014 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń -66 kg ćwierćfinał  
porażka Golus Łukasz GKS Czarni Bytom 15.03.2014 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń -66 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Le¶niewski Patryk UKS Szogun Piaseczno 04-06.10.2013 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Gdańsk -66 kg I runda  
porażka Beta Aleksander KS Gwardia Łódź 04-06.10.2013 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Gdańsk -66 kg II runda  
zwycięstwo Janicki Mariusz WKS Śląsk Wrocław 28.04.2013 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń -66 kg I runda  
porażka Jurowski Krystian TS Gwardia Opole 28.04.2013 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń -66 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Golus Łukasz GKS Czarni Bytom 28.04.2013 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń -66 kg o III miejsce  
zwycięstwo Poniecki Jakub KS Gwardia Łódź 06.04.2013 Mistrzostwa Polski Młodzieży K±ty Wrocławskie -66 kg I runda  
porażka Lewiński Grzegorz UKJ AON Rembertów 06.04.2013 Mistrzostwa Polski Młodzieży K±ty Wrocławskie -66 kg ćwierćfinał  
porażka Pawelec Przemysław UKS Orkan Judo Sochaczew 06.04.2013 Mistrzostwa Polski Młodzieży K±ty Wrocławskie -66 kg repasaże - finał  
porażka Popiel Damian KS Gwardia Łódź 23.03.2013 OPP Seniorek i Seniorów Opole -66 kg II runda  
porażka Wysocki Wojciech UKS Feniks Bytom 19-21.10.2012 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Luboń -66 kg II runda  
porażka Garbacz Mateusz UMKS Żak Kielce 29.04.2012 OPP Seniorek i Seniorów Luboń -66 kg II runda  
porażka Beta Aleksander KS Gwardia Łódź 31.03.2012 Mistrzostwa Polski Młodzieży Opole -66 kg I runda  
porażka Pawelec Przemysław UKS Orkan Judo Sochaczew 31.03.2012 Mistrzostwa Polski Młodzieży Opole -66 kg repasaże - I runda  
porażka Końca Rafał KS Gwardia Łódź 17.03.2012 OPP Seniorek i Seniorów K±ty Wrocławskie -66 kg II runda  
porażka Malczewski Jacek KŚ AZS Gliwice 17.03.2012 OPP Seniorek i Seniorów K±ty Wrocławskie -66 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Migdalski Mateusz MKS Olimpijczyk Włocławek 05.11.2011 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń -66 kg II runda  
porażka Beta Aleksander KS Gwardia Łódź 05.11.2011 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń -66 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Orczykowski Daniel AZS-WSPiA Poznań 05.11.2011 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń -66 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Maciołowski Antoni TS Wisła Kraków 05.11.2011 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń -66 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Lewiński Grzegorz UKJ AON Rembertów 05.11.2011 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń -66 kg o III miejsce  
porażka Zięć Jakub AZS UW Warszawa 21-23.10.2011 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole -66 kg I runda  
porażka Zięć Jakub AZS UW Warszawa 08.10.2011 OPP Młodzieży Opole -66 kg II runda  
zwycięstwo Brooks Rudi Wielka Brytania 01-02.10.2011 OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów Warszawa -66 kg II runda  
porażka Mrówczyński Wiktor MMKS Wojownik Skierniewice 01-02.10.2011 OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów Warszawa -66 kg III runda  
zwycięstwo Poteliunas Tomas Litwa 01-02.10.2011 OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów Warszawa -66 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Drogowski Artur KJ Koka Jastrzębie-Zdrój 01-02.10.2011 OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów Warszawa -66 kg repasaże - III runda  
zwycięstwo Ochnio Michał UKJ 225 Warszawa 01-02.10.2011 OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów Warszawa -66 kg repasaże - finał  
porażka Bartusik Michał UKJ Millenium Rzeszów 01-02.10.2011 OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów Warszawa -66 kg o III miejsce  
zwycięstwo Mrówczyński Wiktor MMKS Wojownik Skierniewice 03-04.09.2011 OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -66 kg II runda  
zwycięstwo Długosz Maciej UKS Judo Wolbrom 03-04.09.2011 OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -66 kg III runda  
porażka Wrona Aleksander TS Wisła Kraków 03-04.09.2011 OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -66 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Sordyl Mateusz UKS Grot Kraków 03-04.09.2011 OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -66 kg repasaże - III runda  
zwycięstwo Twardysko Patryk UKS 3 Piła 03-04.09.2011 OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -66 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Borowicz Paweł GKS Czarni Bytom 03-04.09.2011 OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -66 kg o III miejsce  
zwycięstwo Surowaniec Wojciech MOSiR Stalowa Wola 05.06.2011 OPP Juniorek i Juniorów Opole -66 kg II runda  
zwycięstwo Bochniak Bartłomiej KS Gwardia Wrocław 05.06.2011 OPP Juniorek i Juniorów Opole -66 kg III runda  
zwycięstwo Ounferier Jorg Szwecja 05.06.2011 OPP Juniorek i Juniorów Opole -66 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Wi¶niewski Arkadiusz TS Gwardia Olsztyn 05.06.2011 OPP Juniorek i Juniorów Opole -66 kg półfinał  
porażka Popiel Damian KS Gwardia Łódź 05.06.2011 OPP Juniorek i Juniorów Opole -66 kg finał  
zwycięstwo Takaćiauskas Eimantas Litwa 29.05.2011 OPP Juniorek i Juniorów ŁódĽ -66 kg II runda  
zwycięstwo Ochnio Michał UKJ 225 Warszawa 29.05.2011 OPP Juniorek i Juniorów ŁódĽ -66 kg III runda  
porażka Brot Paweł KS Gwardia Łódź 29.05.2011 OPP Juniorek i Juniorów ŁódĽ -66 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Itrych Łukasz UKS Galeon Gdynia 29.05.2011 OPP Juniorek i Juniorów ŁódĽ -66 kg repasaże - III runda  
porażka Chodyna Dawid GKS Olimpia Grudziądz 29.05.2011 OPP Juniorek i Juniorów ŁódĽ -66 kg repasaże - finał  
porażka Rudawiec Ignacy KŚ AZS Gliwice 14-15.05.2011 OPP Seniorek i Seniorów Bytom -66 kg II runda  
zwycięstwo Cie¶lik Sebastian TS Wisła Kraków 14-15.05.2011 OPP Seniorek i Seniorów Bytom -66 kg repasaże - I runda  
porażka Wieczorek Grzegorz GKS Czarni Bytom 14-15.05.2011 OPP Seniorek i Seniorów Bytom -66 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Brot Jan KS Gwardia Łódź 01-02.04.2011 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Wrocław -66 kg II runda  
zwycięstwo Drogowski Artur KJ Koka Jastrzębie-Zdrój 01-02.04.2011 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Wrocław -66 kg III runda  
zwycięstwo Stolarczyk Adam KS Gwardia Wrocław 01-02.04.2011 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Wrocław -66 kg ćwierćfinał  
porażka Szwarnowiecki Damian KS Gwardia Wrocław 01-02.04.2011 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Wrocław -66 kg półfinał  
zwycięstwo Bury Szymon KS Polonia Rybnik 01-02.04.2011 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Wrocław -66 kg o III miejsce  
zwycięstwo Cie¶lik Sebastian TS Wisła Kraków 12-13.03.2011 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Skierniewice -66 kg II runda  
porażka Szwarnowiecki Damian KS Gwardia Wrocław 12-13.03.2011 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Skierniewice -66 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Brot Jan KS Gwardia Łódź 12-13.03.2011 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Skierniewice -66 kg repasaże - II runda  
porażka Malczewski Jacek KŚ AZS Gliwice 12-13.03.2011 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Skierniewice -66 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Garbacz Mateusz UMKS Żak Kielce 05-06.03.2011 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Bochnia -66 kg II runda  
zwycięstwo Stemplewski Mateusz SGKS Wybrzeże Gdańsk 05-06.03.2011 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Bochnia -66 kg III runda  
porażka Poniecki Jakub KS Gwardia Łódź 05-06.03.2011 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Bochnia -66 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Hanke Bartłomiej UKS Judo Ahinsa Tarnowskie Góry 05-06.03.2011 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Bochnia -66 kg repasaże - III runda  
zwycięstwo Szerszeniewski Przemysław KS AZS-AWF Warszawa 05-06.03.2011 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Bochnia -66 kg repasaże - finał  
porażka Ziembikiewicz Dawid KS Gwardia Piła 05-06.03.2011 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Bochnia -66 kg o III miejsce  
zwycięstwo Bartoszewski Damian TS Gwardia Olsztyn 03.10.2010 OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów Warszawa -66 kg I runda  
zwycięstwo Wójcik Łukasz UKJ Siódemka Mława 03.10.2010 OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów Warszawa -66 kg II runda  
porażka Pawelec Przemysław UKS Orkan Judo Sochaczew 03.10.2010 OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów Warszawa -66 kg III runda  
porażka Lewiński Grzegorz UKJ AON Rembertów 24-26.09.2010 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Koszalin -66 kg II runda  
zwycięstwo Puzdrowski Krzysztof MKS Truso Elbląg 04-05.09.2010 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Mława -66 kg II runda  
porażka Jatowtt Antoni WKS Śląsk Wrocław 04-05.09.2010 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Mława -66 kg III runda  
zwycięstwo Błoński Rafał STS Gryf-3 Słupsk 04-05.09.2010 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Mława -66 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Woch Mateusz KS Gwardia Łódź 04-05.09.2010 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Mława -66 kg repasaże - III runda  
zwycięstwo Baran Kamil MOSiR Bochnia 04-05.09.2010 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Mława -66 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Chodyna Dawid GKS Olimpia Grudziądz 04-05.09.2010 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Mława -66 kg o III miejsce  
porażka Maciołowski Antoni TS Wisła Kraków 31.07.2010 Otwarte Mistrzostwa Polski Młodzieży Cetniewo -66 kg I runda  
zwycięstwo Raczek Łukasz TS Wisła Kraków 06.06.2010 Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Opole -66 kg I runda  
porażka Sojka Sebastian KS Gwardia Bielsko-Biała 06.06.2010 Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Opole -66 kg II runda  
zwycięstwo Karp Bartosz KS Gwardia Wrocław 06.06.2010 Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Opole -66 kg repasaże - I runda  
porażka Brot Jan KS Gwardia Łódź 06.06.2010 Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Opole -66 kg repasaże - II runda  
porażka Migdalski Mateusz MKS Olimpijczyk Włocławek 08.05.2010 Puchar Polski Młodzieży Stalowa Wola -66 kg I runda  
zwycięstwo Wójcik Łukasz UKJ Siódemka Mława 27-28.03.2010 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Wrocław -66 kg I runda  
zwycięstwo Wo¶ Radosław AZS-WSPiA Poznań 27-28.03.2010 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Wrocław -66 kg II runda  
zwycięstwo Piórkowski Kamil UKS Tomita Elbląg 27-28.03.2010 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Wrocław -66 kg III runda  
porażka Lewiński Grzegorz UKJ AON Rembertów 27-28.03.2010 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Wrocław -66 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Pac Mariusz TS Gwardia Olsztyn 27-28.03.2010 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Wrocław -66 kg repasaże - III runda  
zwycięstwo Bartusik Michał PTS Walter Rzeszów 27-28.03.2010 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Wrocław -66 kg repasaże - finał  
porażka Szewczyk Łukasz KS Gwardia Wrocław 27-28.03.2010 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Wrocław -66 kg o III miejsce  
porażka Zamęcki Maciej KS AZS-AWF Wrocław 13-14.03.2010 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Warszawa -66 kg I runda  
porażka Chełminiak Dariusz MKS Olimpijczyk Włocławek 24-25.10.2009 Puchar Polski Młodzieży Opole -60 kg ćwierćfinał  
porażka Chrzanowski Dominik UKJ Ryś Warszawa 24-25.10.2009 Puchar Polski Młodzieży Opole -60 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Stępak Filip UKS Grot Kraków 26-27.09.2009 Warsaw Judo Open U20 Warszawa -60 kg I runda  
zwycięstwo Bochniak Bartłomiej KS Gwardia Wrocław 26-27.09.2009 Warsaw Judo Open U20 Warszawa -60 kg II runda  
porażka Kuralt Luka Słowacja 26-27.09.2009 Warsaw Judo Open U20 Warszawa -60 kg ćwierćfinał  
porażka Maes Arne Belgia 26-27.09.2009 Warsaw Judo Open U20 Warszawa -60 kg repasaże - II runda  
porażka Maciołowski Antoni TS Wisła Kraków 16-17.05.2009 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Opole -60 kg II runda  
porażka Sojka Sebastian KS Gwardia Bielsko-Biała 16-17.05.2009 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Opole -60 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Chlebik Sebastian GKS Czarni Bytom 04-05.04.2009 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Opole -60 kg II runda  
zwycięstwo Witu¶ Rafał KS Gwardia Wrocław 04-05.04.2009 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Opole -60 kg III runda  
porażka Rawiak Andrzej UKS Judo Pawłowice 04-05.04.2009 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Opole -60 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Tchoryk Mateusz KJ Samuraj Koszalin 04-05.04.2009 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Opole -60 kg repasaże - III runda  
porażka Pawłowski Adam UKS-GKJ Głogów 04-05.04.2009 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Opole -60 kg repasaże - finał  
porażka Chełminiak Dariusz MKS Olimpijczyk Włocławek 14-15.03.2009 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Warszawa -60 kg II runda  
zwycięstwo Otrz±sek Damian KS Gwardia Bielsko-Biała 04-05.10.2008 Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych ŁódĽ -60 kg I runda  
zwycięstwo Prus Kamil WKS Gwardia Warszawa 04-05.10.2008 Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych ŁódĽ -60 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Gala¶ Krzysztof KS AZS-AWF Warszawa 04-05.10.2008 Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych ŁódĽ -60 kg półfinał  
zwycięstwo Chlebik Sebastian GKS Czarni Bytom 04-05.10.2008 Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych ŁódĽ -60 kg finał  
porażka Wróbel Michał MKS Olimpijczyk Włocławek 26-29.04.2008 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Głogów -60 kg I runda  
porażka Sojka Sebastian KS Gwardia Bielsko-Biała 15.09.2007 Puchar Polski - OTK Juniorow i Juniorek młodszych ŁódĽ -55 kg I runda  
porażka Konopelski Wiktor PTS Walter Rzeszów 15.09.2007 Puchar Polski - OTK Juniorow i Juniorek młodszych ŁódĽ -55 kg repasaże - I runda  

Polityka prywatności Judostat.pl