Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Warszawska Olimpiada Młodzieży - Młodzicy
Warszawa, 04.06.2017
 

Warszawska Olimpiada Młodzieży
WOM - Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci (U13) Warszawska Olimpiada Młodzieży - Juniorzy Młodsi Warszawska Olimpiada Młodzieży - Juniorzy
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -38 kg -42 kg -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg +81 kg
Kobiety -32 kg -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg +70 kg

kategoria: -38 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 5
Liczba startujących zawodników 5
Liczba walk 10
Liczba reprezentowanych województw 1
Startujące roczniki 2003 - 2004
Średnia wieku zawodników 13 lat 29 dni
Średnia wieku medalistów 12 lat 249 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 13 lat 29 dni
Najmłodszy zawodnik Jakub Rzeniewicz (12 lat 223 dni)
Najstarszy zawodnik Maciej Tański (13 lat 307 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników Szkółka Judo Siedlce Siedlce (1 zawodników)
UKJ ASzWoj Warszawa (1 zawodników)
UKJ Champion Warszawa (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk UKJ Champion Warszawa (4 walk)
Szkółka Judo Siedlce Siedlce (2 walk)
UKJ Lemur Warszawa (2 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Paweł Jakubowski
UKJ Champion Warszawa
2
Jakub Rzeniewicz
UKJ Lemur Warszawa
3
Mikołaj Po¶lada
Szkółka Judo Siedlce Siedlce
4
Adam Małolepszy
UKJ ASzWoj Warszawa
5
Maciej Tański
KS AZS-AWF Warszawa

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
Paweł JakubowskiUKJ Champion WarszawaAdam MałolepszyUKJ ASzWoj Warszawa100:0  
Paweł JakubowskiUKJ Champion WarszawaJakub RzeniewiczUKJ Lemur Warszawa100:0  
Paweł JakubowskiUKJ Champion WarszawaMikołaj Po¶ladaSzkółka Judo Siedlce Siedlce10:0  
Paweł JakubowskiUKJ Champion WarszawaMaciej TańskiKS AZS-AWF Warszawa100:0  
Mikołaj Po¶ladaSzkółka Judo Siedlce SiedlceAdam MałolepszyUKJ ASzWoj Warszawa100:0  
Mikołaj Po¶ladaSzkółka Judo Siedlce SiedlceMaciej TańskiKS AZS-AWF Warszawa100:0  
Jakub RzeniewiczUKJ Lemur WarszawaAdam MałolepszyUKJ ASzWoj Warszawa100:0  
Jakub RzeniewiczUKJ Lemur WarszawaMikołaj Po¶ladaSzkółka Judo Siedlce Siedlce100:0  
Adam MałolepszyUKJ ASzWoj WarszawaMaciej TańskiKS AZS-AWF Warszawa100:0  
Maciej TańskiKS AZS-AWF WarszawaJakub RzeniewiczUKJ Lemur Warszawa100:0  

Polityka prywatności Judostat.pl