Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporzšdzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyœmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatnoœci Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibš we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujšcych . Oœwiadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczšcymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastšpić przez przesłanie korespondencji pocztš za poœrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Warszawska Olimpiada Młodzieży - Młodzicy
Warszawa, 04.06.2017
 

Warszawska Olimpiada Młodzieży
WOM - Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci (U13) Warszawska Olimpiada Młodzieży - Juniorzy Młodsi Warszawska Olimpiada Młodzieży - Juniorzy
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW
 WYNIKI ZAWODÓW
mężczyźni: -38 kg
1
Paweł Jakubowski
UKJ Champion Warszawa
2
Jakub Rzeniewicz
UKJ Lemur Warszawa
3
Mikołaj Poślada
Szkółka Judo Siedlce Siedlce
4
Adam Małolepszy
UKJ ASzWoj Warszawa
5
Maciej Tański
KS AZS-AWF Warszawa
mężczyźni: -42 kg
1
Jan Jesiołowski
UKS Orkan Judo Sochaczew
2
Eryk Zdanowski
Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew
3
Wiktor Wiśniewski
UKJ Lemur Warszawa
3
Marcin Świdwa
UKJ Lemur Warszawa
5
Maksymilian Rozpędek
UKJ Ryś Warszawa
5
Maciej Zwolski
AZS UW Warszawa
7
Kamil Lis
UKS Orkan Judo Sochaczew
7
Pietrzyk Kacper
KS Start Radom
mężczyźni: -46 kg
1
Hubert Bardian
UKJ Lemur Warszawa
2
Kacper Wątkowski
UKS Orkan Judo Sochaczew
3
Rafał Szulimowski
KS Gwardia Białystok
3
Bartosz Ambroży
UKS Orkan Judo Sochaczew
5
Igor Kondratowicz
KS Gwardia Białystok
5
Dominik Skrzeczyński
UKS Kata Pruszków
7
Maciej Wernicki
UKS Ulisses Team Pruszków
7
Jan Zakroczymski
UKJ Champion Warszawa
mężczyźni: -50 kg
1
Michał Jesiotr
UKJ Yuko Józefów
2
Jakub Pec
UKJ Yuko Józefów
3
Antoni Zalewski
WKS Gwardia Warszawa
3
Michał Kaliniecki
UKJ Yuko Józefów
5
Maciej Filipek
KS Okami Łomianki
5
Miłosz Siemoński
KS Yawara Warszawa
7
Stanisław Drąg
UKJ Ryś Warszawa
7
Krzysztof Proszewski
UKJ Champion Warszawa
mężczyźni: -55 kg
1
Adam Majewski
UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa
2
Adrian Popal
UKS Judo Panda Warszawa
3
Kajetan Lipiński
UKS SameJudo
3
Franciszek Zawistowski
UKJ Yuko Józefów
5
Jeremi Suchowolak
UKS Orkan Judo Sochaczew
5
Michał Krassowski
UKJ 82 Warszawa
7
Alex Lasmak
KS Gwardia Białystok
7
Jacek Zieliński
Judo Legia Warszawa
mężczyźni: -60 kg
1
Hubert Onuszkiewicz
UKS Judo Panda Warszawa
2
Oskar Rogalski
Judo Legia Warszawa
3
Aleksy Pawlica
UKJ Ryś Warszawa
3
Adam Chryścina
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno
5
Dominik Trzaszczka
KS Start Radom
5
Maksymilian Pruchniewicz
UKS Safari 152 Warszawa
7
Jacek Czajewski
Judo Legia Warszawa
7
Bogumił Łosiewicz
UKJ Arcus Warszawa
mężczyźni: -66 kg
1
Jan Zawidzki
UKJ Ryś Warszawa
2
Antoni Nojek
UKJ Champion Warszawa
3
Brajan Leśniewski
ULKS Judo Kowala
3
Grzegorz Pucek
KS Pantera Brwinów
5
Adam Białucha
UKJ Arcus Warszawa
5
Igor Popłoński
UKS Czerwone Smoki Nadarzyn
7
Patryk Wielądek
UKJ 82 Warszawa
7
Patryk Olborski
KS Pantera Brwinów
mężczyźni: -73 kg
1
Jakub Kuban
UKS Halinów Team Halinów
2
Jakub Bogdaniuk
UKS Halinów Team Halinów
3
Michał Klimczak
UKJ Ryś Warszawa
3
Tomasz Orliński
UKS Safari 152 Warszawa
5
Wiktor Jankowski
KS Start Radom
5
Paździor Jakub
KS Start Radom
7
Piotr Piórek
UKS Judo Fight Club Warszawa
7
Olek Zwolińński
AKS Strzegom
mężczyźni: +81 kg
1
Bartłomiej Morman
UKS Safari 152 Warszawa
2
Grzegorz Teresinski
KS Okami Łomianki
3
Jakub Karczewski
UKJ Champion Warszawa
kobiety: -32 kg
kobiety: -40 kg
1
Jadwiga Dryjańska
UKJ Lemur Warszawa
2
Zuzanna Lisiak
UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa
3
Natalia Wieczorek
UKJ Lemur Warszawa
4
Laura Ngo Trong
UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki
5
Chustecka Zuzanna
KS Start Radom
kobiety: -44 kg
1
Zuzanna Woźniak
UKJ Yuko Józefów
2
Dominika Abramowicz
KS Gwardia Białystok
3
Antonina Tarkowska
UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa
3
Jagoda Zawadzka
UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki
5
Natalia Pawłowicz
KS Pantera Brwinów
5
Małgorzata Woźniak
KS Pantera Brwinów
7
Maja Śmidowicz
UKJ Arcus Warszawa
kobiety: -48 kg
1
Natalia Łukaszewicz
UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki
2
Julia Makówka
AKS Strzegom
3
Dorota Nyga
Kuma Judo Warszawa
kobiety: -52 kg
1
Wiktoria Ptak
UKJ Champion Warszawa
2
Aleksandra Czwakiel
UKJ Lemur Warszawa
3
Alicja Godlewska
UKJ 82 Warszawa
4
Łucja Gągała
UKJ Meiyo Warszawa
5
Paulina Należyta
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno
kobiety: -57 kg
1
Agata Pontek
AZS UW Warszawa
2
Nina Woźnicka
UKS Halinów Team Halinów
3
Julia Lamparska
UKS Judo Fight Club Warszawa
3
Dominika Dołęgowska
UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa
5
Zuzanna Feliga
UKJ Lemur Warszawa
5
Agnieszka Załuska
AZS UW Warszawa
7
Marta Przeździecka
UKS Safari 152 Warszawa
kobiety: -63 kg
1
Zuzanna Banaszek
UKS Judo Fight Club Warszawa
2
Maja Wileńska
UKJ Yuko Józefów
3
Olga Czajkowska
UKS Ronin-Team Warszawa
4
Olimpia Walasiewicz
LTS CSP Legionowo
5
Gabriela Gawrylak
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno
kobiety: -70 kg
kobiety: +70 kg

Polityka prywatności Judostat.pl