Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
Warszawska Olimpiada Młodzieży | ||
---|---|---|
Warszawska Olimpiada Młodzieży - Młodzicy | Warszawska Olimpiada Młodzieży - Juniorzy Młodsi | Warszawska Olimpiada Młodzieży - Juniorzy |
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -30 kg | -33 kg | -36 kg | -39 kg | -42 kg | -46 kg | -50 kg | -55 kg | -60 kg | -66 kg | +66 kg |
Kobiety | -27 kg | -33 kg | -36 kg | -40 kg | -44 kg | -48 kg | -52 kg | -57 kg | +57 kg |
kategoria: -33 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Przetacka Oliwia (UKJ Ryś Warszawa) | |||||||
Jędrzejek L. | |||||||
Jędrzejek Lidia (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Jędrzejek L. | |||||||
Marta D±browska (Kuma Judo Warszawa) | |||||||
Marta D. | |||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ziębicka Martyna (UKS Ronin-Team Warszawa) | |||||||
Jesionek M. | |||||||
Jesionek Maria (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Jesionek M. | |||||||
Urbańska Natalia (UKJ 82 Warszawa) | |||||||
Urbańska N. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Chmielewska Helena (KS AZS-AWF Warszawa) | |||||||
Chmielewska H. | |||||||
Borkowska Sandra (UKS Sakura Judo Płock) | |||||||
Pietrzak G. | |||||||
Pietrzak Gabriela (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Pietrzak G. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
¦witek Zuzanna (UKS Judo Panda Warszawa) | |||||||
¦witek Z. | |||||||
Klajn-broszkiewicz Aleksandra (UKS Ronin-Team Warszawa) | |||||||
¦witek Z. | |||||||
Kazubska Weronika (UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa) | |||||||
Kazubska W. | |||||||
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Jędrzejek L. | |||||||
Jesionek M. | |||||||
Jesionek M. | |||||||
Jesionek M. | |||||||
Pietrzak G. | |||||||
¦witek Z. | |||||||
¦witek Z. |