Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
Warszawska Olimpiada Młodzieży | ||
---|---|---|
WOM - Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci (U13) | Warszawska Olimpiada Młodzieży - Juniorzy Młodsi | Warszawska Olimpiada Młodzieży - Juniorzy |
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -38 kg | -42 kg | -46 kg | -50 kg | -55 kg | -60 kg | -66 kg | -73 kg | +81 kg |
Kobiety | -32 kg | -40 kg | -44 kg | -48 kg | -52 kg | -57 kg | -63 kg | -70 kg | +70 kg |
kategoria: -66 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Le¶niewski Mateusz (UKJ Arcus Warszawa) | |||||||
Le¶niewski B. | |||||||
Le¶niewski Brajan (ULKS Judo Kowala) | |||||||
Pucek G. | |||||||
Pucek Grzegorz (KS Pantera Brwinów) | |||||||
Pucek G. | |||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nojek Antoni (5; UKJ Champion Warszawa) | |||||||
Nojek A. | |||||||
Nojek A. | |||||||
Wiel±dek Patryk (UKJ 82 Warszawa) | |||||||
Wiel±dek P. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Gzik Jan (WKS Gwardia Warszawa) | |||||||
Olborski P. | |||||||
Olborski Patryk (KS Pantera Brwinów) | |||||||
Białucha A. | |||||||
Białucha Adam (UKJ Arcus Warszawa) | |||||||
Białucha A. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Popłoński Igor (UKS Czerwone Smoki Toshi Brwinów) | |||||||
Popłoński I. | |||||||
Zawidzki J. | |||||||
Zawidzki Jan (2; UKJ Ryś Warszawa) | |||||||
Zawidzki J. | |||||||
Repasaże | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Le¶niewski B. | |||||||
Le¶niewski B. | |||||||
Le¶niewski B. | |||||||
Wiel±dek P. | |||||||
Wiel±dek P. | |||||||
Le¶niewski B. | |||||||
Białucha A. | |||||||
Olborski P. | |||||||
Olborski P. | |||||||
Popłoński I. | |||||||
Popłoński I. | |||||||
Popłoński I. | |||||||
Pucek G. | |||||||
Pucek G. |
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Pucek G. | |||||||
Nojek A. | |||||||
Nojek A. | |||||||
Zawidzki J. | |||||||
Białucha A. | |||||||
Zawidzki J. | |||||||
Zawidzki J. |