Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
Ikizama Cup | ||||
---|---|---|---|---|
Ikizama Cup U8 | Ikizama Cup U12 zaawansowani | Ikizama Cup U12 pocz±tkuj±cy | Ikizama Cup U14 | Ikizama Cup U17 |
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -20 kg | -22 kg | -24 kg | -26 kg | -28 kg | -31 kg | -34 kg | -39 kg | -45 kg | +45 kg |
Kobiety | -22 kg | -25 kg | -28 kg | -32 kg | -40 kg | +40 kg |
kategoria: -25 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Bladosz Natalia (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Bladosz N. | |||||||
Iwanicka Alicja (UKJ 82 Warszawa) | |||||||
Gontarz A. | |||||||
Gontarz Ania (UKS SameJudo ) | |||||||
Gontarz A. | |||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Witowska Wiktoria (UKS Ronin-Team Warszawa) | |||||||
Grajkowska B. | |||||||
Grajkowska Blanka (UKS Safari 152 Warszawa) | |||||||
Mateusiak K. | |||||||
Mateusiak Kalina (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Mateusiak K. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kurpiel Klara (UKJ Bushido Piaseczno) | |||||||
Kurpiel K. | |||||||
Kurpiel K. | |||||||
Markiewicz Amelia (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Markiewicz A. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Wi¶niewska Zoja (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Wi¶niewska Z. | |||||||
Wi¶niewska Z. | |||||||
Jarosz Nina (Klub Judo Mizu Kobyłka) | |||||||
Jarosz N. | |||||||
Repasaże | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Bladosz N. | |||||||
Bladosz N. | |||||||
Bladosz N. | |||||||
Grajkowska B. | |||||||
Grajkowska B. | |||||||
Wi¶niewska Z. | |||||||
Wi¶niewska Z. | |||||||
Markiewicz A. | |||||||
Markiewicz A. | |||||||
Jarosz N. | |||||||
Jarosz N. | |||||||
Jarosz N. | |||||||
Mateusiak K. | |||||||
Mateusiak K. |
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Gontarz A. | |||||||
Gontarz A. | |||||||
Mateusiak K. | |||||||
Gontarz A. | |||||||
Kurpiel K. | |||||||
Kurpiel K. | |||||||
Wi¶niewska Z. |